Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegulis tokmindegy,de tuti nem azert amire gondosz.
A lenyeg hogy szerinted megerte?
Alufóliát? Az most nagyon szalad. 🤑
Fel van fogva, alapvetően Vilmos császár gyarmatbirodalom növelési igyekezete miatt, de ennek is volt előzménye meg az előzménynek is meg annak is.
Hagyd a leltárt a fenébe (azt ráérsz hétfőn is meghamisítani), menjél inkább holnap oltakozni! 😂
Hogy miért.....................na, az a nem mindegy!
Tönkre. Olyannyira, hogy azóta se mernek a tükörbe nézni és kicsit is büszkének lenni a német mivoltukra, nehogy valaki rájuk süsse a nacionalizmus bélyegét. És ez a legszomorúbb az egészben.
Gyártok valamit debrecenben.
A tűzoltókat is utálja, de főleg a portásokat még inkább. 😆
Azt kellene felfogni, hogy miért történt meg a II. vh.!
Most a covid 5 milla két év alatt.A festő gecibb volt a vírusnál.
Mivel foglalkozol és az ország melyik részén?Ha nem indiszkrét.
Csekelyke 75 millio aldozat vot 6 ev alatt.
Igen, tönkrevágta az országát és halomra ölette a saját népét illetve nem hisz nem német volt hanem osztrák, tényleg letett az asztalra valamit és most csak német szemszögből írtam, hogy mit írhatnak a "javára" a németek azt, hogy a többi résztvevő már más tészta.
Mindig a penz a lenyeg,keresd a penzt es megvan az inditek.
Amugy belemehetek bonyolultabban is,de az a tapasztalatom hogy az soha a budos eletbe nem megy at.
Hát rajongó én sem, csak te annyira leegyszerűsíted a dolgokat s ráteszed a pénzre, hogy az már fáj!
Pedig a te pártodra igaz az uszítás!!
szerited mit ért el?
Lofaszt,csak nem vagyok hivo,ezt belurol nehez megerteni.De te dolgod.
Ezzel azért vitáznék.
Eccerű vagyol mint egy faék....................és itt most a faék van megsértve!
Néha? Próbálkozik? Göbbels szemlesütve elkullogna baszod a fidesz propagandához képest 😄
Haladnom kene a kurva leltarral........de nem.......jobb a siesta mellett elemezni.
Bar hovegere picit belendult,a lom furgon is keresett egy huszast. 😂
Nincs favoritom. Csak reálisan nézem a dolgokat. Zoli nagyjából leírja.mindig a helyzetet. Neki.van ideje állandóan képben lenni a pangó időszakban 😆
Mondjuk a proteszt szavazat mindig kurvara bejott a nepnek,mint pesten is karigerivel. 😆
Akkor fujd ki az orrodból ki is a nagy favoritod?