Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod, mégse értette elsőre, honnan tudtam a dátumot... 😄
Dehogy tűz... azt írtam be, "pipi szarógalamb" és egyből dobta a sztrítvjú a fészket 😅
Ja,hát a pipihez nem nehéz odatalálni.
és mekkorára nőtt le azóta a hajad? Gondolom megvárod amíg visszatér a szakmába(gondolkodós)
hát be vagyok nagyon kakkantva 😅
raktam már fel néhányszor a házamat ide, nincs semmi titkolni valóm(kezeit széttáró) sőt az adatlapon az arcom is társul mellé sokatokkal ellentétben(kezeit széttáró) bár szerintem nem a titkolózás miatt nem meritek felrakni a pofázmányotokat csak egyszerűen olyan rusnyák vagytok, hogy sértené az internet szabad világát. 😂 Tényleg qrva nagy informatikus vagy beütötted a gógle keresőbe, hogy tűz nagykőrös és kidobta a madács utcát 😆 Egyébként 10 éves a sztrítjú. Azóta sokkal faszább kerítésem van én magam telepítettem(fetrengős)
Benzin meg rezsicsökkentett.
én ezért titkolok mindent, nehogy le kellje kardozni mindenkit aki idejön
kurvára utálok gödröt ásni 😂
😂 fodrászos meg figyelés jó volt 😂
Nem hát 😂 de jól hangzott, Pipit meg teljesen bestresszeltem 😁
nem kell informatikusnak lenni ehhez, szemben valami kisbolt van
Rólad keveset tudok, Karcsi, csak amennyit elmondtál 😁 meg hogy a fodrászod elment az IKEA-ba eladónak, mert nem volt munkája! 😁
Én is ,én is 😂 😂 na én hol vagyok mert csak 1x-er .................................akkor azt mondják véletlen 😂 😂
Látod, csak tudni kell használni a keresőt - ezért vagyok én informatikus, te meg... Pipi! 😅
Most télleg írjam le? Akkor mindenki tudni fogja, hol lax, azt meg nem akarom (gondolom, te se) Jónéhány itt írogatóról tudom, nem nehéz, az emberek annyit pofáznak magukról...
egyébként a szomszédok hívták Ők közelebb voltak hozzá mint az asszony 😆
igen(meghajlós)
D2 mint kettes Disznóól?
nem baszod, én 280 kilométerről(kezeit széttáró) Hajnali 4 óra után 10 perccel bejelzett a nokia c2-őm, hogy hőmérséklet eltérést érzékel a d2-es szektorba és már is küldte az élő videót, közben leadta a segélyhívást a 911-re meg a 105-re egyszerre(meghajlós)
honnan? Mert, hogy egyedül a baon-on vot 1 sor róla fénykép se nagyon készült(kezeit széttáró) Mondjuk a lánglovagokat még nem néztem(gondolkodós)
Internet, Pipi... kb fél perc volt kideríteni a pontos időpontot és helyszínt 😁
Nem gondolkodás kérdése.Ez tény.
:-)
Ebben gondolkodsz?
Nem csodálom hogy elvesztetted az érdeklődésedet miután szembesítve lettél vele hogy tévúton jársz.
Akkor rosszul. Annyira max. hogy a megadott adatok alapján lássam, hogy dagadt vagy. Utána már elvesztettem az érdeklődésemet.
Azt írtad,nem érdekel.