Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali ! olyan bajom lenne nekem hogy nincs valakinek eladóba cagiva primához kuplung lamella, önindító,hátsó kerékbe csapágy ! akinek van legyenszives írjon erre az e-mailre : jansz.jansz@hotmail.com
Köszi már rájöttem csak az előző tulaj amit beletett karmantyút megdagadt és beszorult a dugattyú. de melegítőpisztollyal ki tudtam szedni :)
Hali!Persze hogy mind a négy mozog.Ki kell annak jönni!
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy folyik az első fékből a fékolaj és hogy mind a 4 szorító mozog vagy csak 2 mert kettőt ki tudtam szedni de a másik kettőt nem bírtam kiszedni.
passz
körülbelüli árat tudsz mondani?
h nem nicaszilos lesz a henger fala hanem vas valamivel rovidebb az elettartama mint a nicaszilosnak mitoknal sokan hasznaljak ezt a fajta megoldast miutan tonkrement a nicaszil reteg a henger falan
Különbség?
de ha nem ragaszkodsz a nikaszilozashoz akkor perselyezessel talan meglehet oldani es az nem olyan borsos
Én úgy tudom hogy nem lehet fúrni de ha mégis olyan drágán húzzák fel a nikazil réteget rá hogy annyiért már lehet rá venni hengert de ez csak az én véleményem.
Van valakinek ötlete vagy segítséget kérek.
Mit szóltok ahhoz,ha az 50-es henger felfúratom 70-re.
Mit kell hozzá vennem?Mennyibe fog nekem ez kijönni?
Van még cuccod a primához?
Ki kell égetni a kipufogót a hátsó végénél ahol összemegy csővé na ott el kell vágni és ki kell égetni mert ahogy összeszűkül a kipufogó felgyülemlik a sok korom. Nekem egy 6os fúrót sem tudtam átdugni, ezért nem pöröghet rendesen vagy túl sok benzint kap a motor és csak fordulaton bírja elégetni a benzint. nekem tolásnál is kell szivató berakom 2 be ép hogy megmozdul a kerek be is indul a motor és ahogy melegszik úgy engedem vissza a szívatót. Szerintem égesd ki a kipufogót és rakjál bele 72 es fúvókát és menni fog.
ebbe 80as a főfuvóka. De a vicc az egészben, h nem is megy rendesen, mert van egy fordulat, amin nem mindig pörög túl csumagázon se.(Pl: elindulok, 1es 2es 3as mindhárom fokozatba kipörgetem, és felváltok 4esbe visszaesik a fordulat és akárhogy húzom nem pörög ki, de van amikor ezt 5ösbe, van amikor 3asba csinálja meg. Visszaváltok egyet, kipörgetem megint és jó) Az öninditója nem jó a motornak, tehát be kell tolnom, akkor meg szivató nélkül beindul, és egy ideig még tolni kell tovább mert ha megállitom leáll a motor is, ha pedig gázt adok neki befullad. De egy fél perc séta után elkapja a fonalat, és nem fullad be, hanem szépen kipörög. Ezt nehéz igy elmagyarázni, de biztos vagyok benne h ez sem természetes, és a két dolog szorosan összefügg egymással.
A levegőszűrőm tiszta!
De még a levegőszűrőt is megnézheted mert ha túl koszos nem bírja a levegőt szívni és annál több benzint szív.
akkor mar mind1 ha mitot veszel es azt hasznalod 50-eskent es az megyen 150-160at is de meg az sem eszimeg a 6-ot amugy meg szerintem ha hidegen nem keri a szivatot akkor tenyleg sok benyat kaphat....
Helló, nézd megy hányas fúvóka van benne az enyémben 72 ha nagyobb van benne akkor tegyél bele kb ilyen nagyságút. Ha úgyis sokat eszik akkor szerintem nézd meg a kipufogót ahol a vége van nem a henger oldali hanem a másik végén ahol összeszököl csővé ott vágd el a kipufogót és pucold ki a kipufogót mert ott szokott eltömődni és nem bírja kifújni a füstöt.
nem használok szivatót!
Hali!próbáld ki,hogy szivató nélkül indul e a motorod!
Sziasztok!
Egyre tanácstalanabb vagyok! Belebújt az ördög a Prima-mba, egyszerűen nem értem mi lehet vele. Sok fórumot meg elemzéseket boncteremben olvastam, és senki nem irt olyat, hogy a 75 ccmes Prima megenné a 6 litert 100on. Márpedig az enyém benyeli de rendesen. Kb 60 km alatt elment 5 liter benzinem, ez a 60 km mellett voltak kipróbálások, meg állítgatások, tehát járt is a motor sokat. De akármennyire is nézem, ez qva sok. Mondták, h 2T meg versenymotor meg a Prima-k között is a '94-ben kiadott legerősebb verzió, ami kiviszi a 130at, de a 6 liter akkor is rengeteg, főleg úgy, h nem mentem vele 130at, sőt még 6.ba se váltottam fel vele, mert nincs rajta rendszám és nem kenyerem a rendőrök büntetése.
Mitévő legyek, valaki tud nekem tanácsot adni?
Kicsit festegettem
A gyertyát ívesen javísd jóóó messzire és vegyél bele NGK B10EG
gyertát.
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. A motoromnak olyan baja van, hogy hirtelen gázadásra befullad, durrog, és nincs rendes alapjárata. Akármilyen állítást használtam nem vált be. A karburátort benzintankot levegőszűrőt benzincsövet és csapot kitakarítottam. A rendszer dugulásmentes
Lehet az a baja, h nem megfelelő gyertya van benne?
Válaszokat előre is köszönöm! :)
Hengerfejben!
Prima-ba egyáltalán hol van termosztát?