Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint levelet ne mert elfelejtettem a jelszavam de adatlapon lévő MSN címre mehet levél
Akármilyen gépre el lehet intézni a folytást. Ha tényleg kell dobj egy levelet és megmondom kinek írj az ügyben... Csak az kb egy 100asodba fog kerülni... Csinálták már 600as gixerre is... persze folytva nem lesz de a papirok okék.
Na JAMAL jövö hétig csak megjavul!

Majd dobok fel képet a gépről csak most csúnya az idő... majd ha szépen süt a napocska:)
És Te merre lax??????
JAMAL benne van egy hétvégi gurulásba, csak JAMAL-t szopatja a gyújtáselektronika fekete doboza
A lényeg hogy ma elvittem egy csávóhoz aki mondta hogy megcsinálja de az min. egy hét tehát a gurulás még odébb van
ja ez érdekes szerintem 100 Le-t nem lehet lefolytani
jojo, ez jól hangzik, de ilyet hol csinálnak? Na meg a 130 LE-s kawa zx 636-r-t is lefojtják 35 LE-re????
Majdnem 100 pacit faragnak belőle?
Persze vagy már gyárilag levan fojtva és akkor az van bele írva a forgalmiba hogy mittom én asszem 21kw de ha nem akkor meg meg kell csinálni hogy le legyen fojtva és akkor azt írják bele a forgalmiba és akkor utána meg kiveszed belőle.És a rendőr akkor nem tud micsinálni mer a forgalmiba bele van írva hogy 21kw.
változhat az oké,de most igy van
Azt is lehet csinálni??????? Tényleg le lehet folytani? És azzal mehetsz is h a rendőr nem is szól érte semmit? (mert nekem az a bibi, hogy a rendőr itt lakik az utszában, tőlünk kb 6 házra:S)
Meg ha lessz is akkor lerakom A korlátozottra veszek 1 lefojott gsx-r 600at kivetetem belőle a fojtást és má jó is lessz úgy.
én is olvastam,kicsit furcsa, egy igazi szar dolog ez magyarország,csak azért hogy ebből is több pénz legyen...szar:S de ugysem lesz belőle semmi....
Hát nem éppen!!!!!!!!!!!!!!
olvassad el akkor ezt!!!!!!!!!!: http://www.origo.hu/motor/20060329valtozhatnak.html
Szóval akkor egy sport kipu 60ezer forint kb?És a 180as henger az mennyi lehet?
legalábbis most ez igy van,de szerintem ez hülyeség egyébként amit te mondtál
én baranya megye
ha leraktad mondjuk 16 évesen A1-re akkor 2 évvel utánna azaz 18évesen már lerakhatod nagy A-ra...
Sziasztok!!!
Ti is hallotttatok erről az új jogsis hülyeségről????
Állítólag azt akarják, hogy csak 24 év felettől lehessen valakinek 35 LE-nél nagyobb motora alkalmas (A) jogsija!!!:(:(:(
Remélem ez nem igaz mert ha az akkor én nagyon pipa leszek:( (Még van 1 évem az A1-ből h letehessem nagymocira, de ha megváltozik akkor szar lesz, mert én erre várok már tök rég óta....

Ja és nem csinálunk majd egy ilyen rs 125-ös túrát valamikor???? (én Fejér megyei vok)
and who is a picture?
én régebben mentem de most nem akarok mert nincs jogsim aztán ha elkapnak nem akarok megin fizetni meg csak hétfőre lessz kész a motorm elvileg.
MSZP nagy gyules lesz az Andrassyn,szoval kicsit le lesz zarva a varos,csak ovatosan motorozzatok.
Nem jöttök most szombaton citadellára (gellért hegy) motoros tali van kúrva jó szokott lenni,de néha hiányoznak a 125ösök. Rs-t még nem is láttam !!! úgyhogy gyertek ti is. Az egy jó összerucanási hely
Én amúgy castrol R2-t szoktam venni meg castrol tts t.
Nekm is kéne valami kilométer óra meghajtó ami a távtartóba van.
mármint 450ért
Én 450-t és úgy, hogy karc nincs rajta, és 300 km-t ment a blokk felujítása óta... egyetlen hibája, hogy kellett hozzá akm óra spirált meg a csigát venni. Ez a kettő 15 volt... meg ma motorolajat. Shellnél semmi nincs, megyek az agiphoz:)
a 96-os egyébként ami kék piros? mert nekem kék piros... vagy lila vagy nem is tudom