Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tovabbi cagiva bontott cucok eladoak!Csak tel 06 20 3757104
bontot 6 gangos valto elado!
cagiva elephant 50 bontott alkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Eladó cagiva 50 es blok alkatrészek e-maileket várok föként! majdnem minden megvan! kiscsende@freemail.hu
cagiva 50 es bontott blokk alkatreszei elado!Csak telefonon erdeklodjetek mert az e-mail cimem megszunt! Tel:06 20 375 7104
Szia írtam e-mailt!
szia irj emailt : kiscsende@freemail.hu
hello a henger megvan, csak 1-2 alaktrész hiányzik.irj emailt ha komolyan érdekel : kiscsende@freemail.hu
Szia!
Érdeklődnék melyik blokkot mennyiért adnád az 50ccm-hez mik vannak meg mert a képen nem látszik minden ?
Hali, az 50-es bontott blokkot mennyiért adod? A henger is megvan hozzá? Illetve a 4sebes 75-ös blokkot is mennyiért kínálod?
Eladó cagiva 75ccm blokk 4 sebeséges! müködöképes!csak egyben!
és eladó darabokban lévö 50ccm es blokk! majdnem minden mevan.1-2 alaktrész hiányzik!
szia a blokk alkatrészek felől érdeklődnék hogy az öninditó rajta van e ?és működik e?
sziasztok. 75ccm 4 sebeséges blokom és egy darabokban lévö 50 es blokot cserélnék 6 sebós blokkra!
henger dugó mennyibe fájna?
hali jobboldalos lehajtasu cagivamhoz keresek hengert henger fejet vagy esetleg olyan hengert amit ralahettne huzni mert az elozo tulaj kidobta a hengert elvileg a city , prima. cocis. jo lenne de ase baj ha masmien csak ratudjam rakni dugo is jolenne hozza eloreis kosszi mindenkinek!tel. 06203757104 akinek van elado ezen eler vagy egy smst dobjon es felhivom !
Ez most elég kielégítő video volt!

Köszönöm. Holnap megnézem az enyémet mennyire hasonlít a tiedhez.
udv toltottem fel videot jelenleg annal jobb minosegben nem tudok csinalni az adatlapomon megtalalod.... de az elozonel valamivel jobb
Köszi!

Elég lenne képeket készíteni róla. De ha tudsz jó minőségű vidit akkor az is jó.
de ha gondolod holnap csinalok egy normalisabb videot
van egy nagyon szar minosegu vidi az adatlapomon a blokk az mito de a huto az maradt a pima... remelem latszani fog amire kivancsi vagy
Sziasztok!

Tudnátok egy képet feltenni a Prima-nak a vízhűtőjéről?
A GPR-hez kellene de nem tudom, hogy az egyezik e vele vagy sem.

Üdv Zsolt
holnap csörgök
06 20 375 7104 ezen elég ha megcsörgetsz ja es melé egy csomó cuc érdekelne!Ugyanis most befizettem egy hibásra!:D