Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem mentős ismerős is volt aki nem adatta be inkább elment a szervezettől, pedig iskolás kora óta nentős akart lenni
nem tudom visszament-e már mert elcuccolt itthonról messzebb talált munkát
Teljesen én értem amit mondasz 😊 csak a kommunikációs trükk
A választás az ha valami közül úgy választasz hogy nem befolyásolja életed vagy pozitívan
Ha valaki dolgozik mondjuk 30 éve egy munka helyen és azt mondják neki hogy tudsz dolgozni tovább csak kell ez a kis szuri ,de ő nem szeretne szurit akkor ezt hívják (késztetés ösztönzés valami irányba ) anélkül hogy akarná
Na most szurit nem akar , valószínűleg ledolgozott 30 év után azt is nehezen éli meg hogy elveszíti kenyérkeresti lehetőséget , magyarul nincs pozitív döntés számára . Akkor jön a matek melyiktől félek jobban a ismeretlen szuritól vagy rezsi nem fizetés éhhaláltól. Hát a én szemembe ennyire önkéntes a dolog ☹️ Persze sokan a pénztelenségtől féltek így be adatták és mondjuk kevés matektanár vagy orvos rendőr ment pizza futárnak illet számára merőbe idegen szakterületre . Nehéz ügy ................ hála égnek ahol dolgozok nem köteleztek rá hogy beadjam 😂 😂 én meg éltem is vele és divatos szóval elhatárolódtam a oltástól 😂 😂 😂
de tényleg nem kötelezték...... mert akkor aki kötelezte rá az felelősséget is kellett volna vállalni
csak annyit mondott hogy ehhez a munkakörhöz az oltás szükséges
egy hegesztői álláshoz is kell hegesztői papír, de senkit sem közeleznek erre, hiszen a hegesztés is egészség károsító
Hogy önként 😆 voltak itt ösztönzések ,kevesen rúgatták ki magukat hogy kösz ezt a szart be nem adod
Én nem ítélkezek senki felet amugy így vagy úgy döntött , de persze hogy sikerült két tábora osztani országot "világot" vicsorgó oltott vs oltatlan az megér egy tanulmányt (misét) 😂 de hát ez is meg volt .......na
most is egy csomó helyen pedzegetik hogy a statisztikák nem olyanok mint az oltás előtt
ezekben én nem hiszek, de ugyanúgy abban sem hogy az oltás nem volt a szervezere ártalmas
de a lényeg: mindenki önként kérte az oltást, alá is írta, szóval bármi is lesz teljesen mindegy mert az a hibás aki kérte....... hiszen miért kért egy kisérleti anyagot?
ez a legszebb ebben hogy senki sem vonható felelősségre, se a gyártó se a forgalmazó és még az sem aki beadta.... és legfőképp az sem aki reggeltől estig azt sulykolta az emberekbe hogy ez kell neked......
szerintem ezt úgy ahogy van ki kell törölni az emlékezetből, mint a deviza alapú hitelt, a magán nyugdíjpénztárakat meg a többi ország/világméretű átbaszásokat

és még mindig nem azt mondom hogy nem volt vírus, azt sem hogy ez nem okozott gondot/halált/bármit, hanem azt hogy az intézkedések nem voltak megfelelőek
még mindig vicces hogy éjszakai kijárási tilalom lett egy vírus miatt, erre nincsenek szavak
Semmi szép csődbe kivárjuk mi történeki
Legjobb esetbe semmi az már gázosabb ha 3,4,5,6..................................................év múlva átváltoznak mókusbékáva
A legrosszabbra ne gondoljunk mert a túl nagy geciség ..........................módjuk méregdrága mérgezett mekit etetni a néppel is az 😂 😂 😂
amilyen mafla vagy te tényleg be is oltattad magad 3* 😅
Én a 3. után a hős anya és a virológiai csatában végzett elévülhetetlen szolgálataimért a végzetesvírus deaktivátor vitézségi érdemrendet kaptam ami két műanyagkitűző volt 15cm-es tűvel amit az ünnepségen a mellembe tűztek és a hátamon csillogott a hegye és még két fröccsöt a körülszarosban az exkluzív pultnál a budihoz közel. 🤘
és most akkor mi lesz? A négy oltásomért nem kapok valami érdemkeresztet vagy ilyesmit? (kérdőjeles) A 25 véradásért is jár ilyen kitűző(gondolkodós) A hős érdem, hogy a többi állampolgárok miatt beoltattam magam szolidalitásból valami köszönet nyílvánítás féle???
igen a slusszkulcspörgetés mellett, bankkártyával illik csinálni az utcácskákat az üveg dohányzóasztalon 😅
Egy igazi kis gyökér,persze most már nincs pofája nyomatni a baromságot,igazi pondró.
megérdemelné, mert tolta ezerrel a vakcinaterrort
Még divatba jöhet.
Ezt akkor is tudtuk.......csak a kurvaanyátazoltatlanoknak.......a kis buzi kéri seggébe százasával dugdosnám fel ezeket a kártyákat. Vazelin nélkül.........
Ha valaki esetleg speedezik vagy más csíkokat ki húzni jó lesz 😂 bár állítólag bankkártyával vagányabb 😂 😂
Ha nem is akarom polgártársaimat ilyen jelzővel illetni ....................................de igen ..........kb ennyi
magyarul: a sok agyatlan hülyét, aki beoltatta magát jól leszopatták
😂 😂 😂 És ennyi volt 😂 😂
https://www.vadhajtasok.hu/202... 😂
Úgy működik a nagy világ amíg te mondod = össze esküvéselmélet
Amikor ő mondja = bizonyíték
Mind ketten pedig ugyan azt mondjátok ......................hát nem nagyszerű az emberi elme 😂
Mert egy sunyi pöcs.Most már nem meri felvállalni a beszélgetést a témában.
nekem az oltások óta egyre kissebb a pöcsöm
nem tudom hogy kit tudék perelni emiatt
lassan eljutok oda hogy ülve kell hugyálni ezt meg nem bírja a térdem
Egy ideje már nem mondja(kezeit széttáró) 😅
Ja,meg azt is elpofáztuk hogy erre majd előbb utóbb mindenki rájön.Az okosabb elég hamar átlátta ezt,a birkát meg behúzták a csőbe és csak utána jött rá.Majd jönnek a menthetetlen barmok mint kéribaromlaci,neki mondhatsz bármit ő csak azt fogja hajtogatni hogy csak az oltással élheted túl.
az a baj, hogy ebben a sztoriban semmi újdonság és meglepő nincsen (kezeit széttáró) Én és még néhányan az elejétől ezt pofáztuk(kezeit széttáró)