Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy eladó cagiva mito hengerem. Ha jól emlékszem B-s dugó volt benne de sajna nikasil sérült. Perselyezésre jó. Akit érdekel írjon rajta van a power burkolat és power tengely is nyelv nélkül.
csao. van egy power motorom is ami jo. ha valakit esetleg erdekel eler itt. email:kacsa93@citromail.hu vagy 06304193169. csere is johet de csak elephant 125 os karbira
Sziasztok!
Eladó egy 125ös Cagiva Elephant,Hátsó kerék defektes,hiányzik az első fék,új láncszett elférne rá de egyébként szépen megy,pöccröff bármikor,nem zörög a blokkja és erős.
Egészben elvihető 85 000Ft-ért,de ha van komoly érdeklődő,meg is bontom!
hello. ha esetleg valakit erdekel az hivjon es megegyezunk. a hengert huvelyezni kell. a hengerfej jo. csere erdekel esetleg 125 elephant karbicsek: )
Ha bárki hasonlót keresne, a JT már nem gyártja. Egy helyen találtam, rendeltem is 6900Ft+posta áron. Remélem tényleg van nekik raktáron.
Nem tudom lehet-e oldalt betenni ide ha nem akkor törölje egy moderátor. De hátha segít ez valakinek: http://www.shox.hu/term%C3%A9k...
Sziasztok! Egy alkatrészt keresek amit sehol se találok. Cagiva AR 350-hez hátsó lánckerék kell gyári 41 fogas. JTR709 vagy JTR709-41 néven találtam rá de a gyártó honlapján sincs semmi infó róla. Kérlek segítsetek!
neekm öninditó vagy berugószerkezet kellene ha 50ccm hez valóak
Önnditó esetleg ha van nagy szükségem lenne rá vagy ha ugyvan cserébe tudok adni egy 125 ösre való koplet öninditót
sziasztok. segitseget szeretnek kerni. van egy cagiva elephant 125 om. most lett meghuvelyezve uj szimering uj dugo es tomites. es itt lattam egy kepet a gyujtasrol hogy megis merre fele alll. oszeraktam de nem akar beindulni . kiszedem a gyartyat lebyomom a verugot es jon kis egy kis fust a hengerbol. valami otlet hogy hogy tudnam szorabirni? koszi elore is
Szia
Van egy ismerős akinek mito-ja van és hétvégén összefutok vele és megnézzük hogy milyen.
Hát ugye az sima mito blokja van benne de nem tudom, hogy egyezik e meg kénne nézni valami leírásban ahol mutatják vagy írj egy mitosnak, hogy mérje le
köszi beszéltem velük, mito hoz tudnak csak szerezni, de nem tudják hogy jó e enyémhez, majd kiderül!
Sziasztok van egy eladó kitünő állapotú (számlás) cagiva super city 50-es blokkom 6sebességes vizes. (mellé egy beállt blokk is ) 2 blokk-1henger-1 gyujtás. nem bontogatnám inkább egyben eladó. 30ezer a jó blokk a beállt 10ezer. csak telefonon : 06209330454
sziaszot keresek cagiva elefant 2 125 ccm alkatrészeket
-ülés
-első lámpatartó keret
-légszűrő ház
-műszerfal
Italmondosoknak írj ők lehet tudnak szerezni italmondo.hu
06202475730
vagy emailcím zsoltrocky@freemail.hu
üdv érdekelne az üllés elérhetőséget tudsz adni?
hello engem érdekelne az üllés
Sziasztok!
Cagiva Super City 125 re keresek szívócsonkot (karbi és henger között ami van). Sürgős lenne. Előre is köszi!
hello!S.O.S kérdésem lenne....cagiva freeciához mien hőértékü gyertya kell?tudna valaki segiteni?
Sziasztok!
AR 350 blokk alkatrészeket keresek,akár komplett blokk is érdekel.
Komplett rendszerrel a nagy motorokat is állítják most, hogy ez 2 t nélkül mennyire lényeges azt nem tom elvileg ugye dob rajta tehát akkor több benzin is kell neki gondolom, én sztem próbáld meg azt ha nem jó tér vissza a régieket
Én találtam az italmondon erősített hajtókkart meg 160 dugót lehet van hengerük is, de írj nekik biztos tudnak szerezni de nem olcsó, mert amit én néztem rotax blokkhoz az alu henger 110e szal a 160 polini se lehet olcsóbb sztem
üdv én is keresek 160-as hengert 2006-os evora. nekem azt mondták erösitett hajtókar is kell hozzá. tanácstalan vagyok.