Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Ma reggel telefonáltak és szinte mindent elvittek. Az első telók, és a hátsó lengőkar és a himbarendszere maradt meg. Meg a váz.
szeva nem lenyeges csak ugy rakerdeztem egyebkent amire en vadaszok az egy telyes idomszett es egy elso kerek es neked a kepek alapjan nincs hasidomod ha lenne egy egesz idomszetted 40ezret szantam volna ra az elsokerekkel egyutt
Szia!

Sajnos ehez a fejidomhoz lámpa ezért nincs mert akitől van a motor az megpróbálta a GPR fejidomját a Mito idomjára átalakítani. Van felfogató is beleépítve a lámpának, de hogy milyen lámpa menne bele azt sajna nem tudom. Odapróbáltam a meglévő motoromhoz és még rá is lehetne szerelni ha kifúrom a csavarhelyeket de a lámpával én sem tudnék mit kezdeni.
a fejidomhoz lampak i vannak?
Sziasztok!

Igaz Derbi GPR, de néhány része egyezik a Prima-val. Van eladó részei ha érdekel valakit. Az eladó holmiknál megtaláljátok az elérhetőséget is. Kerék, teló, hátsó lengőkar, stb.
cagiva prima,elefánt,super city 50ccm,kuplung,önindító,bendix eladó
szacsomotor@freemail.hu
szacsomotor@freemail.hu
horgszoszt@gmail.com
Nekem van egy valószínű besült a dugattyú de nincs nagy baja hazaérek megnézem, hogy mekkora dugattyú volt benne addig e-mailcímemre küldj egy ajánlatot rá: evinger89@freemail.hu
Egy e-mailcímet dobsz?
Sziasztok!Keresek 50-es cocis vagy elefant hengert 38-as furattal ami kopott,rossz,de nem törött.Kellene hozzá a rossz dugattyú is.
Eladó 50es 3 sebességes bontott blokk alkatrészek:ITT
Az van, amit a képeken látsz. Nem mondom, hogy ingyen elvihető, de ha nincs jobb ajánlat rá, akkor legyen. Baracson van.
3500ft/db
aprila area-mat cserelnem cagiva prima idomszettre az aprila torodest igenyel de nem is kerek nagy dolgot erte
Cagiva tamanaco 50 bontott alkatrészek eladók(a két tankidom sérült,) szacsomotor@freemail.hu
:-)
Hello.
Az önindítóbanaz a 2 kis fogaskerék ami bendixet hajtja, az is eladó?
cagiva prima, super city,elefánt,tamanaco 50 bontott blokkalkatrészek eladók:henger+dugó 22eft,főtengely 10,önindító 14eft,karbi 7eft,hengerfej 5eft,
csáó 5000ezerbe odaadom a teljes rendszert!
ha kell posta is oké!
06309126743
mennyibe fájna az egész rendszer?
remélem feltölti a fótót
Hali Tudsz dobni egy fotót?
sziasztok
van egy cagiva kipufogo rendszerem nagyon új állapotban.horpadás mentes! igazábol nem tudom mijen cagivára való!kb. ugy nézki mint egy 80 as cross motornak a kipufogolya rezó meg minden. és bele van ütve gyárilag hogy cagiva!
ha valakit érdekel az alábi számon elér!06309126743