Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs biztosításod?
pont az ilyenek miatt nem szeretnék 1 et sem kapni 😄
3 házzal arrébb belekúrt a villany vezetékbe
a hűtőn kívül minden kihalt nekik
hozzánk nem ért el a hatása
mint ahogy más sem így én sem szeretném ha villámok csapkodnának a ház tetejébe, te lehetsz az egyetlen kivétel 😁
Csak eddig nem volt napelem a tetőn,igaz?Egyébként meg mi a bajod,nem azt mondtad hogy a felső szintet nem használjátok?
Csak az nem azért van mert víztorony van a közelben.
Igen, elég sokat:) tervezők is számolnak vele.
17 éve nem kaptunk 1 et se remélem így is marad
Azt hiszed az számít?
alapterületre nem olyan nagy kb. 70m2 szintenként(kezeit széttáró)
ezt én sem tudom(kezeit széttáró) Itt is úgy van ahogy mondod(kezeit széttáró) A második szint sosem lett befejezve, fent van a padlófűtés, meg az áram meg betonfödém, le van padloponozva, meg falak. Meg az fölött van még baszom nagy padlás ahol most voltam fent először, a napelemszerelők után visszarakni a cserepeket amit elfelejtettek(fülét bedugó) A második szintet használjuk padlásként lomtárolónak(kezeit széttáró) Ez azért lett megvéve mert abban az időben amikor kerestünk nekem házat vagy 40-et megnéztünk mind lepukkant szar volt vagy ami meg jó lett volna az meg szar helyen volt. ezt meg adták akkor egy panel áráért(hüledezős) Ha lehetne simán eladnám belőle a felső emeletet 4 tagú család vígan ellenne benne 😅Annyi a szerencsém, hogy légvonalba nincs messze a víztorony így nem az én házamat baszogatják a villámok(fetrengős)
ha már jössz nekem dolgozni ingyen hozzál kaját is a potyát szeretem(meghajlós)
Minden kocsinak meg van a előnye 😁
Ja jut eszembe lehet hogy az semmi mindegy ki hajtja, lehet Golfos komád nem jeleskedett a terep vezetésbe 😂 😂 😂 Egyszer 😊 szerényem említem meg 2-gik lettem Bogárhátúval amatőr ralin 😎 volt aszfalt és terepes rész is
egyes golfot a wartburggal lealáztam földesúton, pedig rendes karbatartott út volt, én toltam neki 4. padlógázon mint asztalton, kb 15 km az út elején 3-4 km aszfalt, perceket vártam arra a szaros golfra 😁
😂 👍️ slusszkulcs pörgetés 😂 😂 😂 mondjuk 92-ben VW Golf 1-es nem volt olyan rossz 😂 de kellet egy duma gép is csapatba 😎
mi régen összedobtuk a fuxot meg a pénzt annak akinek már régen nem volt muff a cerkán ős ő fizetett mindent, ez mindig bejött 😂
vadászni csapatban érdemes
oooooooooooo diszkóba is beérték annyival 😂 😂 😂 sok volt a csoringer sokszor ráment egy két havi fizetése hogy mutassa gizdát de utána kis fújt ,panel kisszobája már nem a gazdagságot sugallta 😂 😂 😂
Amúgy a Fekete lyukat 50 méter választotta el a Casablancától 😎
a lényeg az volt hogy pár boroskóla és volt muff
ott se volt ám szar a helyzet, csak amíg ruhában voltak addig néztek ki szarul
Nem tudom nem jött át akkori rocker csajok igénytelensége , persze azóta változott a helyzet és már vannak csinos kis metálós csajok is 😍
És hogy fértek el benne hárman? vagy nagyszülők is ott laknak? esetleg ki van adva két szint albérletbe? 😅
Ezek a háromszintes baszom nagy családiházakból itt Vecsésen is van, mert a svábok mindig meg akarják mutatni a szomszédnak hogy az övéké nagyobb 😆 aztán haver elárulta a titkot, a felső két szint az tök üres, nyers betonfödém van meg a tartó falak. Függöny is azért van hogy ez kívülről ne látszódjon 😂

Nem értem én ezt, hogy minek emeletes családiház? Dolgoztunk a rózsadombon, baszom nagy 3 szintes villa, szintenként kétszer akkora alapterülettel, mint az én házam, persze ketten éltek benne. Szerintem simán elteltek hónapok úgy hogy nem futott össze a feleségével 😆 aztán meg a tulaj infarktust kapott mire felért a harmadikra amikor jött utánunk hogy megnézze mit csinálunk.
pedig a rokkos csajok sokkal kevesebb költségge megvoltak..... 😂
Elmúlt a metál korszak a majd nem derékígérő hajból lett sima az jó volt a diszkóba is utána az is elmúlt és most kopaszon halagatok mindenféle zenét is még komolyat is 😃 Mielőtt a valaki meg kérdi hogy lett a metálból diszkó . 80 évekbe és 90 évek elején jártam koncertere klubokba garázsokba és valamiért nem tetszetek a lányok de a diszkós csajok meg igen ezért kóboroltam kénytelen kelletlen . A tanulság a pina nagy úr 😂 😂 😂
Nincs pénz kajára?
nem baszod a város legmagasabb családi házában lakom közel 12 méter csúcsmagassággal(fetrengős) Jönni akarsz? Munkás ruhába gyere az utolsó simításokat végezzük a fatárolón. Kaja az nincs hoznod kell, ha hozol hozzál nekünk is(fetrengős)