Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha itt nem talalsz nezz at a mito forumra ott tobb elet v itt van h napokig semmi sem tortenik
sot az egesz kabelkoteg nagyresze egyezik joo most nem azt mondom h ugyan az de nemsok a kulombseg a a csatlakozasok mind ugyanazok mitonak par dologgal v tobb power a fulasztogomb es a az elso vilagitas a mitonal az izzok ket spiralosak (hosszu es rovid) a primanal helyzetjelzo es egy sima megvilagitas v ennyiben kulombozik ezeket tapasztalatbol mondom mert nem volt nagy dolgom a kabelezessel mikor a prima vazba epitettem be a mito blokkot igaz h a kabelkoteg nagyresze mito.. de maradt nagyon sok dolog a prima kabelezesbol, kapcsoloktol az elso csatlakozasig ugyanigy muszerfal kabele a csatlakozasig csak siman osszedugtam oket mert passzol na volt itt ott amit at kellett cserelni v kotni de ezeket barki meg tudta volna csinalni rajz nelkul is
ez pontosan megegyezik a mitoeval
Hali.
75ccm-es a henger?
cagiva elephant,tamanaco 50 bontott alkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Meg egy képet dobj már róla léci.
Okés, azt megköszönném! :)
Szerintem van ilyenem!
Megkeresem!
Meg ha lenne valakinek, ilyen fogaskerék is kellene az önindítóba.
Hello! Ez lenne az.
Melyik fesz.szabályzó kell? Van képed róla?
Ez a Cocis Tamanako! Szerintem.
Esetleg 11-be nem tudnád adni? Meg postázni tudsz e?
Nekem van fesszabom Primához 12-ért a tied (én15-ért vettem)
Köszöntem :) De 100 hogy jó bele? Tudnál adni vmi elérhetőséget? Szeretnék kérdezni egy párat, ha nem nagy gond.
fesszabalyzo jo a mitotol is ha itt nincs senkinek!
Sziasztok! Ma tettem szert egy primára :) Jó, faszán megy, de van még mit csinálni rajta. Kellene nekem öndítóba az egyik fogaskerék, fesszabályzó, km óra spirál.. Akinek van, léci írjon már rám: dika456@freemail.hu
Köszi előre is.
Köszi a segítséget. :)
Már meg van!
Köszi
csak egy tipp h mostmar tudd...
jo valogatast fasza dolgok vannak itt es nem is egekig ero arakkal http://www.ebay.it/sch/i.html?...
Esetleg http://www.ebay.it/itm/cilindr..." target="_blank">itt talaltok cuccokat