Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kíváncsian várom a válaszod!
Már nagyon kíváncsi vagyok h mi az igazság!
de ha 2 éve megvan az Ak-d, akkor most elvileg nincs is rá szükséged. na majd este írok update-et, meg holnap megyek okmányirodába, és utána is!
De beiratkozni be lehet (szerintem) és ha le van adva a neved mondjuk egy májusi vizsgaidőpontra már most, akkor nem tudnak mit tenni, le kell vizsgáztatni
Ez eddig jó csak az oktató azt monda h április előtt nem igen kezdik a motoros oktatást!
akarom mondani a rendeletet olvastam végig
Én elolvastam a törvényt végig, joghallgató vagyok, és a 6. kiegészítést, ami előfeltételnek csak 2 év A1 vagy Ak jogosítványt, vagy! betöltött 21. életévet és elvégzett képzést ír elő képesítési feltételnek majd csak 2013 január 18-tól lépteti hatályon kívül. Ja és mindenki, akit érint, ne nagyon halogassátok, mert csak márc. 31-ig hatályos ez a kormányrendelet! Este megmutatom azért fateromnak is, aki ügyvéd, hogy ő hogy értelmezi, aztán leírom ide is, amit mondott.
Na felhívtam én is Pestet ott megint csak azt mondták mint ez előbb h nem mehetek különbözetire!
Megkérdeztem az okmányirodás dolgot arra meg azt mondta h elméletileg nem tehetné meg az okmányiroda h bejegyzi az A-t!
Szerdán megyek okmányirodába, akkor már többet tudok.Akkor hiszem csak el, ha már túl leszek rajt.
Akkor képzés nélkül kapok korlátlan A-t?
Két évnél régebbi A1 vagy Akorl esetén irány az okmányiroda, és bejegyzik.Csak ezt nem az a rendelet tartalmazza ami a többi szabályozást, hanem a 326/2011.
De Neked mit mondtak?
Én a pestieket hívtam.
Neked mit mondtak?
Én a szabolcsi kirendeltséget hívtam utána elkapcsoltak valahova és ott mondták!
Kivel beszéltél? Nekem egészen mást mondtak.
Jó nagy szopás!
Felhívtam a nemzeti közlekedési hatóságot!
Azt mondták csak az mehet egyszerűsített különbözeti vizsgára akinek 1 évnél NEM régebbi az A1 ill. AK. kategóriája!
Akiknek régebbi mind 1 év azoknak teljes képzést kell csinálniuk teljes áron!
Hivatkozz a 326/2011 korm. rendeletre
holnap megyek akkor én is
Felhívtam a Bp.-i Nkh-t.Szerintük okmányiroda, és bejegyzik egy jogsicserével.De megkértek, hogy szóljak vissza,hogy sikerült-e.
nem...tapasztalat:D
Nem!
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van-e lehetőség egy olyan motort 25kw-os papírokkal ellátni, aminek a jelenlegi papírjaiban több szerepel, tehát pl. 35kw-ról meglehetne csinálni h papíron 25 kw legyen?
És ha lehetséges, mi ennek a menete?
Hasznos válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)
évente tud csak változni január 1-től évközbe nem!
állítólag 2013-ba lesznek nagy érvágások a motoros kategóriába
ilyeneket akarnak, hogy nagymotorra 24évet betöltött személy mehet csak meg az Ak-t is megakarják szigorítani meg stb...
Azzal nemigen lennék előrébb.Nem nézek tévét.Nekem szimplán elég lenne, ha azok akik ezzel foglalkoznak -nem mellesleg a mi pénzünkön- tudnának értelmesen hozzászólni a témához.
Azt nem értem h az ilyen változásokról miért nincs szó a híradóban?
Kurva x-faktorral van tele!