Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így védjétek a motorotokat! Nagyon jó kis cikk a Hegylakók-tól, nem tudom ki olvasta...
http://hegylakok.hu/2014/04/ci...
http://hegylakok.hu/2014
/04/ci...
a 400-as ZZR utan en is szemezgettem a Z-kkel, de nekem tulsagosan "bicikli" kategoria volt. valahogy zavart, hogy olyan kis keskeny az egesz, nincs egy markans tank a labad kozott, meg alapjaraton is a sportmotorokert voltam (es vagyok) oda
viszont az teny, hogy nagyon jol valasztottal.

az okmanyirodaval meg csak szopas van. nekem is ket koros volt anno a tortenet.
Igen, most már tudom...
Na mind1, ez van!
Ha veszel papirboltban 100 ert szerzodest es nem letoltogetsz nem kellett volna annyit szaladgalni.
A net mem mindig a legjobb.
Az úgy nem jó, tartsd be a fokozatosságot! Balesetveszélyes a hirtelen teljesítmény csökkenés!

Ez a legszerencsésebb, ha így tudod eladni, hogy nem kell kapkodnod az eladással. Így garantáltan találsz olyat, aki elviszi, addig pedig lesz időd kitalálni, hogy hogyan tovább!
Nekem nem ez volt az álom motor, de most már úgy érzem, hogy baromi jól választottam! Nekem most ezt kellett megvennem!
Danke schön! Jogos a kérdés, nagy Z lett! Tudod, fordított telósat akartam! Meg ez pucol is rendesen!

Mondtam már, hogy tele van a f@szom az okmányirodai b@szakodással? Tegnap bementem, de már nem volt sorszám. Ma elküldtem öcsémet, de az okmányirodások is elküldték őt, mivel az adásvételiből kimaradt, hogy a személyazonosságot igazoló okmány, melynek a számából egyértelmű, hogy az egy szájbab@szott személyigazolvány, de ezeknek ez nem elég, ezt oda kell írni. Ezen felül nincs odaírva, hogy én és az eladó is magyar állampolgárok vagyunk... Ja és ott helyben nem lehet belejavítani...
Oké most rákerestem, hogy ez már elvárás, de a neten lévő minták közül egy 2014-esen sincs rajta...
Szóval három a magyar igazság alapon talán, holnap már jó lesz...
Sajnos csak hetfon.
Nem kell bútort kiszállítanod? Mindig mindenre te reagálsz elsőként.
Füldugó?
Hé Huligánok!

Hogy dolgozzon úgy az ember a XI. kerben a Hengermalom-Szerémi sakánál lévő irodaházban, ha folyton a piros lámpától elhúzó motorosokat hallom?
gratula! 750, vagy 1000?
Nem-nem
Nagyobbat ugrok: 50ccm robogó
Igazából nem tudom egy régi ZX-10 ami gyári,tudna tetszeni,de igazából nem gondolkoztam rajta,mert egy hirtelen ötlettől vezérelve hirdettem meg,eddig összesen 1 hirdetési oldalon.Ha elviszik majd elkezdek gondolkozni-nézelődni,de nem akarok szabadulni tőle,mert azért ez egy nagyon jó kis gépezet
Igen, azért is kérdeztem, meg mert imádom a z750et, csak sajnos nekem kimaradt, Halason meg a narancssárgának ismerem a tulaját is. Azt hittem ő adta el. De akkor nem.
Pedig már azt hittem, hogy meglesz a ZZR250 is!
Viccet félre téve, mit tervezel helyette?
Most nézem, hogy pont KKHalasi vagy?
Első szériás, de széria végi (2005.12. hó) és pezsgő színű!
Az az igazság, hogy ha nem az öcsémmel mentem volna, akkor valszeg "hazakullogtam" volna Debrecenből, de öcsém nyomatta, hogy ha már el van b@szva a nap, akkor nézzünk már meg egy-két motort a környékről. Azt tessék, bejött! Utólagos köszönet Debrecen városának, hogy van ingyen Wifi a Fő téren!

Első blikkre nagyon bejön! Baromi jól tol nyomatékból (durvábban, mint az SV)! Aztán, ha eljön a 6-7 ezer, akkor pedig beindul az állatkodás!
A V2 feelingből csak a dörmögés hiányzik, de ennek valami hihetetlenül karakteres hangja van már a gyári dobbal is!
Ami pedig a legmeglepőbb volt nekem, hogy sokkal fordulékonyabb, mint az SV... Mondjuk van rajta széles kormány, így lehet, hogy emiatt, de a "kígyókergetésben" nagyon király!
Első szériás narancssárga?
Köszi! Lesz majd kép is, de szerintem csütörtök előtt nem jutok el odáig, hogy elő tudjam szedni... Öcsém csinált egy adag képet menet közben a kocsiból, majd elkérem tőle!

Szerintem te úgy indultál el,hogy "ma valamit veszek,ha törik,ha szakad" Gratulálok,és remélem,hogy sok örömöd leled benne
Én is meghirdettem a kis ZiZi-t...Nagyon jó kis gép,nagyon tetszik,nagyon szeretem,de az 1000/100kW és 750/72kW után kevés a 400ccm/38kW
Gratulálok! Nem fogod megbánni! Kép?
VaZZe, Z tulaj lettem!
Hol is kezdjem? Kb. ott, hogy 650 km-t kocsikáztunk tegnap!
Megnéztem azt a debrecenit, de egy felől nem volt szimpi a tulaj, más felől nem volt az igazi a gép (féktárcsa-betétek offos, stb.), valamint az istenért sem akart normálisan engedni az árból (pedig nem alkudtunk pofátlanul).
Ez után mivel így is elment a fél nap, lementünk Kiskunhalasra!, megnézni egy másik Z-t. Itt egy teljesen normális tulaj volt, jó kis géppel és még az árból is sikerült normálisan faragni!
Mi újság? Megnézted a "Z" -T?