Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZIASZTOK!
Van egy Cagiva Prima-m, és olyan kérdésem lenne, hogy a benzincsap tömitését a gyári tömitésen kivül meg lehet oldani vhogy?
Pasztázva volt, de elkezdte oldani a pasztát, és a benzinbe pasztadarabok kerültek( előző tulaj elintézte)
Vmi ötlet? Ha csak a gyári tömitéssel oldható meg, akkor tudtok mondani helyet ahol szerezhetek hozzá?
Sziasztok!

Van pár cuccom Primához, ami megegyezik a GPR-el. A fotógalériában találjátok a képet a donor motorról, ha érdekel valakit valami. Motorilag más, de a kasztni néhány dologban egyezik. Idomokból sajnos csak a hátsó és az álltank van belőle. Nagyon le volt harcolva szegény mikor hozzám került. Egy 12-es Dellorto PHVA karbival volt.

Ha valami kell akkor a zsotty@freemail.hu emailra írhattok, csak írjátok légyszi a tárgyhoz a nick nevetek és, hogy prima.

Köszönöm.

Zsolt.
Szerintem nem jó az olaj bele mert ha rossz lenne a lamella vagy a rugó akkor mindig csúszna. Holnap megnézem az enyémben milyen van.
Fél litert, ha jól tudom annyi kell bele?
Mennyi olajat öntöttél bele?
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A jelenség a következő: Amikor bemelegszik a motor és megállok vele pár percre utána amikor újra elindulok akkor csúszik a kuplung, de 1-2 km után már újra jó. Nemrégiben cseréltem benne olajat. Ugyanolyan olajat raktam bele mint ez előtt AGIP 15W50. A lamellák lennének elkopva vagy esetleg a rugók el gyengülve?
Köszönöm a segítséget.
CHANPION N3 a gyári a gyertyája , DE NGKB10EG-et tegyél bele ha azt akarod, hogy sokáig bírja.
Helló nem tudja valaki hogy mi a cagiva prima gyári gyertyája.
Hello
Megmaradt Supercity 50 alkatrészeim eladnám amik vannak:
Oldalidom jobbos alsó felfogatónál sérült.
Oldalidom balos jó állapotú.
Első sárvédő 2 db egy gyári zöld és egy fekete a zöldhöz megvan a felfogató bal oldala.
Membrán szelep (prima rr)
Membrán öszekötő gumi.
egyben egy 10es de külön is eladóak az alkatrészek.
Én FBS-el körbenyomtam kb 2 éve, azóta sem fúly ki és nem is lötyög.
Lehet boltban venni azbeszt zsinórt nem drága olyat kell oda vágni olyan mint valami szövet és ha a rugó jól oda húzza akkor nem fog kifújni nekem is az van.
nah sikerült mindent beszereznek ami keletett mostmár egy kis segítség kell öszerakni ! Lenne nekem egy olyan bajom hogy van a kipufogó rendszer a csonknál rácsatlakozik a hengerre és ott adja a hangot meg lötyög rajta! Valaki segítsen már hogy hogyan tudnám megcsinálni hogy ne ott adja a hangot?! fontos lenne köszönöm :)
Helosztok garázsürítés lesz!

- Van egy 6 sebességes blokkom (rámegy a 3 sebességesre is) maga a két blokk fél a belseje külön. 6000ft
- kuplung felőli meg a lendkerék felőli dekli 2000-2000ft
- hátsóféktartó 2000ft
- 50-es hajtókarom 4000ft
- 3db tehát 3x3 villágitás tekercsem mert a gyújtástekercs sérült rajta sajna.
- henger teteje maga amiből a vízcső jön ki (gyertya melletti tömítés hiányzik! 2000ft
- jobb oldali lábtartó 2000ft
- sebességváltó kar meg az a kis összekötő biz basz! 2000ft
- vízpumpa háza 1000 ft
- olajszivattyú takaró műanyag 1000ft
- vízpumpa lapátja a hozzátartozó tengellyel és fogaskerékkel együtt 2000ft
- léptető villák amik konkrétan a fogaskerekeket húzkodják a 3db 2000ft
- 6 sebességes sebváltó két fogaskerékről le van pattanva 1-1 fog de alkatrésznek egy hasonló hibával szenvedőnek jó 3000ft
- az a szutyok ami alatt van a rezonátor ezzel csatlakozik a blokkhoz a karbi 2000ft
az a henger amin csúsznak a léptetővillák a hatsebességeshez 2000ft.

Ill van még egy kettő kis-seb dolog írj azt válaszolok ha van. Ha önindító kéne akk ne irj mert az nekem is jól jönne egy!

Próbáltam a piaci árak alatt maradni sztem baráti lett remélem kihúzom a szálkát 1-2 ember lábából képek vannak kérsz küldök.

evinger89@freemail.hu
Csö-csö
Fogj egy flakont és egy gumicsövet ami rámegy a légtelenítőre és felülről öntsed bele az olajat alul meg vagy 2 menetet tekerd ki a légtelennítőt addig míg látod hogy levegő jön a csövön csak vigyázz hogy mindig legyen olaj a tartályban.
akkor az nincs jol legtelenitve....
hellósztok lenne némi kérdésem van nekem egy 50 ccm-es cagiva prim-ám 95km/ óra végsebességgel igaz most nem megy enyit végre mert a kuplung lamelláim elkoptak ha valakinek van vagy tud nekem linket küldeni hogy honnan lehet rendelni megköszönném ! Az lenne a kérdésem hogy hogy lehetne megcsinálni azt hogy a gyorsulása ne lassuljon de jobb legyen a végsebessége ?! olyan 105-110 km/ óra körül köszönöm előre is a választ !
ÜDV:RONIE
nem keményedik fel
zsír új fékbetét van benne.
lehet elkoptak a fékbetétek!
sziasztok. a Primámon nem igazán akar fogni az első fék légtelenítettem meg minden de mégsem fog csak nagyon gyengén mi lehet a probléma? a főfékmunkahenger? esetleg van valakinek elfekvőbe?
00laci16 köszönöm a segítséget a probléma megoldódott! Érdekelne engemet egy cagiva primához kipufogódob bármilyen jó márka nem számít, kuplung lamella, meg egy önindító akárkinek van írjon fontos lenne ! e-mailra is irhat : jansz.jansz@hotmail.com
Heló nincs valakinek egy jó állapot-ú 50 ccm es hengerfeje cagiva primáhot az alumínium része érdekelne Előre is köszönöm.
Ha még megvannak a csapágy belseje és a golyók próbáld meg visszatenni bele a golyókat és úgy ki tudod ütni én is úgy szoktam kiszedni a ilyesmi történik.
SOS széttszedtem a hátsókereket hogy kivegyem belőle a csapágyat na az egyikkel nem volt baj mert egyben volt és kiütöttem belőle a másik viszont már teljesen darabokba volt és ahogy kiesett a perem benne maradt a kerékbe nem tudom kiütni valaki segíthetne hogy hogy tudnám kivenni belőle !? köszönöm előre is !