Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mindenki! www.aprilia-racing.hu egy folyamatosan fejlődő oldal! Mindenkit szívesen látunk a tagok között, bannercsere is érdekel! mail címem: takarojani@gmail.com (linkbe is) takarojani@gmail.com
NA csá engem érdekelne!
brezofighter@freemail.hu vegyél fel! Köszi:Brezo
ja meg van egy Komplett Arrow kipuff... ha vkit érdekel akkor szoljon MSn en mondjuk
érdekelne vkit Rs 250 re az ülésalatti idom ami kivülről carbonmintás amugy gyári müanyag... vmi gyári tuning kiegészítő szerüség...(nem tünt olyan fóliás bohócságnak a cucc) ha igen akkor mondjatok rá árat hogy kb egy ilyen mit ér? mert fogalmam sincs
a natixnak van egy elado
ha előbb szólsz,4napja adták el azt a gépet,amit nem tudtam megvenni,mert nemvitték el a kawámat
Sziasztok boldog karácsonyt
Lenne valakinek rendszámnélküli rs250-se vagy tudnátok hogy hol juthatok hozzá
Válaszotok előre is köszi
Szia Brezo!

Neked milyen motoros van..?
Ha RS 250 vagy RGV 250 akkor dobj egy mailt!
varges99@yahoo.com
Udv.
Gabor
Tuono!(MEg mindeni)
Én megyek a géppel utcán is meg pályán is igazából 125000-130000 km a szavatossága de ez negymértékben függ a z igénybevételtől.Kép pedig már van fenn.
Ja és a 600f el szemben természetesen én győztem.
Haliho,

Aprilia RS 250-hez keresek palyaidomot!!
Aki tud ilyenrol vagy valakirol akinek van kerem szoljon!
Koszi elore is,
Gabor
(30) 612-8980
yamahafehervar@t-online.hu
kis nyomrék, a "szánalmas" a te szöveged azért raktam idézőjelbe...
Nah megszólalt z3 a nagy tapasztalatával
Beismerem télleg hülyeséget irtam pont fordíva van
de z3-ra nem tudok mit mondani
ez a gyerek kész (ezzel az állandó jaj de szánalmas vagy szövegével )
elkúrtam nem kicsit nagyon !! télleg igazatok van félre beszéltem
Ghostrider ezt jol meggondoltad???........
jah ok
a direkt szûrõre a rometten értettem ami értettem
jah ok értem már jóccakát, cső
na mék jó8 minden kinek !
enyimre
ezt mire értetted???
jaja. szerintem 10x aggreszívebben néz ki egy motor ha mindkét oldalán van egy kályhacsõ :) 2T-nél elsõre hülyén néz ki, de ott is nagyot dob a kinézeten.
ata aki a kicsivel nem éri be a nagy tapsott nem érdemli
SV 1000nek milyen hangja van 2 yoshival itt van egy ujfaluba a város csak zeng töle mikor végigmegy nyélen a föutca egyenesbe
nekem a VFR-400 kifejezetten tetszik, igaz az V4-es. A másik meg szerintem az 1000-es V2-es 4T-knek van a legfaszább varacskosdiszó hangjuk. a két májer a TL-1000 és az RSV-1000. én hallottam õket pár méterrõl túráztatni meg elindulni vááááá azóta azon kísérletezek hogy 2T-re is átvigyem ezt az érzést
jah még egy régebbi motorrevübe volt egy régebbi kawa! asszem 24 hengeres volt mint egy radiátor ugy nézett ki abba is hosszába volt 2 sorba(a motor is elég hosszu volt) majd megkeresem a képet