Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Erre a hétvégére most én is csak egy laza Citadellát terveztem! Ez pont 5-kor kezdődik...

Egyébként már múlt héten le akartam írni, hogy baromi jó lett a Tokod-Bajna-Tatabánya útszakasz! Abszolút ajánlom!
Az Oroszlány-Csákvár még idén is fullos! Jó kis, tempós szakasz!
Az Alcsút-Etyek-Biatorbágy, még mindig elég szar útminőség, de gyönyörű környék!
Akkor senki?
Mikor kezdődik? 17-ig érek rá ,éjjel munka. Akkor osszejonne a fotó
Levi mit szólsz a 3x750 képhez?
Szombaton talán citadella, de még sok mindenen múlik.
Hétvégén vki vmerre?
Zánka-Tapolca király! Aztán Keszthely - Zalaegerszeg még kiralyabb onnan vissza Zalaegerszeg-Sumeg állat!
Sziasztok,
De nagy itt a csönd... Mindenki folyton motoron?
Hogy ne folyton északra (SK, Börzsöny) és keletre menjek motorral (Mátra, Bükk), ezért gondoltam, hogy meg kellene ejteni egy "Dunántúli-középhegységes" túrát. Járt már valaki errefelé? Valami tipp, hogy merre érdemes elnézni (pl. látnivalók, kanyargós jobb minőségű utak, stb.)? Pl. gondolom a zirci szerpentint hülyeség lenne kihagyni... De ezen felül?
Ha van motorod szívesen segítek az enyém kicsit nagy lenne neked elsőre szerintem amúgy bemész megkérded mi hogy megy mennyiért és utána tudsz számolni
Úgy tudom nem kell már a 8alt. De a legegyszerubb ,ha megkerdezed a csigavert. Sok sikert hozzá!
ziasztok! Tudom még nagyon újonc vagyok még itt, de azért feltennék 1-2 kérdést a tapasztalt veteránoktól! 16 éves vagyok, igazából a motorozás nagyon tettszik, de még nem nagyon ültem robogón sem! Úgy láttam a Csigavérnél, 16 éves kortól ellehet kezdeni a jogsit. Ezzel csak egyetlen egy hiba van, hogy családi okok miatt és a költözések miatt nincs meg a 8 általánosom (ne nevessetek ki légyszíves). És a kérdés lényege az lenne, hogy így is elkezdhetném a jogsit? Amúgy egy 125cc motort szeretnék majd venni és A1 kategóriát szeretném letenni! (sulit majd szeptembertől kezdem) Köszönöm előre is a válaszokat! És még lenne egy kérdésem pluszba; Aki, Budapesten lakik annak ha néha lenne pár órája, és türelme az megtaníthatna motorozni (legalább az alapokat, anyagiakat meg lerendeznénk személyesen) U.T Piricz József
Köszi a meghívást, de meló hétvégén a fehérvár rallyn..
Jó szórakozást
Holnap Kakuccs? 2 re megyünk!
hello. holnap jön valaki Bp-ről az Újszilvási találkozóra? mi ketten leszünk, két motorral, kora délután tervezzük az indulást.. ha valaki úgy gondolja, legurulhatunk együtt. Tomi
5 pénz a neten. csak kulföldön van a gyerek épp.
Üdv...

Nos mennyiért van amúgy ha elérhető ? Azért kérdem mert lehet ha a neten találsz az olcsóbb ha tömeggyártásban készülnek.

Tesómmal beszélhetsz a cuccról úgyis ő csinálná ha úgy lesz.
TESÓM _ 70 2476584
probaltam jobban kiulni. erzesre mar ugy csimpaszkodtam a motoron, mint egy majom a farol, de nem volt kerek a tortenet.
seggemmel hatracsusztam az ulesen, hogy a kezeimnek kenyelmes legyen es a tank melle tudjam rakni a felsotestem, azt nem tudom, hogy a seggem mennyire logott le, azt sem ereztem, hogy az anuszgyurum alatt futyult volna a szel... ezert volna jo latni magam kivulrol, mert ugy latom, hogy mit kene, merre meg ilyenek
Jobban ki kell ulni es a terdedet amennyire birod kiforditani.

Addig orulj amig nem er le a koptato, mert utana folyamatosan cserelheted es nem olcso.
engem sosem a korido erdekelt, mert a sajat tempomban motorozok mindig. ha valaki gyorsabb nalam, menjen el. egy ideig probalok tapadni ra, de ha erzem, hogy nem megy, akkor nem kezdem el forszirozni a dolgot, mert nekem gyari az idom, meg a fenyezes :)

a korido szerintem atlagos es igy 9 ev motorozas utan mar vagyom ra, hogy a koptatom ugy erjen le, hogy a motor kozben a gumis felen - rendeltetesszeruen - gurul
igy lesz az egeszbol megnagyobb elmenymotorozas szamomra.
Nem az a lenyeg, hogy a terdkoptato leerjen, hanem az, hogy a korido alacsony legyen. Az, hogy a terdkoptato esetleg leer csak egy mellekhatas.
jaja atjottek a kepek.
nekem nem sikerult tul sok, de linkelgetek ide parat.

https://scontent-b-fra.xx.fbcd...

https://scontent-b-fra.x
x.fbcd...


https://scontent-a-fra.xx.fbcd...

ez a guzzi nagyon komoly kis gep volt!
https://scontent-b-fra.xx.fbcd...
Ok ,csak én nem érlek utol Képek átmentek? Küldhetnél Te is
estere nekem is a jobb terdem offolt, a combjaim kb szetdurrantak, mint egy vereshurka
legkozelebb valaki jojjon mogottem kameraval, meg menjen elottem is, mert latnom kene kivulrol, hogy mit gepeszkedek.
bosszant, hogy a tempom halalos (korzetem meg az autopalya) de a terdkoptatom valahogy nem akar leerni
Útálom az éjszakai munkát és a terdeim is offoltak
Viszont fasza volt a mai gurulás
Legalább mi többiek ebből is tanultunk,ugye?!Én mindig nagyon nézem,hogy ki és mi van mögöttem ha van "ellenség" a láthatáron akkor minden a KRESZ szerint (mindig így közlekedek ) ha nincs akkor kicsit rugalmasabb a dolog
Egyszerűbbnek éreztem a tök üres szembe sávban haladni, mint megpróbálni vonalon belül maradni... Fontos tanulság, ilyen esetben rendesen körül kell nézni, hogy ki figyel a hátam mögül...
Egyébként baromi érdekes volt a módszer, hogy egy utcában bementek, a következőben kijöttek és ezt csinálták folyamatosan (sajnos ez csak későn tűnt föl)...