Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 690ért vettem.
Nem tom mi lessz akkor ha úgy van ahogy mondtad.Majd azé elviszem ahoz az aprilia szerelő csávohoz és majd meg mongya akkor biztosra remélem hogy mit kell vele csinálni.Mongyuk nekem úgy is jó ha másik henger kell. Amúgy ezekhez 180as henger is van nem?
csak?nem baj az a jó!az a széria néz ki a legjobban :P te mennyiért vetted?
Egyébként szép a mocid... nekem csak 96-os majd holnap lefotózom:)
Én 11.ker... tehát annyira messze nem lakunk egymástól. Kb félúton lehet a Lágymányosi híd!
Szerintem jövő hétvégén egy nagyon lightosat gurulhatnánk, ha JAMAL is benne van.
Nem egy szerencsés Kacaj tudomásom szerint ha csak egy power szelep mozgató elektronikát meg a hozzá tartozó cuccokat veszed meg. Szerintem! Nálunk volt egy ugyanilyen RS 125 2001-es amit a srác akart kinyitni. Power kompletten ~35eFt (bontóban), meg vett rá egy ARROW rendszert ~60eFt. Csak neki kb. 500-km után leszakadt a dugattyú teteje. Én úgy olvastam valahol, hogy a folytott apriliákban más a dugattyú, meg a henger oldaláról is hiányzik egy felömlő nyílás. (De aki jobban tudja cáfoljon meg!) A komámnak a végső megoldás egy 154-es POLINI henger szett jelentette, de avval meg karburálási gondok voltak. De avval már élveshető kis teljesítmény nyújtott a "kis" drága! Csak neki már kibaszott sok lóvéjába volt a motor mert újan vette szalonból+a teljesítmény növelés+meg minden. De már régen mást boldohít a "kis" sárkány! Tehát nem olyan egyszerű.

Mitogeri biztos tud valami okos megoldást.
Ti hányadik ker be laktok? Én 19ker.
Meg már a spoiler is vissza van a rakva ahelyére nem így áll ahogy a képen meg a hátsó fék is jó!
Na amúgy 2001es a mocim!Csak elég gyenge!
Én benne vagyok és bp-i vagyok! mondjuk 1-2 hét múlva mert még nem érzem annyira mocit és szokni akarom, meg nem is huzhatom 70 felé mert bejáratós. nem baj nem lehet legalább állatkodni.
Jamal tőlem kb 10 percre lakik....
Sztem hívd fel apriliáékat... http://www.apriliamotors.hu ott majd megmondják mennyi
Kéne valamikor majd csinálni 1 motoros talit!Ki lakik bp n? Amúgy szóljatok ha valaki tuggya mennyi lehet kb az a power szelep nyitó kit!
Na megszereltem, minden okés:)
na manual már van
Na megvan a gép. Már mentem is vele. Egy gond, hogy nem jó a féklámpa. Nincs valakinek manualja? Vagy honnan lehetne letölteni? Azt észrevettem h 2 izzószálas a lámpa, és az egyik izzoszálhoz a csatlakozás nem épp jó és a drót sincs bekötve De már kicsit intézkedtem csak tudnom kéne, hogy áll össz az egész!
köszi!
ghostrider masina :)
sziasztok aki úgy gondolj eladó az apriliám
kérdések : sinkofabi@freemail.hu
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá az király
az nem tetszik nekem se a CBR-ben hogy olyan pálcika motor mint állat :D ráülsz és keresed alattad a motort...pfúj nem teccik
igen valószínü hogy az kell,a nevéböl itélve,de szerintem azt meg lehet valahogy oldani ocsobban vanna itt müszaki zsenik azok biztos tudnak majd neked segíteni ezügyben egyébként milyen évjáratú a mocid?
154es van,ilyen van nekem de én már igy vettem,de multkor kiváncsiságból megnéztem h mennyibe lehet egy ilyen hengerszett és olyan 300 EURÓ volt(de ebay-en!!!)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá mindjárt itt a motor
És vettem spirált meg csigát is...
Néztem az aprilia boltban a 2006os 125-ös RS-t. Oldalról láttam csak onnan ott is nagyon szép. Viszon nekem a honga 125cbr ben pont az nem tetszik h oyan vékony. És az uj RS-nek is sztem túl vékony a pofája... de azért szép.
Amúgy nekem is rs em van és ahogy olvasgattam miket beszéltetek úgy emléxem senkinek nem volt lefojtott rs e nekem sajnos az van és elég gyenge nem tugyátok mennyi lehet kivetetni?
Nekme azt is mondtaák hogy lhet hogy power szelep nyitó kit kell bele és az 85ezer!
csáó!Nem tuggya valaki megmondani mennyibe kerül 1 150es henger?
Nekem ne mutasd nem kell mert tudom milyen.Azert mondtam kar a vita tudom amit tudok. De mar mas is tudja.
Az nem lényeg
Menni megy ez is csak nem tudom mennyivel