Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert? Mondjuk amíg nem csereltem a telokban olajat valoban limbo hintó volt 187cm magas vagyok,tehát nem rovid a karom a kormany távolsághoz sem. Még így is terhelve van nagyon! Van hasonlitas alapom is . Cbr900rr ,hayabusa,zzr,vfr,cbr600f,de mentem s1000rr-rel is,600rr-rel is...mind kenyelmesebbek!
Szerintem ezt a legkeményebb, kőkemény futómű, szenvedés.... dolgot gondold át még egyszer. Aztán még egyszer. És még megint egyszer. Ne írj már ilyen marhaságokat!
Hát power az van Viszont a legkényelmetlenebb sportmotor,ezt vedd figyelembe! Varosban szenvedés! Kökemény futómű,viszont nagyon engedékeny es elnéző. Ha beteszed a kanyarba ott is marad,stabil! Fogyasztás nagyon jó,ha jó van beallitva. 4.5-7.5. 7az már elég extrém. De abban biztos vagyok ,ha 400 alatt nezegetsz sokat koltesz majd rá. Nekem is volt mit cserelni ,pedig amikor megvettem sem volt rossz. De ide egy kicsi ,oda egy kicsi... Meghibasodasom csak egy volt 5 év alatt. Az ac ,de az is hazavitt.
Találtam pár használható darabot viszont a kawa mint olyan eddig kimaradt,voltam próbálni pár gépet,még konkrét nincs csak elképzelések:sornégy,relatív kényelmes ülés-kormány pozició,min.750 100le,túra és városi bohóckodás.Párhaverom be van gazolva hogy egy erős géppel csak donor leszek,a gsx is tudott szüttyögni ha muszály viszont amikor kell akkor legyen ott a tartalék power
Annyiért sajnos csak munkát és nyűgöt tudsz venni magadnak! Mert a jó peldányok még kulfoldon is dragabbak. Viszont cbr600-at ki lehet fogni ilyen korul. Haverom ket eve 330-ért vett es csak vezerlest ,olajat kellett cserelni. Azoknal a vezermulanc feszítőjevel szokott gond lenni. Zxr-r 300korul ne is nézz! A gatyad ramegy!
Egyenlőre csak körbenéztem milyen a piac,megvallom a frankót nem tudok sokat rászánni,350körül szeretném letudni a vételt,nagyjából február környékén.
Szia! Mennyit szánnál rá? Nekem van egy ,elég patent. Valaszolok ,mire vagy kíváncsi? Elég strapabíró típus,keveset fogyaszt,erős,karakteres,igazi sportmotor.
A ZX-7R topicban mindent megtudhatsz a típusról Esetleg eladó motort is tudnak ajánlani aminek ismert az előélete illetve ha kinéztél egyet érdemes rákérdezni,hogy ismerős-e valakinek.
Mennyit szánnál motorra?Nekem CBR600F3 van most,de nem igazán jut időm motorozni,ezért esetleg megválnék tőle Nem hirdetem sehol,de ha érdekel szívesen megmutatom.
Sziasztok ! Rég jártam erre gondoltam bekukkantok mi a helyzet
Kapásból bombáznám a brigádot kérdésemmel,mik a vélemények a zxr-750ről? Olyan 95körülieket nézek,kevés a keret viszont méltó utódot keresek a gsx után.Ciberéket is néztem de amit érdemes lenne az most nem elérhető anyagiban
Sziasztok!

2015 tavasztól lehetőség nyílik Budapesten MOTORK BÉRLÉSÉRE 2db. Honda cbr 929 rr fogja a kedves motorozni vágyók élményeit gazdagítani.
A honlapon minden fontos információt megtaláltok.
Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt.

www.likemotorberles.ucoz.hu
Üdvözletem mindenkinek!
2014.10.18. (Ezen a 7en Szombaton)
Ismét egy jó alkalom arra, hogy talán az idei utolsó autós-motoros találkozóra kilátogassunk!
6. PARKOLÓ PARÁDÉ
BP. Hungexpo IV. kapú 14:00-tól 17:00-ig
Remélem az idő még kedvezni fog nekünk motorosoknak!
további információ totalbike.hu oldalon!
Balesetmentes km-t mindenkinek!
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy motorral, hogy a legegyszerűbb elmenni a Hármashatárhegyi kilátóhoz? Annyit néztem, hogy a Szépvölgyi úton kell végigmenni, de hogy pontosan helyileg hol van ez a kilátó azt nem tudom.Előre is köszi.
Minden hónap első szombat.
Sziasztok erdeklodnenk,hogy mikor lesz legközelebb motoros talalkozo Pesten
Kedves motorosok!
Aki tudja, hogy hol lehet a XI. kerülettől nem túl messze olcsón venni faanyagot (konkrétabban 10x10-es fagerenda és hajópadló érdekel), kérem szóljon! Bontott is jó! Galériát szeretnénk építeni a váróba. Minden segítséget nagyon megköszönünk. Bartel is szóbajöhet.
Üdv, Mirekmotors
Úgy érzem, hogy el fog maradni ez a szeptemberi Kakucs, ha végig ilyen szép idő lesz...
Tegnap én már nem bírtam tovább és bementem egy kicsit BP-re "rodeózni", mert ott legalább az utak szárazak voltak (az esti eső előtt)...
vidd el a redlinemotorhoz ,ők a legjobbak és barátságosak is ix. Illatos u.9
azota megint voltam szervizben, megint szetszedtek darabokra, az osszes csatlakozot atnyalaztak, csomot csereltek, mert oxidalodva voltak, aztan kiderult, hogy az akksim negativ saruja (igazabol nem a saru, hanem az a bizbasz, ami kijon az akksibol es rarakod a vezeteket) mozog. szoval a szetszerelesen kivul uj akksi + kikottettem a kuplung- es sztenderkapcsolokat is.
ramertek a valtotol erkezo jeladora is. valoszinuleg egy uj jeladot is kell vennem, mert a kilometeroram meg mindig nem mutat semmit - es hogy ne legyek boldog, a benzinszintvisszajelzo led-em is ossze-vissza jelez. van, amikor kozvetlenul tankolas utan is felvillan - bar azt mondjuk leszarnam, hogyha tudnam, hogy hany kilometert mentem eddig...
Ez arra utal hogy nem kap rendesen áramot, vagy szar az aksid, vagy nem érintkezik a saru,nekem akkor csinált ilyet. Az is el tud oxidalodni.Ezt te is meg tudod nézni otthon.
Szeptemberben hozzunk össze egy Kakucsot!
Sziasztok. Egyik haverommal mennénk egyet túrázni két napra és ehhez kellene nekem egy kis segítség. Milyen útvonalakat nem szabadna kihagyni? Merre érdemes kanyarogni?
Köszönöm a segítségeteket.
Az elektronikai problémák baromira idegtépőek, mert normál esetben nem sok előjele van... Egyszer csak besz@rik és ez tipikusan az, amit nem igazán tudsz magadnak megcsinálni...
Remélem azért megoldódik mostanság és lesz még időd idén motorozni! Mondjuk a magam részéről is itthon szopok, csak éppen én az időjárás miatt!
Pedig még jó lenne idén legalább egy Kakucs és egy Mátra-Bükk karika!
sziasztok!
nalam meg szoporoller van. par hete azt kezdte el jatszani a vas, hogy amikor elindultam, vagy mutatta, hogy mennyivel megyek, vagy 0-t mutatott. a gaz csak az egeszben, hogy a km-eket sem szamolta ilyenkor sehol es ugy saccra tudtam, hogy mennyi benzinem van, mert a benzinszintjelzo lampa is elkezdett ossze-vissza random modon vilagitani. neha kozvetlen tankolas utan is vilagitott.
aztan ha mar ugyis kovetkezett az olaj es fekbetetcsere, mondtam a szerelonek, hogy akkor nezzek meg ezt is. szetbontottak, a valtonal levo jelado csatlakozoja kicsit oxidalodva volt. megtisztitottak, aztan a jobb oldalon erkezo kabelkotegnel is volt nehany oxidalodott csatlakozo, azokat is megpucoltak.
indulasnal mar latszott, hogy valami nem kerek, mert nem mutatta, hogy mennyivel megyek. ez volt csutortokon. hazavitt, reggel bevitt meloba, onnan el edzesre, edzesrol hazafele meg pont a haz elott par meterrel ledadogott, lefulladt, elment a vilagitas, de a muszerfal - bar sotet volt az is, azert lattam, hogy - "elt", azaz nem ment el a kep teljesen, csak a gyujtasom, a vilagitas, iranyjelzo, "duda".
begurultam a haz ele, kapcsolgattam minden kapcsolot, kulcs ki-be elfordit, ugyanaz a reakcio. start-stop kapcsolora nem futtatta le a "vinnyogos" ellenorzest, szoval meg beinditani sem tudtam.
aztan egyszercsak fogta magat es a kapcsolgatas kozben lett vilagitas, meg ilyenek. ma reggel lementem kiprobalni es elindult.
aztan amikor indulni akartam a dolgomra, akkor megint ugyanaz, mint este. nuku vilagitas, iranyjelzo, duda es "vinnyogas".
hivtam a szerelot, azt tanacsolta, hogy keressem meg a tartalek kulcsot, mert lehet hogy a kulcsommal lesz a baj, esetleg megserult valami benne es a H.I.S.S. nem veszi a jelet, de ha ez igy is van, akkor attol meg a vilagitani, meg iranyjelzozni es dudalni kellene tudnom...
szoval most nalam kenyszerpiheno, amig eljut a szervizbe valahogy, ott szetszedik darabokra meg osszelegozzak es ki tudja meddig tart ez majd. mindenesetre nem terveztem ilyen koran zarni a szezont
Az időjárás nem engedte meg a hétköznapi nyugis Kakucskálást, így maradt a mai "tömeges"! Azért jó volt!
Örülök, hogy tetszik a vas, sokat és balesetmenteset a KM-kből!
NEm kell aggodni a márka váltás miatt, csak egy motor, és egy eszköz ami arra szolgál hogy jol érezd magad:))) hogy K-val vagy H-val kezdődik a neve nem mind1?
De jövö hétre én is tervezek kakucsolást ha valaki akar, délután nekem ok a pénteken kivul.De előtte gumicsere mert elfogytam:))) szerintem a maximumot kihoztam belőle:)))