Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni valakitől akinek van kiszerelt 200C hengerfeje. A képen jelölt méretekre lenne szükségem. Nagy segítség volna. Előre is köszönöm.
Nem lehet videot feltölteni?:(
ezt a problémát h lehet orvosolni?mi lehet a hiba?
Jó napot fórumozok.
Van egy problémám a mitomal ez a gondom nekem is:
https://www.youtube.com/watch?...
Szívatóval elindul szívatóval megy is de amint leveszem a szívatót leáll a motor.
A karburátor sokszor ki lett már takarítva a szívócsonk,membrán jó.
Főtengely szimering jó.
Valakinek valami ötlete?
A segítséget előre is köszönöm mindenkinek.
Üdv!

Cagiva Mito képeken szereplő apróságok eladók!

70/6231473
Azthiszem link ez volt az, de lehet olvassa a fórumot és leszedte. :D
Azonnal megveszem, hol a link a hirdetéshez. Ami azt illeti már én is gondolkodtam azon, hogy hogy létezik, hogy az eladó motorok 80%-a eladás előtt lett teljesen felújítva. Mégiscsak igazuk lesz azoknak, akik szerint hülyék a motorosok.
ez nagyon szép, mehet a facebookra meg az instagramra de hirdetésbe nem igazán való :D azt közbe meg lehet olyan lyuk van a dugó tetején mint ide Belgium
Leggányabb photoshop kép amit láttam eddig hirdetésben.
Szia!
Hát az lesz de csak hétvégén Előbb sajnos nincs rá időm.Addig is izgulhatok mi lesz belőle
Szia!
Nem tudom mennyire vagy benne egy kis szerelésben, de lehet hogy gyorsabb diagnózist kapnál, ha lekapnád legalább a hengerfejet, esetleg a hengert. Egy kis hűtővíz pancsolás az egész. Polini dugó van olasz ebayon is 35ezer körül. Vagy pjme.co.uk de itt drágább.
Vagy inkább most visszaemlékezve 6-8ezer körül volt ez!Leállt aztán behúztam a kuplungot gurultam tovább azt megint ráengedtem akkor beindult megint de 200m után megint leállt és azóta semmi!160as pollini henger van rajta és szerintem elég könnyű tolni még egyesben is!Hol lehet 160as dugót kapni?
4-6000 körül.De amikor beindítottam elsőnek folyt rendesen belőle!Most meg ahogy indítózok tök száraz az egész dugó teteje!Hát jah olyan 15 fokban mentem vele utoljára!
Milyen fordulaton állt le?
Egyébként valóban a más levegő sűrűség miatt a keverék összetétele megváltozik, de ha ősszel ment 10 fokba, akkor most is kellene neki.
A kipufogód nincs tele benzinnel?
Próbáld majd meg átszellőztetni az egész rendszert, és utána megnézni, hátha elkapja, elsőnek mindenféle plusz dúsítás nélkül.
Szia!
Most meg is néztem nem lyukad ki!Most hogy mondod nem túl nagy!Lehet most ment el?160as amúgy.Öntöttem benzint a hengerbe csak hogy egy kicsit elkapja de semmi sajnos Tehát ha elmegy a kompresszió akkor is így csinálja?
Szia!
Kompresszió van?
Tipikus tavaszi-őszi 2T betegség, hogy a nyári kánikulában kicsit szegényre karburált motort kitolják a tavaszi-őszi 5-10 fokban és itt olyan szegény lesz a keverék, hogy elég gyorsan kilyukad a dugó. A hófehér gyertyakép mindenképpen szegény keveréket és túl magas égéshőt mutat.
Segítsetek már egy kicsit légyszíves hogy hol keresem a hibát!?
Ma kitoltam a mito-t tavaly nyár óta állt.Szétszedtem a karbit és kitisztítottam szép tisztára!(büdös állott volt már a benzin és vastagon állt az alján a zöld trutyi).A tankba volt vagy 2l benzin de azt nem bántottam mert jó szaga volt,rátöltöttem tiszta benzint is!
Be is indult egyből 15-20percet járt is rendesen,utána pörgött is jól.2 órával utána elmentem vele egyet kerülni, és mentem vele 1 km kb utána leállt!Önindítóztam és csak nagyokat durogott azt hazatoltam! Itthon kiszedtem a gyertyát és hófehér volt!Szétszedtem megint a karbit de minden rendben ott is,benzin is van benne rendesen!Próbáltam 3 másik gyertyával is de mind el durog csak!

Bocs hogy hosszú voltam!Köszi a segítséget előre is!
30 512 9874
Hivj fel
dobsz valami elérhetőséget? mail vagy valami... :D
Van
legyen szíves*
Mito fesszabályzót KERESEK, ember méretűt (na jó hagyjuk a vicceket)! Ha esetleg valakinek van az legyen adjon valami elérhetőséget ja és természetesen működőre gondolok :D
Cagiva mito hidváz ,blokk megvan kuplung és heneger nélkul
Lengovillával eladó
Egyben 25000ft
Evo 2002 es
Tehát váz lengövillával
Gyujtás álló és forgórész meg egy blokk amibem nincs kuplung es henger meg az onindito
Ez igy egyben 25000
Sziaztok!Milyen váltó olajat vegyek 1991-es 125ös mitoba?Ne csak a márkát,a számát is irjátok le légyszi!Köszönöm!
Itt nincs LIKE gomb? Nagyon egyetértek! De tudom miattunk tart itt az ország.