Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat mentem vagy 80-al de ma egesz nap butykoltuk haverral es a dobot leszamitva full kesz is van szoval no para

Akartam menni a tuonoval de igy nem maradt ra ido pedig vettem bele uj exide akksit is

Nyugi aprilusban ott leszek csak az meg messzr van remelem a bejaratas le tudom addig hogy ott mar huzhassam neki
Ha platós lenne még lehet,hogy érdekelne is!
http://aprod.hu/hirdetes/iveco...
Hogy tudd miről is beszélsz te 1x-ű
Szevasztok, hátha valakinek szüksége lenne a fékkarra és/vagy a kapcsolóra.

LINK
NEM az történhetett LACOSZ...hanem ÁTKERÜLT a MÁSIK ódalra a kormány...oszt a HAVER meg FORDÍTVA ült fel REÁ...:)
Na, de semmi komoly remélem, el ne b@szd április 12-öt.
nah mi történt megbokrosodtak a lovak
ment jó el is zakóztam a ktm-el
tényleg alacsony az a bizonyos kerítés marad már vére a helyeden mondjuk a barlang?vagy simán ketrecedben és dobd el a kulcsot messzire..hogy ki ne gyere többé
hy vagányok
ment ma a guriga
jó nektek...van mocitok
de ma kész lettem iveco csodával...és a moci lessz soron
MÁ épp KÉRDEZZNI akartam hogy milessz hajz IVEKKÓ PRESSZTÍZZSEL...

Ehhez a projjejjkthez is SOK ész kellett..vagyis NEM sok...hogymonngyam:)

Amúgy figyejjécsak kemény LACOSZ FALLOSZ....megmondom ÉN neked mi a MEGOLDÁS hogy MINDEN átkerüjjön a JÓ oldalra...egyetleneggy CSAVAR megbontása nélkül:

Szóval..fogod MAGAD meg hjaz IVEKKÓT...oszt ÁTfordulsz vele...SZÁZNYÓCVANFOKBA...oszt TOLATVA mécc vele...MÁRIS minden a HEJJÉN...nembonyolult MI? Ha má okos nem vagy...SAJÁT bevallásod szerint...akkor legalább HALLGAS másra...és SZEREZZ tapsztalatot:)
ja, elkelt már. Visszaemléxem, hogy a haverom 2OO8ban majd 2 gurigáért vette. Csorgott a nyálam, 2OO9ben kipróbáltam, ott volt a mérgezés. 2O1Oben már nekem is volt.
A múlt héten elkelt már fekete volt 2007es azt hiszem carbon fóliázva a hátulja aranyszínű karokkal 1190 volt fenn.
Ez melyik moci?
nekem sajna sztornó.

nem tudom még feltenni a lábam

pedig süt a nap rendesen
jo lesz nezz korul rendesen mert ott jobban temakra oszlik a dolog mikor csak rizsa van akkor (javareszt ;) ) nem a tuono stb topicban van hanem a duma boxban
elsore talan kicsit bonyolultabb mint itt de aztan rajossz hogy milyen kiraly
Ha minden jól megy holnap megyek én is egy kört!
nem csak megmaradt azért jópár cucc új tuono-hoz és ugye a régivel nem kompatibilis kb semmi
hát jah...majdnem ua...de mégis más
lassan a mocivásárlás van..lessz porondon
még mindig "vajudok" a tigris...és egy capo közöt nem tudom menni kéne mindkettővel...de az ország két végletén vannak
Én csak azt tudom, míg kint voltam cipruson, a 3 év alatt volt pár kocsim, azok is a rosz oldalon vezetnek, de az ember azt hinné, hogy a kezelőszervek át vannak rakva egy az egyben a jobb oldalra, de nem. Az egyiknek jobb oldalon van az idex, a másiknak bal, ugyan így mindennel. Káosz.
mizu pazi bontót nyitsz
lassan elkészül az ájveco hát ha elfogatdotok 1 "apai" tanácsot SOSE ISMÉTLEM SOHASE legyetek akkora marhák mint én hogy nekiálltok Angol autót átfordítani bacott nagy copás minden majdnem ok...de mégse hát ha okossabb nem de tapasztaltabb lettem ismét
neemmmmmmmmmm szityyyu téged nem...nem azért mert "pici vagy" az pont .....nem hat meg
de ismerlek és jó srác vagy segítessz mindenkinek...stb
egy nagy csupaszív ÓRIÁS
Ma regisztráltam.

nézelődök. Ismerkedek az arcokkal.

Holnap megpróbálok menni a géppel
Van nekem is k&n tobb darab is
Akkor nem nagyon figyeled a dolgokat nem csak a tuono topic letezik ott...