Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltam ma megnézni egy rs250et eladó,elkeserítő...telefonban lebeszéltünk mindent,10szer megkérdeztem mivan vele(motorhibás),futómű rendben van-e,fékek,megy úgy az egész.persze helyeselt,mert mit csinált volna a faszi.odaérek,egy okádék szemét,jolli csö összevissza kókányolva rajta,idomok szanaszéjjel törve,foltozva,egy se állt úgy ahogy kéne,főfékhenger csere,kábelköteg szétvagdalva.Kibaszottul nem birom megérteni,hogyha 15ször rákérdezek a telefonban,miért nem lehet annyit mondani,hogy sérült a váz,van rajta jópár hiba,és akkor nem kéne feleslegesen 400km-t autóznom az ünnepi csúcsforgalomban,hogy szakadna le annak a köcsögnek a veséje
Nem te hanem a Dadis barátod.
De mind1 ha ilyen a felfogása, hogy kérdez valaki valamit nem csak én akár ki, mert esetleg nem tudja vagy rosszul hallota, akkor egyből okoskodik nem segít hanem csak dumál.
Csak a mutkorinál is amikor hirtelen felindulásból kérdeztem egy hülyeséget az e ringről mert lusta voltam utánna járni ( ja egyébként azt tudtam mennyi a rendes ár. Csak ezt úgy hallotam hogy lesz egy ilyen nyíltnap amikor ennyi lesz az ár lásd: május 1 H ring egy büdös vasat nem kellett fizetni hogy mehessél ) és akkor sejtelmem szerint elkönyveltetek engem egy idiótának
Na szóval én nem akarok senkivel se veszekedni rühellem a magyarázkodást és a veszekedés. Főlleg egy motoros társammal! Úgyhogy szerintem ilyen szarokon ne vesszünk össze
Sziasztok!
Keresek suzuki rgv 250-esre berúgókart, ha tudtok olyan bontót ahol lehetséges hogy van, vagy olyan helyet ahol megrendelhetem akkor írjatok előre is köszi a segítséget
hol flegmáztam?
Valamiből versenyezni is kell majd :)
Hát tényleg hülye kifogás Köszi, majd igyekszek
Nem de én is mint az elöttem szolok hüvelyeztetném...
Nem sajnos. Hülye kifogás de úszómesteri vizsgám lesz :)) Majd aug. 20-án. De neked sok sikert!
Jössz hétvégén?
Hülye kérdésre hülye válasz..
Somarace:
Köszi akkor nem is keresgélünk Te legalább tudsz válaszolni és nem flegmázol pedig ahogy elnézem kissé nagyobbak az eredményeid köszi
Áhhh, ki van csukva.... nincs ilyen az országba
Ja az lesz csak azért egy kört megért hátha van valakinek
Jó állapotú nicasilosat nem fogsz találni sehol sem ezt majdnem 100szálalékra mondom, megoldás 2 jó minőségű hüvely jó dugóval, és kész.
chevy te tudsz?
Szia az a gond, hogy most ami benne van az ha jól emlékszem az alsó az egy vas henger a felső meg még nikaszil és már egyik se jó főlleg a vas. Abban egyáltalán nincsen kompreszió és kéne két nikaszilos hengerrá, hogy egyforma legyen. Eggyáltalán nem vagyunk kokányok még seholse hagytak ott a motorojaink
Miért mibaja a hengereknek
Amúgy mit gondolsz, mennyiért adnak egy tuti tip-top RS250 blokkot? Inkább hajtsatok rá NSR hengert...
Bár ha szar akkor szerintem se kókányoljátok, annak nem lesz jó vége...
Nekem is az volt
Nem nem eladó mert az a kedvence
Na ezt má én se birom...
bárcsak pénzesláda lenne,akkor kifizetné a motort amit tőlem elméletileg megvett...

Na nem elado az nsr?
Le vagytok szarva nem vagytok tárgyaló felek
Nekem egy szaros pénzes láda ne ugasson
többet nem írok vissza