Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A TL-embe volt K&N de az 2000km után elég ramatyul nézett ki, maradok szerintem a papírnál... ha már úgy sem adod el.
Szentes tőlem kb 70km .
Most nézem, csongrádi vagy. Szentesen dolgoztam 1999-2OO4 között. :))))
ugyan ez van nekem is. Drágának találom a papírt összevetve pl. az olajszűrővel. Még a kiszed betesz, olajoz kombóval sincs bajom, csak amikor a kora tavaszi begyógyult bogarakat kell belőle kiszedni... .... bár úgy érzem kezdem tökélyre vinni a technikát.

De a 2OOOkm helyett 3-4-et elbír azért szerintem, főleg, hogy a gyártó szórja az álomport, hogy valami 2Oezrenként, vagy nem is tudom hogy kell szerinte pucolni.
Én arra gondoltam annyival vette, a mai vizsgán 38e volt lefényképezve, esetleg érdekelhet... "mi pézé válnál meg tőlé"?
(volt már moshatós szűrőm, az a bajom vele hogy nincs kedvem 2e km-enként kiszedni pucolgatni) de 5-6 ezret adni egy papírszűrőért is vicc...
Ja, azzal kapcsolatban nincs is sokminden megbeszélni való. Témánként szétválogatva irogatunk, jobb, mert nincs offolás. Nézz körül, szuper sztem. Belelendülsz, rájösz, annyi info pörög, le sem bírod követni.
Ez is hülyeség, ha én szólogatnék be, engem is agyon akarnál ütni, szemtől szembe meg lenne a meglepetés.

Egyszerüen a virtuális tér nem alkalmas az ilyen típusu vitákra........ jézusom, de bölcs vagyok.
Én csak a tipusraktár tounot néztem
Azt akkor nagyon benézted.

A duma box, az amit mi itt is csinálunk, beszéljük a semmit, az nagyon pörög. De van vagy 80különböző téma.
A papír szűrőt nem tudom, hogy el lehet-e b@szni.

Megvan még, de most hogy itt a szezon, lehet megtartom. Miért, érdekelne?
Hát a haverom huszon valamennyivel adta el.
Láttam már bury is kérdezte, levegőszűrőt honna szoktatok venni?
Találtam már 2500ért is. Az mennyire lehet hitvány?

szityyyu: A K&N megvan még?
Láttam asszem 5e km-rel vette
megbeszéltük
azt hiszem ha szmtől szembe találkoznék a kis pöcsel 5 év rögtön...mert agyonütném agyon?
Én párszor átnézed oda, de az hulla merev egy oldal.

hetente 1 hozzászólás...
Laci, milyen végkifejletet vársz ettől a szájkaratétól? Csak egymásnak vagdalóztok és szemmel láthatóan te felhúzod magad rajta, az meg röhög. Hagyd a francba.
PÖCSFEJ...IMÁDKOZZ
szegény szüleid...azt hitték gyereket nemzenek....és egy ilyen kis selejt korcsot kaptak
egyáltalán hazahoztak a korházból vagy kibasztak mint tampont
Igazad van ! Jól látod,minden királynak van udvari bolondja!
Ja, információkért meg gyertek az RSVforum.com-ra. Ez az oldal amúgy is csak vicc kategória.
mit foglalkoztok vele, nekem tetszik, kell egy udvari bolond mindenhova, nekünk megadatott egy, örüljünk neki, becsüljük meg.
Láttam én is már máshol sajnos
Sajnos nem csak itt kavarja a sz@rt már minden fórumon utálják ezt a félkegyelműt!
Légy tekintettel arra aki Tuono-val kapcsolatban akar infót szerezni vagy kérdezni.

Szóval ne szart tele a fórumot légy szíves.
hahh! KEMÉNY LACOSZ bekeményít...PART TWO:)

Csak lányod korodbeliekkel vagy ijjen KEMÉNY? Nem szégyelled magad?:)) TE irkálsz úgy bazmeg mint egy szaros kis csicska tizenéves hüjjegyerek...így szájbavered meg úgy pofán...ugyanmá...tanujj még egy kicsit kemény JANITÓL...:)
Te kemény LACOSZ...aki egy gyerekes FALLOSZ:)

http://www.youtube.com/watch?v...

Neveccséges vagy...FELNŐTT ember létedre...
A haverom úgy vette, hogy nem volt 1éves a motor, egy dellás sráctól. Azért adta el, mert titokban vette, úgy motorozgatott vele, de mikor a felesége megtudta, jött az ultimátum, hogy vagy a motor, vagy ő. Szóval a haver elég jó boltot csinált vele, szinte új volt. 2008-2012közt volt nála. Addig tudok róla nyilatkozni, betegesen kényeztette, nagyon jó kezekben volt. Ő volt az aki az eladás napján még megszervizeltette, mert kiírta a service feliratot. Hogy azután mi történt vele, nem tudom, de mondta, hogy egy wlég flegma fazon vette meg.
Az csak nem írtam tovább a számokat ha jól láttam ez volt a 4. eredetiségvizsgája.