Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én? Olvastál te tőlem a járvánnyal kapcsolatban is olyant, amihez szakvégzettség kell? Nem hinném.
Én szerintem itt értsd te is én is harmadik is csak úgy vagdalkozunk és vicces észoszásba keveredünk egymással
Mondjuk abba én biztos vagyok hogy emberi kéz alkotta vírus . De azt ennyi
Én tanulságom amit levonók Egy pár ember odalett Isten nyugosztalja őket , utána maradék szét pánkioltó világot ami amolyan világ gazdasági valamit okozott amiből én sajnos nem láttam egy fillért se mert elfelejtetem vakcina részvényt venni 🙄 de most ép a rakéta részvény akciós szóval megyek is veszek egypárat hátha jól járok 😂 😂 nincs kedvem csórón meghalni szeretnék gazadag hulla lenni 😂 😂 😂
a hozzád hasonló fotelfilozófus jobb tőlük?
😂
Amikor a sok fotelvirológus - prof és doktor - osztja ezzel kapcsolatban?

:-D
Én azt mondom már kár ezen vicsorogva rugózni akinek bent van onnan nem jön ki , akinek nincs az még mindig filózhat 😂 bár ha már eddig kitartottak kár be venni 😂
Nyugtával.
Ezt olvastad ki?
Van akinek nem ártott és nem használt az oltás. És az életük már rég el van baszva. 😂
Csak nehogy az oltottaknak legyen elbaszott az életük a végén.....
Bőven 😂
Na, abbol van nem kevés 😆
És vannak elbaszott életű, hülye oltottak. 😂
szóval azt mondod hogy vannak oltottak és vannak elbaszott életűek?
Mert kellene?
De megint csak bebizonyítod, hogy igazam van, amikor a legelején azt írtam, hogy szokás szerint megint az elbaszott életűek ekézik az oltottakat.
sajnos így 50 felé negyed annyi dolgot nem tudok megjegyezni mint régen, szóval most csak ennyire futotta
de volt azért itt már több minden is ettől, és nem is tudunk mindentől.....
Szerencsére a "hülyét" az alábbiakhoz társítod, nem bírta az anyósát sem a pinanyaló belterjes dögjét, illetve zavarta a 20+ kemikália flakonját CSAK a kád szélén.

Úgy látom, nincs is olyan nagy baj.
hát igen, aki alapból "hülye" mindig lesajnálja azokat akiknek ehhez tudatmódosító szerekre van szükségük
ezen nem tudsz változtani, hiszen fel sem tudod fogni, de mi így is szeretünk 😉
A szándékodat értem, pontosabban a szöveg mögé, a sorok közé elrejtett célzást.
Szerencsére ez most nem volt jó semmire.
a drog az fasza cucc, ha rendesen tolja az ember gyorsan elviszi aztán nincs gond semmire se
se az anyós se a hülye kutyája nem idegesíti 😂
az ilyen dolgok hogy mi van a fürdőkád szélén na az meg végképp nem érdekli, már ha van füdrőkád....
alkesznak lenni szarabb, az ha jó a genetika egész lassú lefolyású, ismertem olyanokat akik 30+évig voltak masszív alkeszok, bár gondjuk/problémájuk nekik se sok van, egy kettespet borral elvannak egész nap, ennyire meg lazán futja a rokkantnyugdíjból
a dohánnyal nem tudok azonosulni, az semmire sem jó, az tényleg csak kellemetlenséggel jár semmi előnye nincs, ráadásul geci drága
a dagadtság meg ismét fasza, minél dagadtabb vagy annál kevesebb dolgod van, ha elérsz egy bizonyos szintet akkor meg ugyancsak eltartanak az adózók mint az alkeszokat
Én csak azon nevetek, amikor sok esetben a zsírdisznó, dohányos, alkesz, drogos kárhoztatja a beoltottakat.
:-)
Igen,ezt többen javasolták akkor is.De mégsem így cselekedtek.
én ezt eddig is értettem, csak mindenkinek volt választása ezért nem lehet felelősségre vonni senkit sem ha bármi bajt okozna az oltás
de ugyanez az influenza meg még egy csomó mindenre is igaz
Ő ritkábbik eset és ha nem tették volna fel neki a kérdést akkor most is itt mentős magyarul olyan vállászút elé állították ami kénszer választás volt, és nem önkén jókedvébe cselekedte .
Rengeteg kommunikációs trükk van Pl most a háborúba elmélet be ha fronton kifingik a ember állambá ad a családnak mondjuk 10 milliót de aha rakéta szétszór úgy hogy nem találnak ,igaz életedet áldoztad szép hazaárt de még se jön a della mert azt is mondhatják hogy dezertáltál és élsz és virulsz . Szerinted állam bácsi él-e ezel a kis csúsztatással trükkel 😃 kérdés költői 😁
Nem akarom fingatni a szót de ha öreg zsidó mondás most megérted akkor nincs veszve semmi
Nem szabad meg erőszakolni a kurvát , ha nem olyan helyzetet kell teremteni hogy ö kérje hogy meg baszhasd 😉
Tetszik érteni ?????
De akkor is volt választása.kötelező akkor lett volna ha munkától függetlenül tették volna ezt.De így volt választása,ha itt akarsz dolgozni,oltatsz.Ha nem akarsz oltatni akkor visszlát.Nem volt kötelező,de pontosan tudták hogy ez miatt sok hülye beleugrik,lásd freelac.