Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

náinj
Hello ėrdekelne a komplett blokk!mennyi lenne?
Hátsó lábtartót keresek 1pár ! bármilyen jó. megveszem
Kézikönyv:
Sebességváltó olaj (ajánlott): IP F.C., SAE 75W - 90 vagy Agip GEAR SYNTH, SAE 75W - 90.
Az Ön által választott másféle sebességváltó olajnak, csakúgy mint az ajánlottnak, jó minőségűnek
kell lennie amelynek teljesítményszintje eléri, vagy meghaladja Az A.P.I. GL-4 előírásait.

75W40 Most akkor milegyen? :S
Eladó power szelep ház! 2000 Ft
10w40 motorolajat neki 6decit
és milyen olaj kell bele?:D castrol 30w40 az fasza? Valaki 15w40 et ajánlotta de az már nagyon híg nem?
És milyen időközönként kell váltóban olajat cserélni ?
rá van írva.
600cc azaz 6deci. De ott van a jelző is hogy meddig kell önteni csak ki kell csavarni ...
Blokkba 4 deci olaj kell ugye?
Valakinek van eladó blokkvédő páncél ?
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha Supermotorosítani szeretném a motoromat, akkor szerintetek milyen/melyik motor kerekeit válasszam bele? Jó lenne, ha működne a km/h. RS Felnik nem jók rá? Azzal működne az óra? Köszi előre is a válaszokat!
Elég neki.
De ahhoz egy fasza főtengely se árt. Hamarabb szétmegy.
Nem sok mindent ér a 160-as henger! Jobb egy gyári 125-ös. Főleg ha még megpiszkáltatod.
Heló! Ha 160-as henger szeretnék a motorba rakni, akkor mire érdemes figyelni, milyen átalakítások szükségesek? vagy csak fogom és rárakom?

34-es karbi elég lenne hozzá?
Hengerről ne is érdeklődjetek, ha jót kerestek! Mert a Nicasil szétment rajta...

Gondoltam megírom. Ha már felhívtam ez ügyben.
Nekem van Stage6 dupla rétegű verseny légszűrő ha érdekelne...
milyen szivacsot ? Nekem bevált a piros Malossi. Nagyot megy. Persze le van olajozva. kipufogód hangos még ?
Az is 28 as volt. Vettem bele legszuro szivacsot. Ja a valtot megszoktam mar az elso 20 percben, csodalkoztam is. Es megyek mas motrokkal es erdekes h nem keverem :O h-h hogy all a kipuff?
Kézvédő van eladó ?
jó tudom vaze, de így könnyebb írni.
Légcsavar a repülőn van ember
Amúgy 2
tűnek a 2.-ba kell lenni amúgy.
Amennyire a motor igényli!