Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tudtok nekem ajánlani alkatrésznek való vagy bontóból való Yamahát mert nekem szükségem lenne egy kis alkatrészre (azaz főfékmunkahengerre) ha tudnátok akkor légyszives segitsetek már sürgős lenne!
Elöre is köszönöm nektek!
Betegek vagytok! Ja amúgy csak szólok Niki, hogy október van, idén azért még kéne alkotni.
majd lepárnacsatázzuk
Nekem 720km volt amit egy nap alatt tettem meg az R125-tel (egyseggel). Blee :D Nyertem Z3?
Köszönöm! Nálam nem igazán R6 volt a cél, de kezdem nagyon megszeretni.
Hahaha!
Na egy ilyen állapotú R6ra beneveznék! Nagyon a gép! Grat hozzá!
pohi úgy se olvassa a töpszlitopicot mi?:D
Neked se nálam...
Én vele...
Nagyobb motorral se feltétlen jogsiveszélyes a motorozás! Nincs rendszám, nincs sírás!
Nem jött át a komolytalanság a mondatban, cserebereki világmentő Clam! Amúgy, viccen kívül, nagyon tetszenek az R1-esek, de azért az még odébb van! Valami hatszázas kéne! Te mivel?
Kényelemmel nincs gond Egy nap 540km volt vele a legtöbb...sima liba

Nem betegágy am, én szerettem.Néha picit sajnálom hogy eladtam, ha megakarod tartani a jogsid elég bőven ...csak a kíváncsiság...
Ne vegyél R1est, betegágy
Egyből ezresre? Ezzel akarsz kompenzálni valamit?
bozso94
Csatlakozok GE.R1 véleményéhez. Én is lehuztam jópár kilómétert rajta és nagyon nem bántam meg a döntésem! Városban szerintem elég teljesítménnyel rendelkezik, és túrázni is el lehet vele menni nyugodt szívvel, nem fog ott hagyni az út szélén! Nekem a kényelmével nem volt semmi baj (184 cm vagyok),simán elmentem vele 120km egyhuzamban. Költeni szinte nem is kell rá, csak a kötelezőkre (olaj,olajszűrő,fékbetét), de azokból érdemes megvenni a legjobbat mert meghálálja! Most akarok nagyobb motort venni, és nagyon remélem, hogy azzal is úgy meg leszek elégedve mint a kicsi R-el:D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125-6132185 ha valakit érdekelne
Jövőre! R1-re ülök, és akkor meg tudom tartani a nevemet sportmotoron!
Semmi helyzet nincs, csak világot mentek. Nálad? Mikor lesz nagyobb gép?
Nahát, nahát, egy Clam! Na mi a helyzet Csereberekben? :D

Utolsó hszre: nem egy bőrkanapé, de mivel ez nem túramotor. Kényelmes, 100-200 km (amúgy személyfüggő), de volt ez a fórumtali, valami Kiri nevű srác szervezte, aki eltévedt az M0-áson, na, az a csapat aznap azért többet is tekert, mint kétszáz kilométert..

Ha olyan motor kell, amire nem költöd a gatyádat, elvisz megbízhatóan, (Z3-nak el ne hidd, hogy betegágy a Yamaha, Volvoja van, az alatt pedig minden betegágynak számít... ), kinézetre is eladja magát, itt azért több embernek volt 30-40 ezret futott R125-öse, mai napig üzemel mindegyik gond nélkül.
Viszont, ez csak 15 ló, nem fogod magad összecsinálni egy egy gázhúzásnál. Bár én a helyedben körbenéznék a 250-es kategóriában, bár tény, hogy nem sok megnyerő modell van, a Honda rondba, a Kawa se nagy szám, Yamaha meg még nincs.
Sziasztok!
Motor vétel előtt állok, és a segítségeteket szeretném kérni. Első motorról lenne, szó, mert nyáron csináltam meg a jogsit. Az A-korlátozott kategóriát tettem, le mert 18 éves vagyok. Az egyik motor, amire gondoltam az a Yamaha YZF-R125 lenne. Azt tudni kell rólam, hogy semmilyen motoros múlttal nem rendelkezem, tehát csak gondoltam egyet, és neki szeretnék állni hobbi szinten motorozni. Olvastam teszteket róla, de mégis kíváncsi lennék a Ti véleményeitekre, tapasztalataitokra, mert Ti letudjátok írni a személyes véleményeteket. Szóval 182cm magas vagyok, 65kiló és ahogy már említettem 18éves.
Ajánlanátok kezdőnek ezt a motort?
Illetve még annyi, hogy a többi motorhoz képest, a kormány, majdnem egy magasságban van az üléssel. Ez mennyire kényelmetlen üléspozíciót eredményez?
Válaszotokat előre is köszönöm.
CBR-125-ről R125re?üüüüm...ne tedd!
nem értem

WARO! +1!
Lehet hülyeséget kérdezek..Sőt..
Szeretnék R125-öt vásárolni idáig Cbr-em volt
Van ez a Sunset Red..az egyik képen piros..másikon bordó szerű
ez csak az árnyalat? ahogy rásüt a nap? vagy ez különböző?
Szevasz!