Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki többet fizet, az logikusan többre is tarthat igényt. Ugyanannyit semmi esetre sem.
Én biztos vagyok abban is, hogy ma, Magyarországon az emberek a jövedelmük (átlagjövedelem) tekintélyes részét a rezsire kell, hogy kipengessék. Nincs ez máshogy az országban is.
Keresel havi egymilliót, és hogy ne tudj belekötni: a BEVÉTELED havi egymillió, fizetsz 50 ezret úgy, hogy a

""Tehát a jelenlegi alkalmazotti bér után fizetendő járulékokat és adóterheket (33,5%) akár 2.9%-ra tudod csökkenteni.""

https://targeter.hu/kata-adozas/

Mégis, mit kéne gondolnom az egyenlőségről?
Akkor akik nem Kata-sok azok üvöltve kérhetik? Mert ha nem akkor mi a különbség?
Tisztelem a véleményedet, ám nekem az a meglátásom és a tapasztalatom, hogy amikor egyszerű nátha, beszakadt köröm, szúnyogcsípésnél problémásabb nyavalya éri el az emberek 99,9%-t, akkor mégiscsak a szakemberhez menekülnek. Persze lehet, hogy közben keresztbe teszik a mutató- és a középső ujjukat.

Persze ha fokozni akarnám a vitát, akkor most azt írnám, hogy az (ilyen) orvosi ellátás után a katás vállalkozók, akik a bevételük uszkve 5%-t befizetik a MINDENRE is, üvöltve kérik számon az egyszemélyes, tévés, külön orvosos-nővéres azonnali ellátást, a hibátlan utakat, a meleget az iskolában, a percenként járó buszokat.
De én ilyent nem is mernék leírni.
Hajrá.
a szakemverek azért szakemberek mert ahhoz az adott dologhoz jobban értenek mint máshoz és/vagy másoktól kobban értenek hozzá
ez egyrészt jó mert ért hozzá
másrészt meg ez szinte mindig egy beszűkültebb nézetet jelent
ennek tükrében azért egy enyhe bizalmatlanság a véleményük iránt szerintem természetes
Mégegyszer megkérdezem,van egy magasság van egy súly,van egy 180centis ember 115kiló szín izom és igen alacsony a testzsír %-a,de szerinted ő mégis elhízott mert a bmi a két adatból ezt hozta ki?Egy baromság.Persze,ez a két adat alapján én is az vagyok,aztán mégsem mert súlyzós edzést csinálok és zsír helyett izom van .
Latod, ez pont olyan, amikor szakemberek velemenyet a fotelhuszarok megkerdojelezik. Legyen ez covid19 vagy BMI.
Te mégis levontad a következtetést és egyből rávágtad hogy dagadt vagyok.Miért kétled hogy testépítő vagyok?egyáltalán mi minősül testépítésnek?
Tiszta sor, hogy a tűrésmezőből kilógó emberek nem fogadják el a számítást. Nem is rovom fel, csak megjegyeztem.

De mivel én pontosan ilyen magas vagyok, és voltam ettől még több is, de kellő elszántsággal lefogytam, tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy aki nem testépítő, vagy folyamatosan nehéz testi munkát végző ember, annak az ideális testsúlya NEM 105 kiló 185 centis magassághoz.

Viszont nem is állította senki, hogy ez mindenkire alkalmazható. A halálán lévő és a testépítő a két szélsőség, abból meg nem kell semmilyen következtetést levonni. Ha testépítő vagy - kétlem - akkor még akár jó is lehet a 105 kilós súlyod.
Te vagy egy lucernán élő nyüzüge.Mér többször írtam,ez a fajta testömegindex egy kalap szar.két adatból hogy a picsába lehetne megmondani?csak gondolj bele,egy valóban elhízott ember ttindexe pont annyi mint egy testépítőé ez a két adat alapján.Nem,nem vagyok dagadt.
https://www.webbeteg.hu/calc_testsuly

Dagadt vagy.

Az Ön testtömeg indexe:

30.68

Túlsúly

185 centi, 105 kiló 41 év
Követ törnél 12 órában gyorsabb lenne.
185 centi 105kg,3300kcal a szükséglet a szintentartáshoz.
Nem mered.
Le kell fagyasztani előtte.
amúgy 1 hónapon belül gizda tudnék lenni
csak pár óra séta és manöken alkatúra fogynék
biztos nem nyerném meg vele a kislabda dobó bajnokságot 😆
Az állaga is hasonló lesz?
kijön gyorsan, szilva lekvár nem téveszt, még ma viszontlátom 😂
Egészségedre.
Jöjjön ki belőled. (A megfelelő helyen, módon és időben.)
délutáni nasim 70 deka kenyér volt meg kb fél kiló lekvár, ennyi kell a szinte tökéletes tesnek
lassan körbenézek a hűtőben mit lehetne enni a lecsón kívül mert a nej azt csinált ma, csak abban túl sok növényi anyag van és inkább kihagyom
Tehát ini vagy 20 ember táplálékát eszi, vagy egy fél tojást, attól függően, hogy a kalóriát hogyan értelmezzük.

Amúgy aki napi 3300 kcal-t eszik, az vagy bazi kövér, vagy a bányában dolgozik, esetleg a bele csak egy 20 centis egyenes cső, azonnal kipotyog belőle minden, felszívódás nélkül.
Közepes aktivitással számolva ennyi kell a szintentartáshoz,az én méreteimel számolva.az hogy a köznyelvben kcal kalóriának van mondva attól még az nem kalória hivatalosan.
Nyilvánvalóan 40 ezer kcal, és ő nem azt írta, "cal" hanem "kalória" az meg a köznyelvben a kcal-t jelenti. meg amúgy is értelemszerűen...
ha neked elég 3300, akkor nem sokat melózol - slaggal 10-edikre felfutás meg biztos nincs benne, max. ügyeletben fekvés.
Freelac mar leirta azt, amit te. Ini meg valaszolt.