Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos nem megy,mert alkalmazottként köt a munkaidő
A Honda öcsémtől ragadt rám,és nem mellesleg ez volt jóárasítva Kicsit szégyenlem is magam amiért márkahűtlen lettem,de eddig tetszik a gépsárkány
Honda?!? Nem mintha bármi bajom is lenne a Hondával, de ennyi Kawa után Honda?
Holnap délelőtt egy Kakucs?
Helló-helló Mindenki!Visszatértem egy CBR600F3 nyergében ,már ha ez valakit is érdekel de akkor is közzéteszem
Ó ...na én lehet felvonulok,de mondjuk 5kor pont rohadvány meleg lesz.
Minden hónap első szombatja ,felvonulás. Start 17:00 Citadella
Mi lesz ott és mikor?
Holnap jönne vki Citadellára?
Hát van ez Így:))) Hétvégére jo időt mondanak
Kiakasztó ez az időjárás az összes szabadnapomon esik
Jövő héten csütörtökön Kakucs?
Szia,
Beszéltük az augusztus 4.-ei Kakucs-ozást, de most nézem, hogy az biztos nem jó, mert akkor Autós nyílt nap lesz!
Azon a héten csak szerdán és csütörtökön lesz Motoros nyílt nap...
Okés, az aktuális e-mail címem pedig az adatlapomon!
üdv, P
Hát még nem tudom ez mindig akkor derül ki. Írj egy email címet és egyeztetünk. Üdv
Szia,
Az jó lehet! Merre felé?
Üdv mi holnap lehet megyünk. kb 14:00-tól. Üdv
Most hétvégén valaki valamerre?
Este 11-kor motorral jöttem haza a moziból, a fenébe ezt jó lett volna megnézni...
Este lesz vmi holdnéző motorolás?
Ok, majd megdumáljuk ezt az augusztust!
Az augusztus 4.-ei héten leszek szabin, ugyan még messze van, de valaki egy Kakucs/SK/Bükk/Balcsi/Egyéb?
Sziasztok!
Az elmúlt egy hét alatt a mellékelt fényképeken lévő Kawasaki Z1000 –es motoromról Budapest XIII. kerületben, zárt mélygarázsban, motor letakarva, leláncolva (vissza is takarta a K…..g) mindkét kipufogó dobot ELLOPTÁK. A dobok egyedi gyártásúak voltak. Fekete, karbon Bodis típusú. Kérem aki látja, vagy akinek felajánlják megvételre jutalom ellenében jelentkezzen nálam a 70/334-9423 as telefonszámon. Köszönöm!
Nem baj majd legközelebb összefutunk
Tényleg jól sikerült! Talán augusztusban ugyan itt ,vagy majd meg dumáljuk.
Örülök, hogy megtaláltuk egymást!
Ez megint jó buli volt!
Kicsit húzós volt az éjszaka, most ébredtem es megyek vissza. Szóval most kihagyom.
Szia!Kész a moci,volt egy kis gond vele, de most már minden rendben. 15.30 körül fent leszünk a parkolóba a 3 ágú lámpánál. Gyere ha tudsz.