Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne mondd már, hogy újabb 4 évre rajtunk marad a turáni átok? Legyél már kicsit bizakodóbb! 😍
én már voltam egy tankcsapda koncerten, nem volt rossz de ennyi elég volt belőle
a rúzsa magdi koncert jobban bejött, pedig oda csak az asszony miatt mentem
Nem hinnem.De mint mondtam az osszefogas akit bo nyallal szopsz nem kerul hatalomra nekem jo.
A mihazank meg fel-egyev alatt megnyekken a kulfoldi es EU nyomastol mint anno haider,meg most kurz.
✌️
mindenben meg kell látni a lehetőséget.
az hogy kihasználod-e az más téma
Az a vírus amelyik nyáriszünetre megy meghatározott időben az képes arra is hogy egyik nap még nem fertőz majd az előre meghatározott időben már igen.
Dk?
De a rájuk adott szavazat is a fityeszt gyengíti, tehát jó kompromisszum! 😍
Megint megeszem a csokidat, de holnap veszek másikat 😋
Nehogy megromoljon.
Az kb szart se er.
Mekkora hatranyt szenvedek ha nem mehetek tankcsapda koncertre februarban?
Erre még nem gondoltam,de tanulok a mestertől. 😆
Az lesz... mi hazánk a befutó 😁
Így hozta meg a rendeletet a Führered. Zoli nagy tisztelője (meg te is), szóval így jártatok. 😂 Tessék levonni a dologból a megfelelő konzekvenciákat majd áprilisban. 😆
Nem vitatom. de felsőbb hatalmak ugy határoztak hogy 15-én ez már szart se ér.
Putyin vigyaz ram.Zero eselye az optimusznak. 😂
Azé az nem.gyanus, hogy eddig védettnek számitott, a virus se talált rá aztán fel.kel.reggel és huss,a virus a nyakába ugrik, megbetegszik, sőt, kórházba kerül és meg is halhat. De 14-én.még nem 😆
F2 topiktársunk mondta.
Ja es legyen tarsadalmilag felelossegetek,huzzatok oltasert!Ingyen van! 😂
Tik-tak.....
Ezt miből gondolod, szerintem.simán odaszarik 🙂
A Zoli még három hétig oltottnak számít.
Tibicsoki. 😆
A Pipinek semmi nem juthat az "eszébe", mert olyannal nem rendelkezik. Egyetlen agysejtje van, az is csak azért, hogy ne szarjon az udvar közepére. 😆
Megvárunk, sőt elöre engedünk.
Hülye oltatlan, neszójjábe 😂