Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A váltóban van egy kis rugó,ha megnyúlt,vagy törött akkor nehezebben tartja meg az ürest.De ha régebbi az ared,akkor a blokk aljában van az ürest rögzítő rugó.Ez egy T4-es váltó,de a tiéd is ilyen.A baj az,hogy ez a blokk közepében van.
Hello. Cagiva ar350
Üresbe berakom és kidobja pedig a viszajelző szerint üresben van, kb 3p szorakozás után nem dobja ki.
Ez miért van?
hello már nincs semmim cagivához elkelt minden
szia kábelköteg+gyzjtáskapcsolo érdekelne
Hát másikat szerezni :) szinte semmit nem lehet kapni
Szerelesi utmutatot en sem talaltam az ar 350 hez,de a t4 hez van,es valamelyest az is segit.
Probalj szerezni masikat,es kicserelni.
Hát igen 1-2 repedés van mivel kenjem le?
A dellorto karbiban van egy gyorsitofuvoka,ami hirtelen gazadasra benzint fecskendez a torokba.Gyakori ,hogy a karbi folso reszen levo muanyag ami az egeszet mukodteti eltorik,vagy csak siman elkopott az evek alatt.Vagy a membranod lyukas.
Hello. Te talaltal vmi szerelési utmutatót?
Hello. Maradt valami alkatrészed?
Üdv!
Cagiva ar350 2szelepes-em van. Ha alapjáraton ketyeg 1000rpm hirtelen gázt húzok neki megtorpan de ha kb 2.5e-ig lassan huzom a gázt utána oda húzom neki akkor meg jó nem gondolkodik.
Ötlet?
Nekem a kerekek centirózása megoldotta ezt a problémát.
Nagyon rezonálna a motor bizonyos fordulatokon
Köszi szépen! Végül mi is erre jutottunk.
Amúgy mi történt volna ha nem így raktuk volna össze?
Sziasztok!

Cagiva W16 lendkerékre volna szükségem, lehetőleg olcsón, de nagyon sürgősen! Ha a szabadonfutó is rajta van, azt se bánom :)
Ha valakinek van, az feltétlenül hívjon fel, vagy dobjon egy SMS-t a 06-30/427-2225-ös telefonszámra! Segítségeteket előre is köszönöm!

Dani
Sziasztok!
Van egy Cagiva K7 -em, amit egy rossz fogaskerék miatt szét kellett szedni. Amikor szedtük szét a gépet egy-két fogaskerék magától kiesett és emiatt nem tudtuk megfigyelni, hogy hogyan álltak. A fogaskerekeken vannak pöttyök, de még így is tanácstalanok vagyunk. Nincs mindegyik fogaskerék bejelölve és ezért vagyok most gondban. Esetleg ha valaki fényképet vagy bármilyen utasítást tudna ezzel kapcsolatban adni, akkor azt nagyon szépen megköszönném.
ELADÓ CAGIVA MITO EVO 2 1300km-el 98% állapot! Cagiva Mito EVO 2!
Továbbra is eladó Supercity 125 megmaradt alkatrészei ami jó tudtomal W8 hoz is
nem nagy összegért egyben eladó
http://olx.hu/hirdetes/cagiva-...
Hűtőalkatrészek,váltó,hátsó
fék kar,hibás hiányos power motor,
Szevasztok segítséget szeretnék kérni tőletek milyen CDI való ehhez a cagivához? http://motorsfolia.com/imgs/ca... mert volt rajta gyujtás de az nem az eredetije neki és gőzöm sincs milyen az ehhez való?! Előre is köszönöm a segítséget :)
Sziasztok
Sajnos nem várt anyagi okok miatt meg kell válnom a motoromtól.
Korából eredően vannak rajt apróbb hibák, de működőképes és napi használatban van. Akit érdekel jelezze
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Cagiva Cruiser 125-öst és lenne néhány kérdésem vele kapcsolatban,ha valaki ismeri a típust és esetleg segítene!
-szeretnék kapcsolási rajzot szerezni,de a neten eddig még nem találtam,merre érdemes keresni?
-azt olvastam,hogy a blokk megegyezik a C9 Frecciával,esetleg még másik modellével is?
-olcsó alkatrészlelőhelyek?ugyanis a kuplungkosár egyik rugótartója le volt törve(az eladó "elfelejtette" megemlíteni),csúszott a kuplung mikor megvettem.Ideiglenesen megoldottam,de kéne egy új/bontott k.kosár+lamellák.
-a blokkban/váltóban levő csapágyak,tűgörgők,szimmeringek mérete és darabszáma érdekelne,felújítás előtt be szeretném szerezni mindet.
hali a másik oldalárol tudnál küldeni képet?