Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki teheti ne hagyja ki még holnap is lesznek!
A másik:
Alex Lowes
Az egyik látogató a Pancsi ringen:
Eugene Laverty
igazad van Robi,én néztem be..irtam is szityyyunak facen.A másik próbáltuk már szép szóval,meg nem szép takarodásra birni ezt a kátéjem debil faxfejet,de rosszabb mint 1000 kulancs ragaszkodik :) olyan sötét mint a bogrács alja...még az anyukája xe szereti..hát itt keres "társaságot"de rossz helyen.. Itt mindenki norm ..kivét ez az anonim kocsog:) Más azon gondolkoztam?hogy az alsó fékhengered?jó?nem ott megy el a nxomás?jártam igy a pegasoval,Etnáról lefelé be esett a pedál,az pedig munkahenger,nem a féknyereg volt,de az jó lett,megjavult még ott...bkzt valami szemét ment oda?
megvagy anonimusz..köcsögikusz
elvileg jót mondanak
Csövinger...NE keménykeggy...hanem VISELKEGGY...rajtad röhög a FÉL oldal...vedd már ÉSZRE magad HÜJJEgyerek...osztán VÉGY erőt magadon és szedd össze MAGAD...és gondolkozz EL...ha van mivel...de KÉTLEM...

MÁRVÁNYMIKI...:)
Csak az időjárás is engedje.
na végre... akkor 7végén gyorsan sokat. :-)
Holnap hozom haza végre...
Nekem anno az első Tuonommal kisérleteztek az 1000-res szervízen mert 0 fékem volt.Már-már sajnáltam a srácot.Akkor azt mondta hogy a főfékhenger hibája mert valahol meg szorul benne a lég buborék.Órákig kínlódott vele amire sikerült..
Lacosz nem tudom miből szűrted le hogy ez a kátéjjem vagy ki a barátom vagy hogy egyáltalán szimpatizálok vele ?
Még a feltételezés is sértő ez a hangnem meg stílus messze áll tőlem amit itt előadtok .
És szerintem nem is idevaló .
Nagyon ritkán írok ide épp a hasonló szituációk miatt ,de folyamatosan nyomon követem a fórum történéseit mert azért sok a jó tanács tapasztalat mint amit pl te is adtál köszi érte .
Csak most kíváncsi voltam hogy mi ez a Mónika Show szintre amortizálódás itt .

Akkor hátsó fék :
Sajnos már rommá lett légtelenítve van hogy 2-3 napig jó van hogy 2 hétig aztán szépen kezdhetem újra .
Pici majd benézek valamikor hátha sikerül
megvagy haver....a fogaicra meg vigyázz mert kifrecseged nagy okosságad közepette,ha jól tudom?XXI-keületi vagány vagy :) megleszel elöbb utobb te anonim köcsög:) üdv aranyos anyukád pedes pici gyerekének:)
Ez is a SZÍNVONALAD tükrözi SUTYERÁK...hogy elkezdel ANYÁZNI...addig még valaki KI nem veri a FOGAD...akkor aztán SUGARAZHATOD magad...

ÚGY jársz mint PISTIKE mikor bicikklizik: ELŐSZÖR: NÉZD APA! Kéz nélkül! MÁSOCCOR: NÉZD APA! Láb nélkül! HARMACCOR: NÉFD APFA...FOGF NÉFKÜJ...

ÉN nem BÁNTOM ÉDESANYÁDAT...mert csúnya dolog nagyon...csak SAJNÁLOM...hogy egy IJJEN sutyerákot NEMZETT a világra...biztos NEM így akarta Ő sem...de így sikerült...
most akkor mivan kisfiam?csepegj végre anyukád fülébe,vagy drogos anonim társaidéba végre....senki vagy mint a nick neved adaglapod...kocc jah l´ttam reggel anyudat nyilonharisnyában-gumicsizmiben futni a busz után...strihelés után..:) :) szóval ez a te stilusod fiacskám ......javasolnám az LFP tlpikot de ott kivéreztetnek mint malacot.:) jah és pedpo papos b
SZAROK a márványod KÖZEPÉRE csöves...NEM az mutatja meg MIJJEN ember valaki hogy HOL és MIBE lakik...tudod a mondás is azt mondja: NEM a ruha TESZI az embert...biztos NEM véletlenül...

EGY feltünési VISZKETEGSÉGBEN szenvedő kis RIPACS vagy...semmi egyébb...SEMMI:S
Hidd el hogy igen és utálhatsz is érte...azt is leszarom
pl van egy 40...mill es családi házam....márvány még a kerítés is...és nem lakom....nem adom ki egy olyan hajléktalannak mit Te.....mert ezt is megtehetem
De ha túrázni megyek/Korzika-Szicilia-Olasz-Horvát...stb/a sátorban alszom...campingban mint a többiek.....mert úgy és azt akarom pl...utálhatsz érte ezek tények......belőled pl akció nélkül veszek egy tucatot...jó éjt "kisfiam" csorogjon...frecsegjen a nyálacskád máshol...máshova/had ne írjam le..hogy hova/
Etz-é az van jól mutatna rajta
látom már MÁSOLNI megtanulsz LASSAN...KIemelt SZAVAK..pontozás...stb...DE legalább van HONNAN másolni,tanulni...mert MEGTEHETED:)

A zEMZÉVEL nincs semmi baj...

MÉ csak TÉLEN? MÉnem most? MEGteheted nem? KÁTÉJEM má nem is kell?
Majd ha OTT áll...akkor írd oda hogy MEGTEHETTEM...mert az hogy MIT szeretnénk megtenni és mit TUDUNK megtenni az nem EGY...
én meg első sárvédőt keresek...elcsaptam egy kutyát.

ha tud valaki...légyszi.
Látod ez eszembe se jutott pedig a kamionok kuplungmunkahengerét.....pont igy kell -lehet jól kilégteleníteni...fordítva alulról...felfelé....pont a 45-ös Daf-omon volt ez 2 éve sztori...és ez lett /az egyetlen/megoldás
más hogy meglegyen a 3-ik hozzá röff
Nem tud valaki eladó motort 2003-2004-es2.5 Dci Renault Masterbe?kikönyökölt a szemét
Ha valakinek van az ismeretségi körében előre is köszi
Laci, az kevés. én végigbontom a fékcső burkolatot, 3 csavar, így tényleg normálisan meg lehet emelni a nyerget, de előtte mig fent van, egy nagy fecskendővel visszaffele nyomom a fékfolyadékot. egy csomó levegő kibugyog a kiegyenlítő tartályon. Pfvari javasolta, azóta olyan a hátsófékem mint még soha.
Robi ezt most nem mondod komolyan.

Nem látod mindig, miket faralok. Eső motorozás helyett told be a vasat a varázsgarázsba és megcsinálim neked.
Kedves "barátom" igérem utoljára reagálok "értelmes" hozzászólásaidra...mert mint Szityyyu vagy 3x rákérdezett hogy mi is a bajod csak árnyékolsz-okoskodsz...de leszarom az egésszet ami veled kapcsolatos
Mert:egy anonim valaki vagy...és ha jól sejtem bizt ismerhetlek valahonnét és bizt a tyúkszemedre léptem vagy tökömtudja
De idén eddig sikeressen TÚLÉLTEM 1 DAGANATOS BETEGSÉGET ...nem te leszel az akint fennakadok/műtét-kemo-sugár után/
Mondjuk ha visszaolvasol ezt itt kb senki se tudja 1-2 jóbarátot leszámítva:Szityyu-Pazi...és kb ennyi,Mert ez pl az én bajom.
A másik hogy tisztán láss,azt a motort-kocsit...vagy bármit..és akkor veszek meg amit akarok...ez nem nagyképű Szityyyu volt nállam.....kérdezz rá,nem szorultam se banki-se a te támogatásodra sose....szóval nem tudom még MIT?nem írtam le
Jah az MZ...mielött belekötsz:az egy retró jármű,és "fiatalkorom emléke"vettem egy ilyet.....mert passzióból megtehetem pl.....ha tetszen egy 1600 BMW...akkor az állna a gariban...de nem teccik
Hogy legyen témád...télen egy Triumph Tiger 1050-vagy Sprint St....fog ott állni az EZT -mellett had barátkozzanak...vagy épp egy KTM.....ami nekem már volt...2004-ben és vatta új..szóval...ha kérdésed van..és tudok-akarok válaszolni rá...tedd fel NORMÁLISSAN.
Szevasz "barátom"