Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Van valakinek véleménye a Zalaegerszegi Suzuki-Moto Centerről? szervíz témában, mennyire megbízhatók és korrektek?
Még prémet is tettem az usb-hasíték köré. Szerintem valamit aszogattak rajta mert legalább egy hétig kínlódtam vele!
ez nagyon jó

De akkor miért nem működött? Be sem dugtad miiiiii?
Ez ilyenkor roppant jó, mert még a szomszéd eb is fent van a neten !
16/ 2.2
Amúgy mennyit mértél most? Fel- le Mb/s?
Akkor jól van
Majd megbeszéljük,mert ha jól tudom szombaton dolgoznom kell. Utána hétvégén mehetünk
Már régen, csak nem ugrottam a laptopra, mert kint voltam az udvaron.
Minden OK!
Qrvák! Akarom mondani, könnyű erkölcsű motorosok! Remélem ma a lábatok sem érte a földet?! melyik hét végén legyen a Simson-os találkozó? És hol?
még haza sem értél Tata?
Jó ez a stick
Neked is Pogi! De remélem a nyulad megvan még?!
Na ezt már vártam.
Áldott békés húsvétot motorosok.

Itt a hússzvééétiiiiii nyussziiikááád
Viszont!
Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok minden motorosnak!
Majd én locsolok helyetted is!
Ne sírjon kend, hétfőn üresjárat lesz, de másnap hajnalban megyek. Locsóni nem lehet.
Ez felettébb elkeserítő, hogy csak dolgozol! De kellemes locsolkodást neked.
Titteletem!

Nem vesztünk el, zenész lettem. Melódia minden nap, most lesz 2 nap szünet. Szombaton folytatom legközelebb. Igazi motorozós idő van, csak vitorla kellene. Alább hagyhatna a szellő. Szegény simson szenvedett hazáig, a viharos szél már nem neki való, meg nekem sem.
Hová vesztetek el "nedves" motorostársak? Bentlakásosak vagytok a nemi-gondozóban vagy a detox-ban?
Thomas, te is elvesztél?!
sziasztok
ha valaki ráismer elveszett rendszámtáblájára itt megtalálja : https://www.facebook.com/hercz...
Gondolom akkor 9 mm-es parabellum-od sincs? Mert azzal lehet pénzt szerezni! Ha sikerül jó, ha nem akkor lakás -kaja és biztonsági szolgálat, nehogy valaki bemásszon az ablakon.
Kendnek is.

Nincs nekem erre pízem.