Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS-esek mi a tököm van már :) mikor megyünk már gurulni a pics*ba? itt a jó idő és senki baszki. kb 3-4en vagyunk egymástól 10percre és mindenki szerel? mai taliztam egy RS-essel gondoltam utána megyek dumálni de ment le a highway-re és oda nem akartam követni mert bejáratós blokkal inkább nem...
tudom
Sziasztok.
Nem tudna e vki segíteni nekem de van egy 98as RS50-em és hengert szeretnék cserélni benne. Nem tudom, h lecseréljem e 70esre vagy egy új 50eset tegyek bele? Milyen árban lenne ez a kiköltekezés?
Gondolkoztam még új karburátoron, meg kipuffon.
a gumijaiban tobb km van bazzeg mint 6500 blokkjaban meg 6x annyi jobban tetted h nem ezt valasztottad :)
nem nem az!ez egy debreceni srácé volt és a hasznaltauto.hu-n van fent de mindjárt megkeresem
Nekem hihető, hogy 10 éves és 55000km-es?
AZ meg hogy mennyi kmeres majdnem hogy felesleges.Lattam mar 3000Kmeres szethullott 2 eves rs-t is.
Az majdnem biztos hogy lopott.Vagy valami konteneres hulladek.6500km?eleg hiheto pont egy ilyen lepukkant,ketes szarmazasu es allapotu motornal.
motor.hu -n olcsó pénzért megtalálod azt az rs-t...98as,fekete,motorvezérlő elektronika nélkül meg még amiket leírtál...
JAMAL ha nem tudsz szerezni akkor esetleg próbálj meg rendelni ebay.de-röl ott van több is multkor néztem még motorvásárlás elött,mert akkor ugy volt h egy 98as RS-t veszünk,de abbol hiányzott a gyújtás elektronika(+plexi+multifunkcios kijelző :)),de annyira jó állapotba volt 6500 km h erösen gondolkodtunk rajta,de most már kiderült h nem az lett megvéve....
vegyel fel MSNen megbeszeljuk
Honnan szerezted??? hogy hogy 2 van?
mar korabban irtam h nekem van
aha, Bakos Dávid keress meg
fent vagytok wiwen?
06-27-548-800
Nem, ott is van??? TELSZÁMOT tudsz adni??? Egyébként Jánoshalmát, Kakasdot, Majosházát, Polgárdit és Racsit hívtam
Mostmár biztos nm lessz kész motorom.max a jövöhéten.
A dunakeszi-i aprilliaban próbáltad?
HEEEELP!! Srácok segítsetek mert szétbasz az ideg Japán nippondenso gyújtáselektronikám van, felhívtam öt bontót és egyikben sem tudnak adni ilyet mert hogy nekik csak valami spanyol van . Akinél meg szervízbe van a dobozom az meg telefonált hogy még nem sikerült megcsinálniuk, és nem is tudják mikorra lesz kész de megint min. 1 hét. Valaki tudja hol lehet ilyen szart venni??? Egyébként a dobozon van egy kód vagy mi a rák: 071000-0910 QCA91
krisz tőlem 10 percre laksz... én a 70es mellett vagyok. mi találkozhatnánk aztán úgy mennénk! vasárnapig csak kész lesz... mi lenne ha nekem mindenki elküldené a telószámát?
bencce&gmail.com
& helyett @ csak a rohadt spamek.... és akkor felhívnék most, meg később is mindenkit ha lenne valami megmozdulás
Petofi hidat csak megtalalod.Tudod a Duna mellet...a nagy kek folyo.
Nekm is holnap döl el hogy kész lessz e vagy nem. De szerintem már nem lessz kész.Meg nem is ismerem a várost aszt se tom hogy kell oda menni.