Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek kéne neki futnom még egyszer?
Pont az okot szünteti meg azzal, hogy lelazítja az állandóan feszülésben lévő izmot, amiben rossz a keringés, ezért görcsöl.
Na ennek reggel fuss neki még egyszer, mert látom éjszaka már nagyon fáradt voltál 😁
1kcal=1000cal
És mivel az ini 40ezer calt írt így nem 40ezer kcal-ról van szó csak 40kcal-ról!Nekem pl a testtömeg megörzéshez 3300kcalt kell be vinnen naponta.
egy hét alatt képes vagyok 8-9 kilót hízni, meg napi 6-8x budira menni, nagyon fel van pörgetve ilyenkor az anyagcserém
amúgy 2 ezer kalóriát meg a nők esznek meg meg a hozzád hasonló éttermi fogyatékosok
4-5 ezer kalóriát simán le lehet tolni egy laza kis szalonna sütés alkalmából és még igazándiból nem is zabált az ember csak eszegetett jóízűen
Akkor viszont szamold ki, hogy 40 ezer kcal -t megeszel naponta, az mi mennyiseg. Altalaban napi 2 ezerrel szamolva nem tevedunk nagyot. Te ezek szerint 20 emberet eszed egy nap?
hát ne 😅 A visszaelőzményezgetésből látom a sportembert(kezeit széttáró) átlátszó húsleves(fetrengős) Ezen mit értünk,hogy nincs benne semmi csak a csontlé 😅 Hát én is inkább belehugyoznék a konektorba ha nekem ilyenekkel kellene sanyargatni magam(fetrengős) Éljek inkább 10 évvel kevesebbet mondjuk 90 helyett csak 80 évig(óranézegetős) de akkor ehető ennivalókat egyek(gondolkodós) Frílacnak nem tudom miért lesz jó 100 évig élni tulajdon kép 100 évig szarul él ahelyett, hogy 90 évig élne jól 😂
Nem azt írtam hogy nem volt most meg van,hanem azt hogy most sokkal több,legalábbis az én környezetembe ez a tapasztalat.
ne lovagoljuk a szavakon.....
mindenki tudja hogy a k betű mit jelent az elején de akkor is mindenki kalóriának hívja
A 40 ezer kaloriat hogyan kell erteni? Mert kcal-ban szamoljak a taplalekot. Elirtad?
ha nekem ilyeneken kellene élnem akkor inkább mennék a vonat elé, nekem ez nagyobb kínzás lenne bármitől
és nem azért mert evés függő vagyok, mert ha a helyzet megkívánja én simán kibírom hogy napokig nem eszek semmit, nem is igazán hiányzik, de ha eszek akkor eszek rendesen, legalább addig ameddig belém fér, de néha összejön egész a rosszulétig is, ilyenkor pár óra pihenés és máris jobban vagyok lehet elkezdeni nasizni
pl karácsonyi időszakban szerintem 40 ezer kalória alatt egy nap sem eszek, ekkor már simán megy hogy éjjel felébredek és megtámadom a süteményestálat, inzulin bácsi majd kiszedi zsírba a felesleget 😂
egyszer volt úgy hogy egy étkezést kihagytam, egyedül megettem egy 4 személyes tálat, csak a főtt krumplit hagytam meg, na ekkor nem kívántam a vacsorát mert sok zsíros husi volt rajta
neked hamarosan kampó(gondolkodós)
Hínárt meg kefírt kell enni meg mindenféle bio maszlagot meg bifiduszeszenziszt(gondolkodós)
😂
* Ezekkel a kajákkal semmi baj, én pl. soha nem állítottam, hogy ezek rosszak lennének, egyszerűen azt mondom, ebben a korban és ezzel a MOZGÁSMENNYISÉGGEL viszont nem e legjobb választás.

Ma:
reggel a szokásos kefír 450 gr, és egy 35 gr-os legkisebb csoki. Ebéd: egy tál átlátszó "húsleves" a csumizdában és egy tál babfőzelék, délután pedig a maradék tegnapi barackos húsból egy fél merőkanálnyi, a rizsát most ne is említsük, illetve valami sajt volt a hűtőben, olyan 5-10 deka között.
A három kávét se említsem.
Ezek a dolgok MINDIG a végén derülnek ki... csak akkor már megette a fene.
Nekem ugy tunik ez a kezeles a fajdalom eltompitasat,nem az ok megszunteteset csinaja,amugy lehet hogy jo.
Nekem pl. semmi bajom* 😁 mikor a csípőm fájt, télen Kecskemét mellett este az országúton szereltem Wartburg porlasztót, jó sokáig, 15 fokkal az alatt a hőmérséklet alatt, amire öltözve voltam ☹️ megfáztam mint a barom, és akkor gyulladt be a derekam. Jó sokat oráloztam vele, mire egy doki rájött, mit kell tenni.
Zolinak leírtam, de ő se hiszi el - akkor szopjon 😅

*pedig utálom a kefírt, a műzlit, a zőccséget. Szalonna, kolbász jöhet, főleg ha jó füstölt, meg mindenféle pörkölt, fehér kenyérrel, laktózos tejet iszom, meg jó cukros teát 😁
úgy nézki, ennyi ideig csak nem vagy beteg 😁
17 évesen fájt először nagyon a vállam, akkor keztünk el izmozni
kiderült a váll izületem hiányos, és le lettem tiltva a nagyobb súlyoktól
utána 20 évesen emelgettem súlyokat, akkor is fájt de nem érdekelt
sulis voltam akkor mondta a doki hogy ismer olyan 70 évest akinek jobbak az izületei
Akkor a hülye vagyok.
Na sok ízületes, biztos mind be van oltva...legalább papíron 😂
egy ecetmuslinca életének több értelme van mint a tiédnek 😂
kefírt csak a betegek meg a hülyék esznek 😉
Eh, mindenki haldoklik itt?
Aztán engem basztatnak, hogy kefir, meg alkoholmentesség, meg minekélniígy.
Csodálkoztam volna ha a megroppant csigolyát visszaállítja. 🤔