Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítségeteket kérem! Van egy aprilia RS 250-es motorom. Mikor megvettem a kipufogó a hátsó lábtartónál nem volt lerögzítve, majd én rögzítettem egy csavarral. 200 Km/h sebességnél meg tisztára letört a kipufogó vége! Mivel ( ahogy már sikerült kiderítenem ) nem volt oda csavarva a szilon blokk. Ha van valakinek ilyen RS motorja, fényképezze le nekem legyen szives hogyan van az a szilon blokk oda téve, hogyan van a kipufogó felcsavarozva. És küldje el a képet az e-mail címemre. andes@orangemail.sk Nagyon szépen köszönöm!

Sziaszotk, Andrea
köszi szépen!

üdv
HEllo én nyugodt szivel tudom neked aajánlani hogy hiába drágább a 250-es rs de 3szor erősebb én vezettem 250-es rs-t és hát mitmonjad a szivem kicsit megállt amikor 4.be vertem neki egy csutkát az elejét elég szépen emeli ha rám hallgatsz akkor RS 250
Hello Srácok!

Kicsit beleolvasgattam a topicba és lenne kérdésem. Pályamotornak szeretnék venni egy RS 125 vagy 250-et. A lóerőarányokat nézve elég komolynak tűnik a 250-es, viszont drágább. Motorszerelő és pályamotoros cimbim mindenképp a 250-est ajánlja nekem, szerinte a 125 kevés lenne. Viszonyítási alapom nincs, viszont bőrcuccban menetre készen 115kiló körül vagyok. Magát az erőt tudom uralni, nem félek, hogy kimegy alólam a 250, viszont drágább, második motornak kellene pályára, mert a mostani motoromat (Hayabusa) sajnálom pályára, meg nem is való oda a nagy súly és a lomha kanyarvétele miatt. Szóval azt nem szeretném, hogy kínlódjak a 125-el, viszont tisztában vagyok azzal is, hogy súly-lóerő arányban azért eléggé ott vannak a szeren ezek a kis kétüteműek.

Azért kérdem, mert van is itt ismerősi körben egy eladó olasz import 250-es, ha arra esik a választás, akkor nem is helyezem forgalomba.

Alkatrészellátás mennyire van hozzá, milyen gyors? Pályaidomot gyártanak hozzá? A felesleges alkatrészeket (lámpa, gyári idom, stb) el lehet passzolni könnyen?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv: Hamvasat
Reg ado avultatva olyan 100.De az egesz benne van 130ba mire rendszam van rajta.Nem beszelve az idegrol,jarkalasrol,raforditasrol.
Ez az amikor egy ostehetseg net ele csoppen azt mindenhova ctrl+c ctrl+v,es meg o van felhaborodva. .Netiket?Nem tudom mit pattogtok,tokeletesen Mitogerinek volt igaza.Az egesz elkerulheto lett volna,ha moderator tenne a dolgat.Tovabbra is egy Off topic az egesz :) ennyi sportmotor.A valasz varges, miert nem talasz itt embereket a temaban.
nemérdekelsz-
a 125ösre 95e.........
Szia Black Daniel!
Mond hol akadtal el,megprobalok segiteni egy angol gepkonyvbol..
(30) 612-8980
Gabor
Szia!
Ha uj akkor 95.000.-Ft regado a 250-re....remelem jol emlekszem.
Mivel hasznat ezert fugg az evektol,de avultatassal kb.60.000.-Ft korul lehet.
Udv.
Gabor
Te meg azt mondtad pár hete, hogy dögöljön meg az összes vadász. Most akkor, hogy is van ez?
jézusom mi megy itt
vdani ez oyan mintha te itt kérdeznéd meg h az rs topicban h a hörcsögeidnek mit adjál enni. szerintem 8 általános sem kell h felismerd ennek a tematikáját h hova írj. meg én sem itt kérdezem meg h miyen bicót veszel még akkor sem ha egyébként érdekel:)
kösz ez jol esett bazd meg!
ne haragudj ahogy ó te észlényhez mertem kérdést feltenni..........
kb 10 IQ val rendelkezel látom... no comment
tudod elég lett volna annyit irnod hogy bocsi ezen a forumon nem tudunk segiteni itt és itt találod a az ehez kapcsolodo oldalt..... de látom ez neked nem megy.........már bocs....
Na itt is meglesz csinálva a tüz ez már valami alap "extra" lesz az olaszos topikoknál......
Tökéletesen rendben van hogy szólsz neki, nem is ezzel volt a bajom
játszhatod a szent ferencet,de ha csak válaszolgatsz az ilyen srácoknak meg satöbbi,soha nem tanulják meg hogy müködik.mellesleg szerintem 70es Iq-val is kilehet már kombinálni,hogy ha Aprilia Af1 motorról van kérdésem,akkor az arra illő topicban kérdezem.De szóljon belőled a próféta bunkó vagyok és müködjön így a világ.
te se panaszkodhatsz
:DDD Miért ő most született? Ekkora barmot se baszott még a világ, mint amekkora te vagy. gyááá
Hát nem tudja, te se úgy születtél hogy tudtad...
oké,paraszt vagyok,nemérdekel,de kicsit nevetséges hogy ennyire nemtudják az emberek használni a fórumot.nonszensz.
Mert, ismerősnek kéne. Neki már van hozzá ilyen fénymásolt cucca, de franciául + németül.
Most akarja összerakni 4 év után a vasat, és kéne a karburátorról, meg a blokk többi cuccáról valami magyar leírás
Használati utasítás kell?
neharagudj baszki, de paraszt vagy