Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegyetek bele riga blokkot, az való nektek. Az ilyenfaszparasztok miatt lesznek az összevissza kókányolt foshulladékok.
adjátok el azt az nsr-t inkább
Akármit belelehet tenni csak a lánc eggyezzen!
De jó ha tudunk hengert szerezni az is.
De ha nem tudsz alkatrész akkor meg mi a fasznak szólalsz meg ráadásnak faszságot.
nsr be rs blokk, ennél nagyobb faszságot se hallottam még.
Mert az eggyik barátom keres 250 es blokkot mert az nsr-é már annyiszor volt javítva hogy az már fájdalom és szeretnénk egy másik blokkot bele csak valami újjabbat. Vagy ha nem találunk akkor egy alsó és egy felsó hengert egy nsr 250 sp-hez 93-as
minek?
A szemüveges srácra gondolsz? Nagyon hasonlít a Vargesre, a bár kép minősége nem túl jó.
Ki ez az arc a 250-essel? Most találtam motorozz.hu-n...
Sziasztok rs 250 blokkot keresnék ha valakinek van az szóljon légyszíves köszi
Akkor a volt gazdáját ismerem, nem téged
szeva!
JA ez én lennék! Mekkora királyok vagytok srácok még képet is csináltatok. Hát mivel 400-ba mentem asszem ötödik de, nem igy gondoltam az egészet. Mivel szinte (1-2 kivétellel) mind épitett gép volt én meg odamentem egy tök szériával szóval igy nem sok esély volt dehát megpróbáltam.
Majd ha minden igaz akkor lesz hozzá egy versenykipufogórenszer ami olyan 10 pacit dob meg egy pár apróság(kicsit hegyezünk rajta) akkor jobb lesz.
Az idő 12.8 körül volt (0.3 tizedes reakcióidőt beleszámitva
Ha tehát összejönnek az átalakitások reméjjük hogy 12 körül lesz ez az idő. A 400 ba csináltam egy rekcióidőcsúcsot asszem valami 0.112(de olyan volt mintha beugrottam volna)
Orsoházáról van a motor egri vagyok.
Széles utat. Brezo
Orosházán laksz
meg bennt a depóba találkoztunk is a gépátvétel sátor mellett
láttalak, asszem van egy kép is amit haverok csináltak. helyezés? mennyit mentél 400on?
De én voltam
Már avn szponzor is ha minden igaz!
most 1jén nem te indultál madarason az rsel?
Huuuuuuuuu!
MA de nagyot mentünk Mátrába. Rengetegen voltunk de fasza volt. Akárki akármit mondd ezekkel a motorokkal a gixxereket ugy lehet gyalázni az iveken ahogy nem akarod. (könnyű és finom) Annyi a lényeg hogy ha sokáig vagy kinn legyen nálad + 1 pár koptató a gatyádra.(nekem csak a balos fogy nagyon:D) NA széles utat
Ja és annyi hogy meg kéne szervezni az rs 205 találkozót
Üdv:Brezo
amugy nem akar valaki irni a boncterembe a motorrol
jah előfordulhat
csütörtökön kiderül hogy lesz-e uj motorom vagy mégsem ha bejön az évtized üzlete lenne
de nem iszok elöre a medve bőrére...
Hi,
Nem kell parazzni,mi csak vemenyt csereltunk rozsdas kollegaval (ezek szerint O is vmilyen mernok kepzesben reszesult... ).
Rozsdasnak vmiert van egy kis felsobrenduseg erzete,igenye amit en nem ertek,de jol nezznek ki ha pl. realkeb hozzaszolasa bocsanatkeressel indulna...
Mindenki azt mond amit akar es csak nyugodtan fejcse ki velemenyet,mert abbol tanulunk.
Egy a lenyeg:tisztelni a masikat es nem megbantani egymast a hozzaszolasainkkal.
Na ennyit az OFF-rol,vissza az RS 250-esekhez!
Ehhez mit szoltok...ez meg keverekes valszeg....
na de épp ez az hogy elolvastam mind varges mind rozsdás hozzászólásait és mindkettő elég meggyőző volt, mint mikor két szakértő érvel és nem tudod most akkor mi is van és én csak állást foglaltam, nem vagyok én szakértő szoval ok sorry hogy véleményt irtam a forumba ráadásul hülyeséget ezek szerint hát legközelebb majd előre ezer bocsánatot fogok kérni mert leirtam a véleményem ami lehet nem egyezik másokéval és ezért nagy marhaság
Én eddig minden gépemről ledobtam, ha belerakom a benyába akkor az tutira eljut oda ahova való
Most erted erre mar mit mondjak Tudod mit talalj ki akkor mast :D lehetoleg ne ditechet,az mar sikeresen leszerepelt.

"sztem a pumpa ilyenkor is jonak kéne hogy legyen különben minek tennék rá a motorra" olvass mar vissza es ertelmezd a latottakat,utana nem teszed fel megint.

"vagy csak azért van hogy ne kenf össze magad vagy ne legyen plusz munka a keveréssel" szoval te is igy allsz a dologhoz,tudod mit!?Azt mondom ne vegyel akkor ilyen motort,mert rengeteg kellemetlen dolog var rad ilyen hozzallasal.Ne munka legyen mar,10 liter benzinhez 3 deci olajat hozzatenni,mert megtepem magam.

"Én ezt igy jozan paraszti ésszel igy gondolom mérnök és szerelő urak" rosszul gondolod En ujra leirom hogy szerintem ez mar nem az a szint...Amit eddig irtam mindenre vonatkozolag gondolom nem csak palyara kizarolag,nem volt szandekomba,nem kell ahoz palyazni hogy keverekkel hajtsd.
Nekem senki nem keverje be foleg nem egy szutykos 3ftot nem ero kopkodo.Majd en tudom mikor mit mennyire akarok es az olyan is lesz,ami fontosabb el is jut oda a keverek ahova kell.Vegtelenig egyszeru a tortenet megis ugy koruljarjuk mar hogy hanyinger kerulget.