Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...mert valaki állította, hogy egy oltásnak nem lehetnek mellékhatásai?

Megnézed BÁRMELYIK gyógyszerét, miket sorolnak fel?
Jelenleg két konkrét ilyen közvetlen ismerősöm is van.
Volt ez igy oltottal is, ne aggódj.
Én azt láttam hogy oltottak pont ugyanolyan változatos formában betegedtek sőt haltak is meg a virustól mint az oltatlanok. Nem otthon ülve a fészbukról tájékozódva hanem dolgozva rengeteg emberrel beszélve.
Több az mint öt ember. De valamiben nektek is önigazolást kell nyernetek hogy jól tettétek. De jól is van ezigy, akkor is azt mondtam hogy aki akar oltason, a többit hagyja békén.
amúgy ez a kis dög azért kapcsolódik a topikhoz mert ezt is a vírus hozta......
covid idején nem tudtak érte jönni külföldről, pedig még az angol törzskönyv is el volt intézve, aztén eladták "olcsón" a csóró hazaiaknak
vigyázni kell vele mert egyből torokra támad
mostanában full megkattant, ha valaki elmegy a ház előtt egyből fut és morog, úgy szedi a kurta lábait hogy a könnyem folyik a röhögéstől
Nagyon ostobának néz ki ez a kutya 😂
a sport az fontos, én is elkezdtem sportolni, edzőtárs is van
Az a legérdekesebb hogy amit fogolyLaci nem volt beoltva, az egészséges élet volt a kulcs a kovidra. Most hogy beoltottàk, csak az oltás a megoldás.

Barátnőm is 2oltás után ugyanúgy elkapta és betegebb volt mint oltás nélkül.
érdekesség:
van olyan ismerős hölgy aki a 3. oltása körül elkapta a covidot, abból vette észre nem érez se ízeket se szagokat
na a szaglás azóta sem jött vissza, még a parfümöt se érzi, az ízlelés nagyjából visszajött, de azóta nem túl sikeres a konyhában 😂
itt is ezer féleképp lehet úgy csalni hogy 100%-ban az igazat írják le
már a kontroll csoportok részvevőinek kiválasztásával rengeteget lehet trükközni
pl az oltottak mind a középosztály felső részéből kerülnek ki aki mondjuk minden szarás után megmossa a kezét és viszonylag egészségesen táplálkozik, megfelelő életkörülmények között
azán az oltatlanokat meg úgy válogatják ki hogy a középosztály alacsonyabb rétegeiből akinek mondjuk a káros szenvedélyei miatt sokkal kevesebb vitamin jut a szervezetébe,kisebb-nagyobb higiéniális hiányossága van, vagy éppen nem tudja télen stabilan tartani a 24 fokot a lakásban stbstbstb
szóval ezekben a dolgokban én nem hiszek, minimális kis mintavételezési változtatással lehet elérni az eredményekben akár nagyobb eltérést is
Látod,még ő is túlélte.Én meg arról tudok beszámolni hogy s környezetembe hányan megbántá az oltást mert azóta minden bajuk van.Ezért mondtam,azt már onnan kiszedni nem lehet.....
Egyszer már leírtam, volt is róla valami írás, hogy igenis van kontroll csoport, mégpedig az oltásra "kötelezettek" csoportja, vs. a teljes népesség vs. a nem kötelezettek csoportja.
De nem baj, leírom megint, hátha egyszer megmarad a fejekben. A számokra nem emlékezem, de jobb volt a kötelezetteknél a megbetegedési mutató, mint általában.
A vége az lett, hogy szóbeli belegyezést követően rajta próbáltak ki valami újat, aminek a hatására végül si megmaradt, de a saját bevallása szerint nem olyan, mint előtte volt. Sokat nem beszélt erről, de annyit elárult, hogy amikor olyan állapotba került (vagy bárki), akkor mindenhová csöveket dugtak neki, de semmi nem érdekelte, csak valahogyan legyen már vége.
mivel volt oltás így az oltások nélküli bizonyíték nem létezik, ez is egy jól kitalált dolog hiszen nem lehet bizonyítani nagyjából semmit
olyan kimutatás meg nem létezik hogy aki meghalt az oltottként vagy oltatlanként halt meg
még olyan sincs ami a ténylegesen covid miatt halt meg embereket listázná

amúgy szerintem az teljesen jó "ötlet" hogy a környezetedben összeszámolod mennyi oltott és mennyi oltatlan van, és ezek közül hányan betegedtek meg és ebből mennyi volt súlyos
én egy csomó céghez jártam szerelni akkoriban és ott inkább az oltatlanok voltak a többségben, de nem hallottam hogy valami extrém dolgok történtek, persze mivel nem beszélgetni jártam oda nem tudtam mindenkit kifaggatni
Elsőként tisztázni kéne hogy mi is volt a helyzet.Mert a számokban sincs valós adat.hívtak papot?aztán mi lett a vége?
Én még mindig nem látom a bizonyítékot, hogy az oltások nélkül nem lett volna rosszabb a helyzet.
Ha valakinek van, kérem mutassa meg. Az, hogy itt van 5 ember, aki nem kapta meg és még él, az nem feltétlenül az, mert nekem volt bent haverom, akihez a végén papot is hívtak már.
azért az azért elgondolkodtató hogy vannak olyan érdek csoportok akik képesek világméretű bulikat sikeresen végrehajtani
úgy gondolom már túlhaladtunk azon a szinten amikor bárminemű "lázadozás" sikeres lehet, visszagondolva a kétezres évek elején már elvesztünk, csak mostanában kezd ez tudatosulni mindenkiben
És akkor még sok dolog csak ezután derül majd ki.
Egy a lényeg. Az idő minket igazolt. Csak gondolkodni kellett az események folyásán, az intézkedések logikátlanságán, világméretű erőszakosságán, a hazugságokon. Valamit tenni kellett, de érdekes módon már nincs virus csak influenza pedig azon károgtak ez már az életünk része lesz. Nagyon sok ember meghalt indokolatlanul vagy egészségében károsodott akkoriban. És még most is tapasztalható hatása az egészségügyben
Ez így van,én is mindenhova eljutottam ahova akartam oltás nélkül is.
Ahhoz sem kellett.....én rengeteget motoroztam kint abban az évben.
nem érted a választási lehetőség fogalmát
pl a pajkos-bajszos lágerban nem volt lehetőséged, mert vagy bementél a gázkamrába vagy bevittek, itt nem volt lehetőséged nem kérni a gázosítást
az oltás az más, ha akartad kérted ha akartad nem, persze nagyon erős ráhatások történtek, kormányzati és céges környezetben is
de ha van egy cég ahol kitalálták hogy oltás nélkül nem lehet dolgozni, és dolgozik 500 ember, és ebből 450 nem kéri az oltást(50 seggnyaló tuti van egy ekkora cégnél) akkor a cég 99,9% hogy visszavonja azt hogy nála csak oltási papírral lehet a munkát felvenni mert ugye 450 embert felvenni-betanítani és ezekkel 100% üzemeltetni egy céget hónapokig tartana, és ezt nem kockáztatja meg egyik sem
de ha még egy ilyen agyament cég lenne is aki ennyire ragaszkodik az elveikhez akkor is el lehetett volna menni onnan a picsába
az hogy az emberek többsége olyan életvitelt alakított ki amihez kell a havi fizetés az nem s vírus vagy az oltás miatt van hanem az emberek saját magukat szopatják be
pl van olyan ismerős hölgy aki a fiával él együtt (gyerek ilyen 20 körüli) anyuci dolgozik, a gyerek meg néha, csak a telefonos cégnek fizet havonta 60+ ezret, mert ugye csóró és részletre kell venni minden, és azért mert csóró ugye még nem járhat szar telefonnal
na az ilyenek aláírnak/felvesznek mindentmég akár a seggből-szájba is hogy megmaradjon a melóhely
Nem,az az ostobaság.De az hogy neked azt mondják hogy ezt a munkát Holnaptól csak oltva végezheted akkor van választási lehetőséged,az már más dolog hogy mennyire volt gusztustalan ez így.