Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szokták megadni a manualokban ezen alkatrészek méreteit. Legalábbis én még nem találkoztam eggyel sem.
Találtam egyet, ami egész türhető, bár csapágy szimmering, tűgörgő méretek nincsenek megadva, csak rotax no, esetleg ha valakinek lenne ilyen az nagyon jó lenne. Köszi
Srácok! Valakinek nincs 122-höz normális manual-ja, nagyon hálás lennék érte, mert ami a neten van az mind kaki
Áháá Én meg feltöltöttem megint egy RX-es, Sendás videót nézzétek meg! :)
VIDEO
ui.: A minőséget ne is említsétek... nekem ez már magas. szerkesztőben tűéles, mikor renderelem, akkor meg ilyen lesz. Több mint 10 féle módon és típusként próbáltam lementeni..
ja és tömít is, nem csepeg a tartály
Ahogy kopik a betét, a fékfolyadék szintje a tartályban csökken. A gumi úgy van kiképezve, hogy "megy a folyadék után" így nem levegősödik fel a féked, mert nem lötyög benne a téma.
heh :D amugy van annak/mi neki a szerepe? nem jöttem rá..
Valaki tudna adni jelképes összegért, elsőfék munkahenger tartályában lévő gumi fedő kellene.
Elhagytam szerelés közben

Szóval ha valaki tud ebben segíteni, borítékba tenné, megköszönném.
Hello
azt szeretném kérdezni hogy aprillia rx 125 be mekkora a teleszkop szimering méret
És hogy mien olaj kell bele
mind2 folyik, 3x szedtem szét. Athena... ez van. szerintem szűkebb kell
Mind a 2 folyik?
Amugy nem 41x53x10,5 ? De nem biztos.
mondjátok meg, miért folyik a teleszkóp gyári méretű szimeringgel ?
Mi a jó méret bele ? olaj azt tudom 4.5dl de hány W olaj ?

első féktárcsát tudtok újat, lézer vágással ?
Tudom. Készültek iylen hengerek is amibe nincs ki marva a power helye. De RX-re nem került ilyen henger az tuti.
Rendesen bele volt írva, hogy "Rotax".. na ez az érdekes...
Szerintem pedig nagyon is van a gokártokon mechanikus power!
De biztos vannak folytotak is.

Valószínű hogy nem az a gyári hengere annak az RX-nek mert mind1ik poweres gyárilag ez tuti. Csak volt hogy szétment biztos és guberáltak rá valahonnan egy olyan hengert oszt jóvan...
Félreértettél, a henger való a rotax blokkos gokartról, mert az kompatibilis, csak nincs benne power szelep
Áááh köszi. De erre nem is gondoltam. De akkor motrokba nem mi? Meg akkor gondolom ezeknek más az áttétele is mivel gokart
Rotax blokkot raknak gokartokba is, azokon gyárilag nincsen power szelep, de kompatibilisek
Csoki srácok! Igen meghaltunk így hát felteszek én is egy kérdést. Képzeljétek hogy jártunk. Ma egyik spanommal elmentünk motorot nézni, egy 125 ös RX-et supermoto kerekekekkel(http://olx.hu/hirdetes/aprilia...) Már a képeken láttam, hogy elég különböző évjáratú rx ekből lett összrakva. Ott kezddődött h mikor felhívtam a srácot, mondta hogy ez Gyári Supermoto, mondom jóvan fiam. Aztán mikor felhívtam és megkérdeztem ha a power működik-e, azt mondta, hogy ebbe nincs power szelep. Azt gondoltam, hogy hülye a srác. Na de ma elmentünk, kerültem vele egyet, egyesbe kipörgés előt durrogott(utána már nem szval lehet csak hideg volt) éreztem hogy nem nyit a power. Mondtam is a srácnak. Letámasztottam, és megnéztem, és nem is hittem a szememnek. Tényleg nem volt rajta Power szelep. A menet se volt meg, és a powernyelv helye sem, de gyárilag nem volt ott. Nem láttam/hallotam még ilyet h rotax blokk amin nincs. Gondolom ugye volt valami motor (mert nem csak rx-ekbe rakták ezt) amiben nem volt. Tehát ez lenne a kérdésem, hogy melyik motornak a blokkja ez? Egyénként ennyire öszvér RX-et még nem láttam :D 98 utáni idomok 96-os vázon, valami más motor vágott elsősárvédője, Derbi senda(?) kerekek, olyasféle km óra mint rx-é de nem azé+ mellette üres visszajelző(de rájuk volt írva hogy Aprilia) vmi hajlított kormány, vmi atom dob :D stb. Egyébként ezek a visszajelzők melyik motoré lehetnek?
Üdv Mindenkinek! Van jelentősége annak hogy a blokk és a lengőkar találkozásánál lötyög? Aprilia rx 125-ről van szó természetesen :)
Egy felújito szet is drága ...
Felujito szetten nem gondolkodtal? Vagy hogy erted h szar.?
Üdv!
Vanakinek nincsen koplet első fékke mert enyim total szar.Meg venném persze ne túl dràgàn.
Szia! Ha érdekel tudok benne segíteni, emailon írj rám és ott a részleteket. patvaros87@gmail.com
Üdv
Helló mindenkinek!
Rotax 123 mas blokkhoz keresek Lendkereket önindítóshoz :)