Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt azért hozzá tenném hogy az a kicserélés 50.000 ft
ez lenne a saját! :)
konkrétan, ha az hibás az alkatrész nem indul be a motor, ha meg szar úgy is tönkre fog menni, az enyémben majnem 18ezer van és semmit nem produkált... szóval pöcc röff...
és ha azt nézed, ez az egyetlen ami ha akar elbaszódik a gépen, kicseréled, és hajtod tovább...
Ha jól értem akkor esélyem sincs ezt esetleg észrevenni egy megvásárolandó motoron?
az egyik pillanatról a másikra jelentkezik..
normális esetben mikor ráadod a gyújtást akkor hallasz ilyen zümmögő hangot ahogy nyomást csinál a pumpa na mikor az beszarik ez megszűnik.. hol működik hol nem és egyszer csak végleg beáll
A benzinpumpa problémakörét kifejtené nekem valaki bővebben? Miből lehet észrevenni? Mire kell figyelni?
Most állok motor vásárlás előtt és nem szeretnék ebbe belefutni.
Előre is köszönöm
Sziasztok!
Keresek Yamaha R125-öst feketében vagy kékben.
Ha esetleg valaki megválna tőle írjon emailt!
gergelyszecsko@gmail.com
Köszönöm.
Ha érdekel akkor írjatok nyugodtan!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Kazincbarcika környékén van a valakinek ilyen motorja, mert csak rá szeretnék ülni, a méreteit megnézni hogy elférek e rajta? Elég magas vagyok ezért lenne fontos. Előre is köszönöm!
Vennék Piros fekete R125-öt korrekt áron. Szép állapotban. Nem túl sok kiló méterrel. H a valaki tud írjon!
Sziasztok eladó első fékrendszer uj fékpofákkal! Nézd meg itt és érdeklődj nyugodtan!

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Sziasztok,
Keresek 180 vagy 200 kobcentis kit et yamaha yzf r125 hoz!
Ha valaki tud akkor az kerem irjon emailt :edwinigyarto@gmail.com
Eladó Ferodo 2018P első fékbetét YZF-R 125-be (2008-2011) csupán 4190 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Szia! szeretném megkérdezni, hogy meg van-e a yamaha yzf 125R gyári rendszámtartó?Ára?
Üdv: PZ
Minek?
Helo! Érdeklödnék h a BODIS kipufogó rendszert eladnád-e külön ? Mert engem nagyon érdekelne!
mesélhetnél :D
Ennyire nincs áruk ezeknek a motoroknak? A picsába... csak el kellett volna adni tavaly! :DD
Tudok róla pár dolgot(ismertem az első tulajt)
ki
most tettem le "A" ra a jogsit és jó lenne egy nagyobb :) bár ha tehetném nem adnám el de hát muszáj
Nagyon szep motorod van :)
Kinötted? :)
Nekem is van egy komplett gyári RENDSZER eladó.
ár megegyezés szerint
érdeklődni : robertoth54@gmail.com
bár a motorom is eladó ----

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125_yzf-r125-5
981449
Sziasztok.

Volna egy eladó gyári kifogástalan állapotban lévő kipufogódobom ( kb. 1000km-t futott) slip-on line-osra lett átalakítva. Ha esetleg valakit érdekel akkor írjon nyugodtan az adatlapomon található e-mailcímre vagy hívjon bátran a 30/213-23-02-es telefonszámon !
Ár: megegyezés tárgya
Képeket szívesen küldök róla ha kell ;)
A benzinpumpa árát hozzá kell számolni a motorhoz, új pumpa 70ezer , bontott 20 talán, nekem nem cserélte ki a yamaha, hiába adott papírt róla, 12 ezernél beszart... Ha esetleg ki is cserélte akkor meg az új halt meg, nemtudom már nem is érdekel igazából, de sokan panaszkodtak rá. Ettől eltekintve kurvajó kis motor az r125. Énis 185 cm körül vagyok, és vígan elmotorozgattam vele, ja és tegyük hozzá hogy 2,5-3 liternél többet nem igen evett. Csak ajánlani tudom.

Üdv.
miért gondolod?