Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yuasa a gyari mindben az van eredetileg csak hortor aron van a yucell fele kinai yuasa is 20-tol indul a rendes gyari meg 30+

banner 5 evet siman birt
igen de mondom ez is csak ugyvfer bele ha csinalsz/szerzel egy tarto konzolt a burulas erzekelonek mert alapbol ez sem fer el csak a 12-es
ezzel az a baj hogy fele inditoaramot tud ezerz doglik meg es kozben a motornak sem tesz jot
ez mi?

Nekem Yuasa volt benne, tavaly vettem bele Plazer ajánlására Bannert, a gyári méretet. Jó az ár, meg a cucc is. Most tavasszal hibátlanul indított.
Nekem ez van benne!

Egy évet bírt! Ilyet senki se vegyen!
gyerekek, nem kell ezt annyira túlmisztifikálni ám, ha karban van tartva a gyári méretű, 4-5 évet gond nélkül indít, nem kell egyből atomreaktort venni. Legalábbis ez a tapasztalatom a sajáttal. Semmi ördöngösség, szezonban megyek vele, szezonon kívül meg beviszem a lakásba, max 1szer, vagy 2szer rátöltök csepptöltővel a télen.
nem fog elférni benne már a 14-es is csak úgy megy be ha van egy külön tartó konzolod a borulásérzékelőhöz a gyárival nem tudod betenni már azt sem
a katalógus 510 12-est ír hozzá.

Le kell mérni, hogy van-e még hely mert amit linkeltél 3centivel magasabb
Én is néztem K1200R-t de váltóproblémák vezérműláncfeszítő gondok és kiforratlan ESA és ABS miatt nem mertem belevágni.
Én INNEN rendeltem a bike bullt, kiszállítva annyi mint a lesti akku.
en a lesti akkuban szoktam venni rendesek ar is jo
Hát az ismerősöm nem tudott dönteni a két Tuono közül ezért vett egy BMW 1200R! Ami igaz az igaz! - Nagyon szép!
De 4henger 2 motor!
Honnan érdemes megrendelni?
De jövő héten Pesten vagyok akár személyesen is meg tudom venni.
nem tom ott mit lehet kapni de olyat aminek nagy az indito arama ezt a banner, exide, yuasa tudja meg nehany no name amit nem vennek mert minimalis az arkulonbseg
Én Banner Bike Bull-t ajánlom 12Ah 11500 14ah 13500 pénz
akkor nem nagy a felhozatal.

varta...
Ha esetleg érdekel valakit BMC sportlégszűrő TUONO-hoz, 8K-ért, szóljon! Tisztítani kell!
Milyen típusú akkumulátort javasoltok a tuonoba?
Ha lehet olyat javasoljatok amit az Unix-tol tudok rendelni.
Hátfal van olcson a neten...nem is tudom hol láttam aprod vagy jófogás
Ez se rossz de ebben pl gyárilag ülhetsz bárhol,1 kis kar elmozdításával,bármelyik oldalon ülhetsz,és viszed magadal a kormányt útépítő"koromban"dolgoztam ilyennel is
Ja látom már ott van...
Hátfalat tudsz rá intézni? Mekkora a doboz méret?
jöhet mailbe is hogy ne Offoljunk itt.