Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem állt szándékomba.
(fejét fogó) írhattam volna ének-rajz szakos tanárt is már ha ilyen párosítás egyáltalán létezik 😅 Nagymamakorú néni aki egész életében mást sem csinált csak tanított az nem tud felpattanni fúd pandás biciklire ételt kihordani(fejét fogó) Hülye vagy de talán annyira nem, hogy nem értenéd ini haveroddal együtt ezt a "választhatott" dumát 😅 Itt az embereket kész tények elé állították az oltással kapcsolatban, hogy EZ VAN amiről mostanra nagyjából bebizonyosodott, hogy szó nem volt igaz.(kezeit széttáró) Csak a leg fanatikusabbak hiszik még el az oltás mindenhatóságát /pl. bogyó/ a kormány részéről, meg sosem fog olyan kommunikáció jönni, hogy tévedtünk(kezeit széttáró) Akár mikor szóba kerül a kormány azt fogja nyilatkozni, hogy a lehető leg tökéletsebben járt el és mindenki vegye fel az oltást lehetőleg még ma(óranézegetős) Annyi most a különbség, ha nem teszed meg nem fog kényszerintézkedést alkalmazni, mert ez a munkahellyel történő fenyegetés tulajdonképen az volt és nem fog a nap 24 órájában a királyi médiából ez ömleni(kezeit széttáró) De mivel tudom, hogy a tiéd az utolsó szó és én meg nem zotya vagyok 😅 írjál még rá valami hülyeséget, hogy "választhattak" az emberek 😂 Én már arra nem reagálok. Akinek 2-ő bitnél több leledzik a homloka alatt az érti a "választhatott"-at 😆 Na kötheted az ebet a karóhoz 😂 Nagyon meglepnél ha nem reagálnál mert tulajdonképen erre már nem kéne, de kutyából nem lesz szalonna és tudom, hogy kényszeresen válaszolni fox, hogy mindenkinek adtak lehetőséget, hogy eldöntse az oltást mert senkit nem vittek a rendelőbe hátrabilincselt kézzel 😂
Nem,eltörölték az oltást.
és visszavették?
Pedig nálunk a gimibe pont a biológia tanárok mondtak fel,az összes.Volt nyugdíj elött álló is.Egy valamivel tisztában kell lenni,mindenhol munkaerő hiány van,és bárhol többet keres mint tanárként.........
Megkaptuk.Ott is ment a vergődés hogy ha nincs oltás akkor vissza kell fizetni,Mondtuk hogy nem fizetjük vissza,ha kell majd ti visszaveszitek.Persze,még mi utalgassunk.
értelek, csak a nyugdíj előtt álló 40 éve pályán lévő középiskolai biológia tanárnő nem biztos, hogy el tud menni fusiba autót fényezni ezt értsd már meg(kezeit széttáró)
Egyébként az 1,3 misi fegyverpézt megkaptátok?
Na most ugye talán még emlékszel hogy a tűzoltóságon is ez volt már a dátum is megvolt.És képzeld,nekem is ott volt három gyerek akit el kell tartani,sőt a feleségem is olyan helyen dolgozik ahol előírták az oltást,neki annyiból más volt hogy otthon volt gyesen.Szóval én zokszó nélkül elköszöntem volna meg még rajtam kívül sokan,tudták ezt ők is mert tologatták a dátumokat meg jöttek a fenyegetőzések,aztán rájöttek hogy minket ez nem hat meg.Szóval a B verziót választottam volna.És itt a lényeg,hogy választottam volna.
de a bogyó azt mondta, hogy azért oltat, hogy nekünk jó legyen mi meg milyen g,cik vagyunk, mert kockáztatjuk a többi embertársunk életét(kezeit széttáró)
na most gondold el, hogy ez a kutya okosabb a gazdájánál(fetrengős)
igen mondjuk az egyedül álló anyuka a két kiskorú gyerekével akit el kell tartani, meg a lakásra felvett hiteleket is fizetni az eldönthette, hogy marad e tovább nővér vagy amíg a gyerekek oviba vannak a saját lakásukba qrvának áll(gondolkodós) A rendőr is eldönthette, higy marad e a cégnél vagy elmegy tetőfedőnek. Értelmetlen baromságokról próbáltok velem vitatkozni blődivel(kezeit széttáró) az embereket a létfenntartáshoz szükséges kenyérkereső munkájukkal zsarolták meg. Abból a közszférából amivel eredendően addig is lófaszt kerestek valószínűsíthető tartalék nélküli kispénzű embereket zömmel. Értem én a baromságaitokat, hogy választhatnak egyik napról a másikra de kb. 90% ezt mégsem tehette meg. Én ezt a te nyelvedre lefordítva leírtam kb. milyen választási lehetőségük volt, na most tedd a szívedre a kezed és mond meg nekem őszintén, melyiket választanád az oltást vagy a faszod?
A csalás az szándékos cselekedet. Ha nem csalás, akkor tévedés, és szerinted így lehet "produkálni nem valós eredményeket"?
És ha így van, ez csakis az oltás - jelen példában - mellett érvelőkre igaz, ergo az oltásellenesek színtiszta tévedhetetlenek?
Kovid oltásról milyen bizonyítékot láttál?Semmit,mondták és benyaltad.
Utólag?mi pontosan megmondtuk ezt az elején.
Hát.....erre azt mondták.Nem igaz?
Én?
Te szerintem keversz valakivel, én mindig azt mondtam, hogy ne már a fotelvirológusoknak higgyen bárki is, konkrét számokat az életben nem írtam le.
...meg ugyanannyiról, hogy nem is úgy, ahogyan előadták. De én mindent elhiszek, csak lássam a bizonyítékot, de amikor egyesek olyanokra hivatkozva látják bizonyítva az igazukat, akiknél egy gitárerősítő kapcsolási rajzát rakják be, mint a bőr alá ültetett csipsz rajza, akkor ezekre nem tudok úgy gondolni, mint egy épelméjűre.

És a vita elkerülése végett, most- és megint kijelentem, hogy biztos vagyok abban is, hogy sokan meglovagolva a járványt nemcsak hogy nyerészkedtek rajta, de még szították is a hangulatot.

De az is igaz, amikor azóta is látom a boltokban, hogy a nyuggerek egy része szájmaszkban jár, és hiába kérdezném, hogy minek is mama? nem tudná megmondani, hogy VALÓJÁBAN minek is hordja azt a szart.
Hogyne, mert szent meggyőződéssel hivatkoztok nem bizonyitott adatokra amiket ráadásul.már módositottak is.
Amugy pont ugyanezt teszitek. Fogalmatok nincs rola nektek se mi lett volna ha.....
Ez a baj. Azt senki nem tudja, hogy mi lett volna ha, de amikor a másikat kell ekézni, mindig erre kell hivatkozni.
Utólag ugye mindenki nagyon okos.
Még én is.
most sem azt mondtam hogy csaltak
csak annyit hogy csalás nélkül is lehet produkálni nem valós eredményeket
és ahol ekkora nagy pénzek forognak bármi megtörténhet
és mint utólag nagyon sok dologról kiderült hogy meg is történt
Azt meg sose mondja meg senki. Már jönnek a vallomások a ferdizésekről rossznszámolásokról. Ezáltal az akkori arányok már nem.valósak.
Erősen elbagatellizálták, eleve nem is tudhatták. lévén ez volt a első bevetése a cuccnak. De bizton állitották hogy nincs nem is lesz biztonságos mindegyik. Aztán lassan átértékelték is irták ezeket csak arra már senki nem.akar emlékezni hogy kezdték
Az arányok...
Én soha nem írtam ilyent.
Te hogyan tudsz úgy élni, hogy amit nem akarsz látni, az eleve csalás?