Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MOst nincs kedvem ehez bence, majd holnap találkozunk... DVD-mel ügyeskednél a vicces beírásaid helyett balfék:-P Te nyomorult EMO-s
Rozsdásnak meg grat a mocijához, hallom elég ütős vas lett.
Csak vegyél rendes ruhát :)
üdv
te mit magyarázol ebbe bele hüyegyerek? olajat is csak a sültkrumplisütés közben láttál.
:))
hozzál benzint.
És még mit tehetek, hogy a kedvedben járhassak?
Jaja jöhettek, együtt várunk bárkit:-P
Mitől féljek? ottvagyok jövőhétvégén ringen. Aki akar jöhet.
félsz mi? :D
Kenési rendszer így vagy úgy, nem biztonságos. Kérdezd meg, lórit, atiust, bárkit erről a különolajzás dologról. Megjött az rs-e azzal kezdte, hogy olajpumpát szedte le, elhajította amilyen messze csak bírta. Helyét meg ledugózta. Lehet nemvéletlenül. Számomat meg nemadom meg nyílvános fórumon.
inkább töltsd ki az adatlapod. ez nem anonym klub.
Én szívesen olvasom itt a véleményed a kérdésről, ha lehet írd le. Miért Motul 710 az olajtartályba és nem 800 az üzemanyagba?
Te Dadis,most kostolgatsz engem.
Add meg a szamod Te is mint ahogy en tettem a forumon es megbeszeljuk mi a kulonbseg a kulonolajzas es keverekkenes kozott.
Nem akarlak bantani,de szerintem halvany fogalmad sincs hogyan mukodik az Aprilia RS 250 kenesi rendszere....
...
Különolajzás? Egy szerelő különolajzással használja a motorját? Atyaisten, szerintem nincs miről beszélnünk.
Mert szerinted melyik a jo/jobb olaj kulonolajzashoz..
Hello!

Eladó Aprilia RS 250, 2001-es, új gumikkal, nagyon jó állapotban, olasz import, pályára vagy rendszámmal (regadó +60eFt). Ár: 870eFt. Tel: 20/3508433
Fura, hogy ilyen kaki olajjal akarod hajtani, dehát tetudod.
Kossz Bencee..
Nem ebbe 710 megy.
Szerintem ezzel mukodnie kell..
de gyönyörű ez a kép
Ebbe is MOTUL 700-at raksz? :D
Andes mail ment!
Hamvas:
Szerintem a Te sulyodnak az RS 125 keves lenne,ezert inkabb RS 250.
Erdemes 1-2 dologra odafigyelni amikor ilyen motort veszel,es vasarlas utan elvinni egy tune-up-ra,atvizsgalasra mindenkeppen.
Ha a motor ha karban van tartva es megbecsultek,akkor egy iszonyuan jo kis masina bir lenni....meg akar utcan is..
Ha van kerdesed keress nyugodtan:
(30) 612-8980
Udv.
varges
Ez itt kicsit offtopic, de papir nelkuli, only palya.
amugy te nem exLand?
szeva,sztem rgv ugyanúgy jó választás.
rs-t kintről 4kiló alatt sem nagyon találsz,de ha van,ott meg bajok vannak,olaszok az rs250eket nem herdálják el.
amugy jólteszed hogy ilyenben gondolkozol,jöhetnél te is ssp400ba versenyezni
neked papiros vagy papirnélküli vas kéne?lehet tudok segiteni..üdv
Szia

En is hasonlo cipoben jarok, vmi 250 2T (RS250pl) v 400as sor4 4T kozott ingadozom..
Megkerdezhetem mennyi igy olasz importba egy RS250?
szia,ajánlom figyelmedbe a következő oldalt:
http://bikepics.com/aprilia/rs...

itt kattints rá valamelyik évjáratra,és találsz rengeteg képet,ott megtudod nézni hogy van felfogatva a dob.
üdv!