Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Geri!
Köszönöm a válaszodat,nem vagyok otthon ezért nem tudok hengerfej számot,de ami van az domborúhoz való. Azt hittem hogy nem mindegy melyik henger milyen dugó való.
Szia Laci,az a hengerfejedtol fugg nem pedig a hengertol.nezd meg mi van a hengerfejedre irva azt posztold be. udv
Hali! a powermotort és a powermechanikát összekötő bowdenek érdekelnének , ha valakinek lenne eladó kérem jelezzen.
Sziasztok!
Nem tudjátok,hogy a Gilardoni 1 73037 98-as evo hengerhez domború vagy lapos tetejű dugó való?
Sziasztok! Most raktam össze a mitom blokkját, mindenhol csapágy csere, főtengely felújítás. A motor gyönyörűen jár. szépen pörög, minden ok, egyet leszámítva. A váltója. Valamiért nehezen veszi a 2 es fokozatot. Leteszem egyesbe könnyen veszi. Majd tenném fel kettesbe, kattan is, ahogy szokott de megint csak egyes. aztán jön az üres meg a kettes. Ezt is nehéz felhúzni. Van úgy hogy egyből húzza 2esbe. De sokszor olyan mintha 2db 1 es fokozat lenne. A többi sebességet tehát 3,4,5,6,7 egyébként szépen veszi. Könnyen is indul minden. Mi a fene lehet?
Hali!Ezt a fotót én csináltam!(na meg persze a motort is)! Keress meg és dumálunk!Szerintem tudok segíteni!
Eladó első gumik! 110 70 17 Pirellei dragon supercorsa kettő 90% os egy 80% os 12 000ft 10 000ft. 140 70 17 honda gyári 99% os befér az Apriliába és szinte semmivel sem kisebb a gyáritól, 15 000ft, 06 30 279 48 96
Sracok, lassan rakosgatom ossze a mitomat,es keresnek hozza 2 dolgot perpill:
1: lehetoleg kivalo allapotu lengovilla rajta a GP SWINGARM matricaval
2: kereklampas feher-piros Lucky explorer idomszett jo allapotban

idomszett akar a 92-93-as piros Lawson szett is jo,csak hibatlan legyen.ha valakinek van az ne tartsa magaban ;) koszi
Üdv mindenki! Eladó nicasilos hengert keresek mito evora. Ha valakinek van akkor érdeklődnék felőle! Előre is köszönöm!
Igazából eBay lesz belőle de szerettem volna magyar kereteken belül megoldani! :S Ill eBay-t most használok először és nem tudom hogy működik ezért valami kis olcsó dolgokat rendelek aztán az idomokat!
Utolsó lehetőségképp ha itthon nem találsz ,én megpróbálnám külföldi oldalakon.
Helló.
Érdekelnének a gumik ha még meg vannak. írj már rám emailbe ott megbeszéljük. imrus1323@citromail.hu köszi
hello!
nekem cagiva Raptor/planetem van 125 aminek megegyezik a mitoval a blokkja ha jól tudom! konkrétan mindenhova kellene tömítés a legutolsó helyre is! :) ill mennyiért vállalod?
Szia mindenki!
Segítségeteket kérem!
Mito-hoz írok mer végül is "majdnem" 1-ről lenne szó!
Van egy cagiva raptor/planet motorom, 125cc motorja teljesen felújítva, minden tökéletesen működik rajta és imádom, DE sajnos hiányzik pár idom és vért izzadva sem találok hozzá sajnos Olx-en is állandó jelleggel keresgélek egyéb oldalakon is, hirdetést is adtam fel, de sajnos sehol semmi!
amikről itt szó lenne ezen a képen láthatóak!
Tényleg minden ajánlatot ill tanácsot nagy örömmel fogadok és köszi előre mindenkinek a segítséget!
Szia meg van még ha igen email renaultf111gmail.com köszi
Üdv lenne valakinek power vezérlő elektronika bontott meg köszöném renaultf111@gmail.com
Üdv lenne valakinek power vezérlő elektronika bontott meg köszöném
Üdv!
Van egy evo 2 hengerem ,hengerfejjel együtt ha érdekel vkit !
Király na mind1 köszi azért
Szia! Már egy ideje nem...nincs időm foglalkozni vele.
Hello. Csinálsz még tömitést? Ha igen mennyibe kerül?
Üdv!
Valakinek van felesleges cagiva mito tömitész készlete? Blokk középhez kéne
Sziasztok! Érdekelne hogy van egy komplett gyári idomszettem, teljesen sérulésmentes (fej,két oldal,has,farok,hátso ülés) EVO2re, milyen áron lehet ezeket eladni? Kösz
Köszönöm!
Váltóba 8 deci Motul transoil,hűtőbe tescoba is kapható g35 alu felesbe keverve ioncserélt vízzel tökéletes.Fékolaj sima dot4,láncra egy Mol os spray de előtte petróval takarítsd meg.Az meg hogy mi mást kell rajta cserélned akkor derül ki ha átnézed...