Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Izlések és pofonok, az RS sem rossz, de a macskalápás NSR veri a lécet...

De nem rocc az RS is, igaz annak a teljesítménye kiváló, de akár hiszed, akár nem, vetekszik az NSRre, csak aza különbés, hogy az NSR nem esik szét...

Ennek ellenére, nem rosssz!
Az nsr szar!! Az RS sokkal jobb!! Jobban néz ki meg jobban is megy!! Valaki feltehetne már valami jó RS 125 videót!!!!
38 lovas NSR?????????

Hát nem hiszem h nagyon hullékony lenne. Nézd meg pl a Futurákat... 13-15 évesek és mennek. Rs-ek fiatalabbak, és lám... mennek, nem is akárhogy. De hát szived joga.
Akkor majd bemutatunk neki egyszer!!!
2 körlámpás NSR soha a büdös életbe nem is volt meg nem is lesz 38le...

25 az már sokkal de sokkal reálisabb...
Mert volt 1-2 haverom akinek olasz mocija volt és nem voltak a legjobbak, általában az elektronikával volt sok gond és azt is hallottam hogy nem vmi jó minőségűek az alkatrészek.
Egyik haveromnak NSRje volt az a 2 körlámpás nekem az nagyon tesztik és az 38 le volt asszem szóval elég erős meg a fékei is coolok voltak. csak rossz volt a powerje .
Nem tudom, még meglátom hogy melyiket választom, mert az RS is szép motor csak nem akarok nagyon széthullékony motort venni.
Azért RS mert sokkal de sokkal erősebb, és nekem jobban tetszik a design-ja is. Az NSR-nek olyan nagyon vékony a pofája. Sajnos élbően a 2006os RS-nek is :(

Annyit tudok h 122-es rotax blokk!
No comment!!
Nézzél rá, azért ennyire nem elíteném. Nah meg az sem hátrányha, nem esik szét alattad!
Az RS sokkal jobb!!!!
Viccelsz 125-ös sportmotor csak Olasz lehet ezek a legpengébb gépek hidd el!!!!!
sziasztok!

1-2 éven belül szertnék venni 125-öst, vagy RS 125-öt vagy NSR 125-öt. Ti mért választottátok az RS-t?
Mert nekem sokat azt mondták hogy az NSR a legjobb a 125-ösök között.
katt a nevünkre legtöbbünknek ott van kép
Na Rs-esek nyomjatok már fel képeket a pariáitokról!
láttátok azt a videót ami itt van fent RS 125 on the board!nagyon dúrvás és ez egy széria sztem szal 35 pónilovas
megnézted már a motorszámod?
nyugi én eddig asszem 100at mert akkor kicsit emelkedett az eleje azt jól befostam RS 50 után nem várt power jött azóta meg nem próbáltam mert a jogsit még csak most csinálom
na megkérdeztem elvileg 130 valahány ccm mert fel van fúrva a henger... az egyébként pontosan mit takar? most szünet lesz és belemélyedek itt a motoros dolgokba, ma is jól szétszereltem mert nem volt jó az index:) de már ok.
Egyébként ma valami qrva jót motoroztam, mentem ki nagykovácsiba, és a kátyukat eltekintve nagyon jól éreztem magam... ti meg akkor szreljetek h guruhassunk már... nekem mindjárt lejár a bejáratás. holnap még elmegyek papirokat intézni és akkor sztem 40 meg is lesz ami még hiányzik
Yah mert a tied le van fojtva, nem? Tehát kb kemény 15 paci......
Én kemény 120at de annál 1 darabig nem is fog többet menni.
Idáig csak 105 -öt menetm itt érden nálunk a városba
Nah ennek csak örülni tok
megnyugtatlak biztos megy többet a gyári megy annyit
Enyém még bejáratós szal nem tudom mennyi a vége, de szerintem az is megy tuti 170-et de szerintem többet is
huh az már brutál lehet ha ahoz a hengerhez hozzá vannak igazitva a cuccok h birja a moci fogadnék rá szép összegben h akasztja az órát
180as is van nem?