Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
hát így a leírtak alapján elég valószínű hogy a karbi körül lesz a gond! légszűrőt tisztitsd ki! mekkora karbi amugy? alapjárati fuvókát is fujasd át , lehet elvan dugulva!
Sziasztok!
1 hete vettem egy Aprilia RX 50-est (96), Am3as Blokk van benne.
A Membrán egyik lamellája 0,2mm-re ki van tágulva, Nincs alapjáratom, de a motor azért erős.. Gondolom így a dugó ill gyűrű vagy henger kopást kizárhatom. Karburátort teljesen kitakarítottam , kapott új hajtómű olajat mindent átnéztem már rajta kivéve a szimeringeket. Szivatón 2,5e fordulaton megy de természetesen utána lefullad, de ha leveszem a szivatót csak 3,5e fordulaton tudom tartani hogy ne fulladjon le. mikor haza hoztam 27 km-et ment egyhuzamban , igaz akkor már tudtam hogy alapjárat nincs de hazajöttem vele, szépen ment .. kocsival mértük 85km/h a vége és elég hamar el is értem a vég sebességet. A kertben kapartattam kerékre is vettem van erő benne..
Nos nem is nyálazok tovább...
Kérdésem az lenne hogy mi lehet az oka annak , hogy semmi alapjáratom nincs és későn észlel 4-6e ig a gázkar ( húzom és legalább fél mp mire észreveszi hogy pörögni kellene)
Válaszokat előre is köszönöm!
Jobbra ivelo. Nekem pedig balra kellett volna. Derbire volt felrakva,azt mondtak, hogy igaz e nem tudom :)
hello ez milyen fajta rezó ?
SZIA nyugodtan vegyél rx et ..... lefog érnia lábad..igaz én 180 cm vagyok de szerintem simán leér majd...
Sziasztok!Letre hoztam egy csoportot a fcebookon szeretnem ha minel többen csatlakoznatok.Elöre is köszönöm.


https://www.facebook.com/group...
üdv!
van valakinek eladó Rx- hátsó felni?
Hello sziasztok azt szeretném kérdezni hogy egy 2004-es Rx 50 magas lenne e nekem ?
169-170 centi magas vagyok
leérne rendesen a lábam ?
Üdv!
Aprilia rx 97'-esnek az első teleszkópjába mekkora méretű szimering kell? Meg a kupplungkiemelő karnál lévő szimering méreteit is kérhetem.

Előre is köszönöm!
eladók a képen látható dolgok.... egyben 12 000 ft... külön a következőképpen alakul.
VÁZ: 4000
központi teló 4000
vízhűtö 3000
villahid 2000
vízhűtő rács 1000
hátsó lábtartó 500 per db
első sárvédő 1000
hátsó sárv 500
első tárcsa 2000
fékrendszer 4000
stb stb
futárral is elküldöm egyben ha kell 3000 ft fuvardíj ellenében... 30 605 6883
Szia Attila!
Ez van, ha jo neked.
hali!KERESEK! rx 50 1996-2005-ig jobbos tuningkipufogót,csak rezó,vagy egész rendszer is érdekel!horpadt is jöhet,06304906559
Sziasztok!
RV6 blokkhoz balaki robbantott ábra ?:)
dellorto phbn 16 még mindig eladóóó ! szívócsonk is van.. !
jahh bocs hengert még nem......
Mármint a hengert is használtad ? :P:D Teljesítményben sok vváltozás van 50 hez képest ? Meg menynit megy el kb ? :)
én használtam precíz nagyon 2 nap alatt nálad van az áru gls-el meg kapsz sok matricát... :DDD
http://www.robogoalkatresz.eu/... Valaki használt már ilyet ? Vélemény ? Gyári motorra lenne, csak ez semmi más. :) RX 50
Hali. Eladó a képen látható fejidom, ha érdekel írj itt, vagy a kispeter10@indamail.hu-ra! Debrecenbe személyesen is átvehető !
Nekem van Egy fejidomom hozzá, Hajdú Biharba ha érdekel írj ! :)
idomokon, felniken rajta szokott lenni általában, tank alsó felén biztosan. A régebbiekben minarelli RV az újabbakban minarelli AM blokk van. sok sikert a feljításhoz, én is épp benne vagyok:)
Sziasztok, vettem egy RX-et. Honnatudom kideríteni, hogy hanyas évjáratú ? Legjobban azérdekelne, hogy milyen blokk-os. Mert felakarom újjítani. Valaki, valahogyan tudna segíteni ? Esetleg képet ha küldök ?! Nagy segítség lenne,
köszi szépen a tanácsot! :) időközben már sikerült megcsinálni, méterre vettem házat meg bovdent, az a cső a végén meg leszedhető, a kuplungnál (a blokkon) olyan dió volt, amit csavarral húzok meg, szóval könnyen át lehetett tenni egy másik bovdenre :D
http://www.robogoalkatresz.eu/... itt minden tuningcuccot megtalálsz.. :D ;)