Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De akkor az a rendszám amit én megadtam?
A csicsamicsát 2010 környékén is hirdették csilliárdokért évekig, szerintem halál gáz, a másik meg mi, hogy egy másfélmilliós tételből nincs alku? Nem cigánykodás miatt, de, egy jó üzletnél, hogy mindenkinek a szája íze jó legyen a biznisz után, ne az az 50-80 ezer számítson, főleg úgy, hogy elég húzott az ár. Én meg az ilyeneket nem hívom fel. Akármit eladtam eddig, egy egézséges alkunak mindíg engedtem, nem attól lettem szegényebb.
Megnéztem gépen a haverod motorját az UIR-est, ma volt eredetiségvizsgája, a karbonfóliázott volt az amit a múltkor néztünk.
Tavaly augusztusban vették most újra gazdát cserélt. Augusztusban már rajta volt a fólia, meg az arany fékkarok.
Csak jártatom a szám

Nem tudok róla semmit
Ha még megvan hozzá a gyári dob, vigyázz rá, az enyém volt.
Azért ám, még hányszor csetéljen gazdát szegény blueflame?
Te megnézted ezt? Vagy ismered?
Vagy csak gondolod hogy 10x gazdát cserélt?
ok! Szólok a srácnak hogy hívja fel!
Nagyon köszi az infót!
Számmal hívtalak Képet nem csináltam, egy éve áll kb tiszta por egy raktárban van akksit vittünk bele indult elég könnyen. Egy vízcsőnél van szivárgás jobb oldalon a sárvédő csavarozásánál el van repedve a műanyag, a kereskedősé a motor talán, de nem nála van és nem vele egyezkedtem. Hívjátok fel majd megadja a hapi számát akit keresni kell majd az regél róla. Már el is felejtettem mi van hozzá és mi nincs. Én egy 100ast tudtam alkudni többet nem, a motorja állítólag nem állt meg de mivel garis a blokk a szervízkönyvbe bele van írva minden. Kérdezzétek!
van egy olyan mondás, hogy navajonkiktől soha semmit nem szabad venni, de még eladni sem.

Kancigánynál van de nem az ő nevén mert 10x gazdát cserélt a kaszton belül de átíratni senki nem íratta át



szerintem is giccs
Ha számmal hívtál akkor bocs hogy nem vettem fel! -nem jellemző. A szám nélküli hívásokat alapból nem veszem fel.

A srácnak nagyon tetszik ez a zöld, szerinte egyedi! -szerintem csicsás! De én is jobban örülnék ha nem ugyanolyat venne mint az enyém.
Csak az a gáz hogy mi Kisvárdából mennénk ami olyan 450km. Jó lenne ha nem lenne nagy csalódás!

Nem készítettél esetleg képeket?
Szerinted törve volt?
A blokkot miért cserélték?
A gyári cuccai megvannak, vagy azok vannak átalakítva-fényezve?
Valamit ad hozzá emelő,gyári pufó, stb.?
Szervizkönyve van?
Az átalakítást hol csinálták?
Akkor nem az ork hajtotta?
Lehet valamit tudni a gazdájáról?
Ez egy kereskedés?
Szerinted mennyit lehet alkudni, mennyiért lehetne elhozni?
Hívtalak 1x 2x de egyszer sem vetted fel, már mindegy is mert vettem én is!
Ja nála van a motor de nem az ő nevén van vagy tudja a fene hogy van, a forgalmiját nem kértem el, csak megnéztem beindítottuk, ennyi pénzem nekem sem volt rá sokat nem tudtam alkudni így mentem tovább...
Már nem adom el!
Inkább vágják le a lábam!
Azt írták hogy valami kan cigányé volt a zöld Tuono.
Ez igaz?
Érdemes megnézni?
Nekem is ismerős volt a moci. Csak nem akartam rákérdezni

ha megalkudtunk volna akkor azt hozom el
Te is hirdetted a motorodat nem? Láttam fent a használtautón, Kisvárda vagy hol is Blueflame dobokkal...

A fehéret néztem, nagyon jól felszerelt, de a sok a pénz.
Garanciába blokkcserés volt, akksi kell bele gumik szinte újak.
( egy kicsit már túl van csicsázva ),viszont a hangja elég meggyőző. A másik meg tök gyári, arról nem tudok semmit.
Mondjuk én pont megnyitottam őket, de semmi vélemény.

Most vettem de ezek nekem drágák voltak így nem is nézegettem sokáig őket.
Legközelebb linkét írd már be.

szerintem úgy többet fogják megnézni.
Sziasztok!
Az egyik ismerősöm szeretne belépni a klubba!
Nagyon bele van bolondulva!-kipróbálta az enyémet!:-)

Tudtok ezekről valami infó?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_tuono_rs
v_1000_r-7380061

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tu
ono_1000-7524370

Köszi!
Aaaa nem.szabad az ertelmi fogyatekos szellemileg alulfejlodott pattanasos kis kocka gyerekeket bantani
Nah "kisfiam" kurvára meguntalak ha "kemény"?fasza Ktjemes pacek vagy? amit őszintén kétlek
Merd ha jól hallom még édes anyukád se szeret
Hívj fel bátran megbeszélünk egy találkozót vagy ha véletlen a gatyádba csináltál akkor húz vissza a homokózóba kisköcsög
Csak csendben tenném hozzá.........lehet a lányom idősebb mint te asszem inkább szüleidell kéne beszélnem kenjék el végre a szád szélét
De szerintem akiknek itt beszóltál bárki szívessen kiosztana 1-2 apai pofont Szóval huzz vissza végre ahonnan ide evett a penész világosabban szerintem senki nem kért meg rá...ha ebből se értessz menj orvoshoz és szály végre magadba
MIKOR indultok? Csak azé kérdem hogy tuggyak INTEGETNI nektek...:)
Megtaláltalak te szerencsétlen.

Amíg te is vered a nyálad mi a többiekkel felülünk a féláron vagy olcsóbban vett motorunkra és motorozunk egész nap.