Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Biztos le van már írva a válasz amit most kérdezek, de nem találtam. Venék egy Aprilia Leonardot, 150 4t. OLasz papíros. Hogyan tudnám levizsgáztatni, rendszámoztatni és kb. mennyibe kerülne?
Régóta megszűnt már a kpm. Még az ország jobb oldalán is.
Aki neked elintézi, szerinted miattad vállalja az okirat hamisítást, ami bcs? Ha igen, akkor igen buta ember, hogy ezért romba döntheti az egész életét....
és ez kb mikor történt mostanában? :)
kinter te ennyire okos vagy?:) csak gratulálni tudok és a saját nevedbe beszélj hogy anyu meg apu kifizeti 20 évesen nem ott tartok! egyébként nem debrecnben kaptak el hanem debrecentöl 30 km re! és szerencsére úgynézki eltudtam intézni a kpm en! úgy hogy lessz bizonylatom hogy 50 es! :):) és megy bontásra!
Dehogy, csak szórakozok.....
Ez komoly?
Főnököm fiát kapták el. 40 papír, meg a B-s jogsi ugrott 4 hónapra. Ennyi.
Biztosan debrecen. De azért nem válaszol, mert gyorsított eljárásban már a sitten csücsül....
125/50-el fogtak meg?megkérdezhetem, hogy hol?
áááá,a végén úgyis kiderűl majd,hogy én vagyok a bűnös és magamnak adom a jótanácsot
Szia!

Most már felbujtó lettél.
Amit te írtál neki az biztatás, hiába te megoldásnak nevezed. Pedig nem az.
Ne legyél,legyetek naívak. Mindent ki lehet deríteni a számokból, csak hiszitek, hogy nem. Többnyire lefényképrznek ma már mindent. Mindig okosabbnak érzitek magatokat, pedig nem kellene. Ha nem szivatnak, akkor NEM akarnak, ennyi! Nem azért mert túljártatok mások eszén.
nem,nem bíztatom!a bíztatás az más..csak leírtam a lehetséges megoldásokat,de hidd el én is ellenzem a 125/50-es használatot,tegnap is elmagyaráztam egy havernak,hogy milyen következményekkel jár...azt meg nem bizonyítja be senki,hogy mikor lett átszerelve,ha nincs kép a feljelentéskor,szvsz az alváz és motorszámmal sokmindent nem tudnak kezdeni - mivel a vevőnek nem kell tudnia,hogy mit tartalmaz és mit jelent - ,ha kpm elött megcsinálja és lefojtja 49ccm-re és teljesítményére,mivel az adásvételibe is az szerepel és a fojtásnak köszönhető annyival is tudott menni...
Talán előtte kellett volna gondolkodni. Nembaj, anyu meg apu kifizeti a bírságot....
A bizonyíték megváltoztatása, meghamisítása bcs.......
Erre biztatod? Látni fogják, hogy hozzá lett nyúlva és az alvázszámból/motorszámból úgyis kiderül, mert utána tudnak járni.
valószínűleg ezlessz:)
szerezz egy 50es hengert,akár besültet is tedd rá,azt mehet kpm-ezni!beindítani nem tudják,mérni meg mérhetik a 49ccm-et,ennyit a feljelentésről...
feljelentést meg majd kpm valaki aki volt már ilyenen írjon már mennyi kb a büntetés motor megmarad e jogsival milessz ilyenek! pls
és a zsandárok mit mondtak?gondolom kaptál a feljelentésről papírt...vagy csak helyszíni bírság?
valaki akit fogtak ár meg írjon! légyszives mert ma fogtak meg és faszom se tudja mit csináljak!:S:S
Nem vezethető. 125 és 11kw.
Háttal állva megmondja a rendőr, hogy nem 50-es! Hangról.
Kérdésem 197ccm gép 11kw-at maximális teljesítménnyel vezethető a1-el? vagy már beleköt a rend éber őre?
de ha normálisan közlekedsz kutya nem fogsz baszogatni. ha meg parázol akkor meg biztos is hogy megleszek kúrva de istenesen..
pamm, szétszedik.