Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te miről beszélsz?
Azért ott jól megülték a propaganda gépezetét. Göbbelsék hamar rájöttek hogy kell a népet befolyásolni. Mondjuk néha a fidesz is próbálkozik vele.
Hát nem vagy képben azt látom. Ráadásul nem is a pártom 😆
ez a trianon emlegetése elég gáz, én csak a romániai elcsatolt részeket ismerem, háááát.....
én nem örülnék azoknak az embereknek
Téged jól átbasztak, nyugodtan megduplázhatod.
Akkor mért szopják egymás faszát a liberálisokkal.
a hitler téma merőben más, most jólét van, akkor meg nem volt az, és tudott egy hihető jövőképet összehozni
amikor bőség van az emberek nem vevők ezekre a "katasztrófa" megoldásokra

amúgy a kis komisz adolf se ért el hosszútávon semmit sem....
Utálja a cigányokat a migránsokat és a buzikat, maximálisan szimpatikus.
A toth laci meg mindig ujratargyalna a trianoni szerzodest,a tobbi eu temaban neccesebb mint a fidesz az ep kurvarakomcsi szemeben,ha csak elkezdenek kintrol a mostaninal is jobban jatszani a forinttal nem csak a mihazank kormany szopna be a bret,mi is kb baszhatnank a megelhetest,szarvihar lenne,talan a zajos fele amokfutasnal is nagyobb.
Akkor menny ásd ki,oszt csinálj szentéjt belőle magatoknak.
ez az igény is fura...aki akar dolgozni annak se egyszerű

pl tegnap megkérdeztem az egyik kukást mennyi pénzt kapnak,(gecimód fújt a szél megvártam amíg kiürítik) azt mondja kb 140 ezer a fizetés, ezért nagyjából napi 1000 kukát borítanak fel fejenkért, szinte mindet kézzel mert nincs idő géppel emeltetni
most azért 140 nem egy vonzó fizetés
persze lehet a tanulással példálózni, de a rájuk jellemző a környezetben nem egyszerű annak sem aki tényleg szertene
Hitlerékről is így gondolták (kezeit széttárt) Aztán Ők még is csak tettek le az asztalra(meghajlós)
Na látod,ez a jellemző pártotokra is.A pökhendiség,kit kell utálni.Kezet foghatnak a baloldali buznyakokkal.Mert pont annyit tettek idáig mint ők.Csak a gáncsolás.De van az a társulat akik vevők erre személyiségüknél fogva.Csak a nagyotmondó szavak politikája.
Igazabol a toth felmerte hogy ha csak a hagyomanyos mag es a nemzeti felutes megy be se jutnak.A ket nagy kozott meg szerencsejere itt a virus,igy be tzpudja szivni a muz,blodi fele sertodott "atestem,kirekesztenek,szemet kormany" fele sertetteket,a pipi eddig is idiota volt,passzol ide.Ha nem lenne a kovidhiszti ok se jutnanak be. Megint.
Állítólag csak felét lopják el mint amit most a fidesz vagy előtte Fletoék. Ha ennek csak fele igaz 2 év múlva Európa gazdasági nagyhatalma leszünk 😄
Sajna nagyjából igy van. Pedig igény lenne rá 🙂
Te teljesen vakon vagy 😆
Tényleg nem.vagy bogyó rokona?
a "szélsőségesekkel" mindig az a baj hogy a pártoló tagságuk elég szerény (pl bár mindenki utálja a cigókat, nagyjából senki sem meri nyíltan felvállalni)
aztán ha nyit a közép felé, akkor az eredeti tagokat veszíti el
szóval esélyük nincs semmire sem, sosem lesz elég támogatottságuk akkor hogy bármibe bele tudjanak szólni
Dobjatok már egy műsor újsagot,csak hogy mi az ígéretek tárháza+ezt tettük az asztalra idáig.
A helyzetelemzésed helytálló, de nem az antivacker vagy nem csak az ami miatt érdemes a szóra. Amig a jobbikban volt ez a mag és ezt az irányt vitték addig velük.is foglalkoztam. Aztán az felejtős lett ahogy elkurvultak.
Kb egykutya kimenetelre.Ertem en hogy a toth laci az antivakcer hangulatban talalt meg szavazoi rest,de annyit nem tud halaszni anbyit hogy egyedul jusson a fazekhoz,a madik kettovel meg kizart az egyuttmukodes.Igy helyentopi es jelentos hataron tuli nyomas lesz,es titkoszolgalati akciok,mint az osztrak szabadsagparti balfasznal.Mindegy,de hogy kaosz es a nepnek szar lesz az fix.
Ha rafekszenek csak penzugyel sima gatter lesz az orszagnak.
Meghajlós
Valamit benéztél. Nem a jobbikról van szó.
A turáni átok a kormányváltással jönne el. Te se vennél még egy új.törlőkendőt se a méregdrága optikádhoz nem hogy uj autót. A rotyogót meg felejtsd is el 😁
Egy ló ...aszt.Majd meglátod.Ha igazán jól nyomnák,akkor nem csókolgatnák egymást fletóékkal!!!