Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Péntek Kakucs? persze ha nem esik az eső
Hali!
A budakalászi bezárt electroworld parkolóról hallottam. De én se találtam még semmit. Ha megtudsz valamit majd dobj egy mailt:)
köszi
Sziasztok,
Én "rinyálok" itt a vásárlással, de mi van veletek? Szezon kezdet hogy alakul? Voltatok valami jó rendezvényen? Terveztek menni valahova?
Ha már szezon kezdet: óvatosan! Öcsém haladt nyugisan, majd egyszer csak úgy gondolták előtte, hogy záróvonal, forgalomtól elzárt övezet ellenére meg kellene fordulni... Törés nincs, csak zúzódás, de szegény vas elégé offos... Szóval óvatosan!
Szerintem: rossz a VTR felirat árnyékolása (utángyártott matrica), nem tökéletes az alsó két piros csík, hiányzik a VTR felirat után a piros négyzet, stb. Ezt nevezhetnék szőrözésnek is, de ahhoz meg drága, hogy megvegyem így...
Sziasztok!
Tudom nem egészen ide tartozik, de nem tudna valaki egy helyet pesten,
ahol lehetne gyakorolni normálisan stunt-olni? Ahova mások kijárnak esetleg,
vagy valami elhagyot üres beton placc ? Eddig bárhol próbálkoztam sehol
nem sikerült, vagy parkolóban de onnan mindig elzavartak, vagy autópályaépítkezésen, de az meg kész lett, szóval semmi ötletem.
Bármien ötletet szivesen meghallgatok :)
jobb oldala azert kicsit karcos. meg irja is, hogy az elozo tulaj csuszott vele.
vagy milyen harom dologrol beszelsz?
amugy tenyleg nagyon szep az egyseg, de mar mas arkategoria
Az az igazság, hogy az SP nekem abszolút szerelem! De ennél az adott gépnél az a durva, hogy gyönyörű szép a fényezése, de 3 apróságból kibukott, hogy nem eredeti! Szóval ez felejtős több mint 1 milláért...
SP-bol nem nagyon jonne veled szemben az uton egy sem, az biztos... viszont ha valami baja van, akkor ez "atok" is lehet, mert bontott alkatreszt nehez talalni hozza, a gyari meg csillagaszati aron van.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-7724768


És ez?
Akkor az sp-re gyúrj! Mindig hianyozna. Igazi különc
Szia, szerintem is elkezdtem túlbonyolítani... Igazság az, hogy Honda VTR SP-t szeretnék, de mivel az nincs, így nézegetem az alternatívákat nem túl nagy sikerrel... Nagyon bejön az a motor, csak sajnos nagyon kevés van belőle! Most éppen:
- SP1 a képes motoron garantáltan nem eredeti fényezéssel (mondjuk megpróbálták, csak nem stimmel az árnyalat és októberben is fölrakta már a hirdetést)
- 2 SP1 a használtautón. Egy csúnya ezüst színű, amit nyár óta 900 kilóért hirdet, de tavaly ilyenkor 750-ért árulta még az előző tulaj és egy Collin Edwards replika (tele csillagokkal...)
- ... és egy gyönyörű SP2-es a világ végén, ami egy kicsit más árkategória: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vtr_1000_sp-2-7781302

M
ost kb. ott tartok, hogy vagy rászánom a zsét erre az SP2-re, vagy veszek egy TL1000S-t 6 kiló körül...
Kicsit túlbonyolítod szerintem! Amelyik tetszik és árban és állapotban is megfelel ,vedd neg ! Mindre kell költeni, ez van! Add meg neki ami jár és nem lesz baja.
Keress egy shivert.
Köszönöm az infokat!
Úgy néz ki, hogy leginkább a V2-esek illenének hozzám, csak éppen az összeszedett infok alapján nem igazán van olyan, aminek ne lenne valami komolyabb nyűgje...
Na igen, bevették a leszarom tablettát... Hát így jártak! Tőlük már biztosan nem veszek motort!

Én nem adom fel az idei motorozást, csak lehet, hogy kicsit még várnom kell rá...
Szia!

Típushibának a hátsó fék levegősödését szokták említeni, de nekem nem volt gondom vele 3 év alatt... Ha rendesen szervizeltet veszel nem lessz baja, de sok rosszal találkoztam már, mert nem hivatlos szervízbe hordták, hanem otthon szerelgették... pl: Öhlins futóművesbe nem Öhlins olajat meg telószimeringet tettek, meg össze vissza beleírtak az ECU programba... meg Akrapovic program a gyári kipufogósra (szétkúrja a blokkot)...stb...
Az 1050-es szvsz. szebb.
De a 955 sem lehet rossz.
ismerosnek is 10 liter korul evett... ez a nagykobcentis KARBIS V2 egyik hatranya. az 1000-es monster injektoros es szerintem 6 es 7 liter kozott van a fogyasztasa kb, de amikor szloveniaba mentek, akkor autopalya 150 vegig-nel meg kevesebbet kajalt.
Egy ismerősöm azért adta el a vtr-t ,mert 8és12 közt fogyasztott!
amikor en anno szemezgettem veluk, akkor azt olvastam tobb helyen is, hogy a kuplungot eleg surun, kb 3 havonta legteleniteni kell - eljen a hidraulikus kuplung
de mas tipushibarol nem hallottam / olvastam. motorikusan megbizhato es vaddiszno modra megy
Hát sajnos ez van hogy gyakran ezt viszik be :

http://leszarom.com/

Úgyhogy már két motor ezért már nem is néztem. Úgy nehéz lesz idén motorozni...

Ha én el akarom adni valamit akkor tessék is rugalmas vagyok talán azért IS sikerült eladni rövid idő alatt az én motorom tavály :P
Pénteken fölhívtam kettő VTR 1000F tulajt, hogy vasárnap délelőtt ráérnek-e. Mondják, hogy persze, gyere csak, egyedül annyi, hogy szólj ide egy órával előbb. Délelőtt lelkesen próbálkoztam, de még csak föl se vették azt a kib@szott telefont...
Speed Triple 955i inkább terveztem anyagi okok miatt :D

Most kb 2004/2005-es Kawasaki Z1000 keresek hogy márka hűséges legyek de egyet sincs hírdetve Budapest közelben :(
Péntek meg akartam nézni egyet de nem jött össze.
Elsőre nem igazán sikerült a link, szóval még egyszer: Www/s1600/2007+Aprilia+RSV+100..." target="_blank">Www/s1600/2007+Aprilia+RSV+100..." title="http://1.bp.blogspot.com/-PjOD5b8kNxE/TrCQeV-SwMI/AAAAAAAAAgI/RVAaIlwXWww/s1600/2007+Aprilia+RSV+100..." target="_blank">http://1.bp.blogspot.com/-PjOD...