Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az még titok "csodafegyvert" és nem tunci
retróóóóóóóóóóóóó
Na mi szart vettél?
vettem 1 csodás gépsárkányt...igaz még nem üzemképes....de rajta vok
Elküldtem, de éjszakás voltam így ki lesz kapcsolva a teló.

inkább emailt írj és ha felkeltem válaszolok rá.
Helló! Lègyszi küldj egy telefonos elèrhetősèget provijoci@freemail.hu címre s.o.s.! Köszi!
Persze,hogy érdekel.Adnál elérhetőséget?Ide írd meg légyszives a számod:kovesviktor@yahoo.com
Most már nagyon érdekelne,mi az,hogy "két fajta"!
Köszi
Tudok segíteni ha érdekel.

Van mind a kettő fajta. Meg még olaj (motul) is :-)
Ok.köszi,megkérdezem a gyárit.A Hiflo oldalán is kettőt hoz le.Az egyik 74mm a másik 101.Akármilyet veszek jó lenne tudni a méretét.
Bocs hogy bele vau, de én innen szoktam rendelni! Teljesen korrekt és az árak is jók:
motoralkatresz.eu

Én azt javasolnám, hogy ne HifloFiltro-t vegyél, mert a minőségük... (Kínai!)
A levegőszűrőben biztos hogy ég és föld egy gyári vagy egy nevesebb szűrő, mint a hiflo (saját tapasztalat)!
És sokak által az olajszűrő is..., csak azt nem veszi rögtön észre az ember, mint a légszűrőnél a teljesítményből és a fogyasztásból!
Érdemesebb 1-2e forinttal többet szánni rá és a K&N-t választani, vagy vegyél valahol gyárit!
A pink motors-nál is az egyéb kategóriában hozta a szűrőt..
Köszi!
Keresd az olaj fórumon Buryt!
Ő megmondja neked.
Sziasztok!

Olajszűrőt szeretnék venni,de nem tudom melyik kell bele.Nézem a HIFLO HF564-et és azt írja hosszú szűrő.Van több méret is?
Tuono2008

Köszönöm


Hozzászólás jelentése
Hetfo delelott megyek ertuk
Megjött?
aprilia Alkatrészek és Szerviz


06 70 389 6486
ezt én mindig is tudtam ......bár capoval még 1 m se mentem de ha fele olyan jó mint a pega már rossz nem lehet
Na latod vegre megjott az eszed
jah marad a capo az a tutti-tutti
Az a baj hogy stilusrol, izlesrol es szubjektiv velemenyekrol vitatkoztok ennek semmi ertelme
nah az jó
Nekem a rizskályhák inkább arra halyaznak...mikor pl 30-40 évet bejárt a manus a BKV-hoz villamoskereket pumpálni bizt nem unta szét a búráját nah ennyi az élet...akár robogó-akár 1000 műmoci....nekem uncsi....nincs bennük sem élet...sem karakter és ez tény
Elvileg augusztusban...talán már postázták. Még bízok..
Nyáron zárva van az egész aprilia gyár, esélytelen új alkatrészt venni.
...ha nem jön már meg az a rohadt alkatrész.