Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy pinkire ráizgulni?Szerintem az nem egészséges.De hát ahogy érzed.Szerencsére nekem nem kell sóvárognom.
Egészséges heteró magatartás(meghajlós)
Mondtam már,az enyém miatt nem kell agódnod,aggasztóbb a tiéd,miután házas ember létedre vered a répát és a pinkiről ábrándozl.
igazság szerint a ti kettőtök szerelmi élete engem nem nagyon érdekel egyikőtök sem az esetem(fetrengős)
Elég ha a bútoros magánéletéért aggódsz,na meg a sajátodért amiért a pinkről ábrándozól
😂 😂 😂 te egy úr vagy 😂
blődi zotya csaja(kezeit széttáró) sosem csapnám le a kezéről nem vagyok g.ci 😅
Hülye vicc börtönből
Nagy darab a kicsinek
-Akarsz erőszakoskodik játszani ?????
-De hogy is ......nagyon nem
-OOOOOOOOOOOOOOOOO ez az 😂 😂 😂
Buzik ezek mind...... 😂
Ha nem lennék tisztába azzal hogy hogy csávók vagytok egy mástól messze élve 😆
Komolyan mondom olyan pár beszédek zajlanak itt mint a házastársi illetve élettársi kapcsoltba élők közt 😂 😂 😂
Amúgy ha esetleg egy latin kertész csődör beszállna illetve olasz macsó ...............izgalmasabb lenne bármelyik kereskedelmi tv-nél vetített török szappanoperánál 😂 😂 😂 😂
most az enyém az utolsó szó(gondolkodós) Eddig(óranézegetős)
Te kérted,én nem akartam.
szóval vizet sem iszol? Neked akkor kaukk(gondolkodós) Persze lehet,csak 50 év múlva 😅
én nem láttam még az ábrázatát de látatlanba mondom, hogy én szebb vagyok szóval egyformák semmiképen sem 😅
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ veszélyes itt már minden ................hogy a faszom verjem bele őőőőőőőőőőőő ize irgum burgum 😂
Remélem úgy minta playboyos öreg fasz 😂
Teljesen egyfeormák vagytok, mé lepődsz meg?
Erre példa Bruce Lee, állítólag nem megmérgezték meg ilyesmi hanem vízdiétán volt mert azt tartotta egészségesnek és gyakorlatilag túl sok vizet ivott heteken átbamitől a vére felhígult és attól volt stroke vagy infarktus tehát sör-bor, abból csak annyit tudunk inni amíg ki nem fekszünk így nincs túlzott bevitel. 😁
Persze azt is kimutatták, hogy aki egész életében csak vizet iszik az is meg fog(szemeit körbeforgató)
nincs kovid elleni oltásod egy sem(kérdőjeles) Angol tudósok kimutatták, hogy aki nem vett fel kovid elleni vakcinát az meg fog halni(kezeit széttáró)
az utolsó szó jogán azért még mindig nem kellett csalódnom 😆
Amúgy megint arra jöttem rá hogy egy SZÓ Pl itt ebbe a esetbe VÁLASZTÁS úgy néz ki hogy egy kicsit mindenkinek mást jelent 😊
Számomra azt jelent hogy egy nagyon szép szőke ,barna és fekete hajú kurvát hoznak és mondják hogy válasszak kivel szeretnék lenni 😍 Erre én meg kérdem bár melyiket választhatom ? - Igen . -Többet is választhatok ? -Igen. Akkor mindet kérem szépen köszönöm 😋
Másoknak meg az is választás hogy kapsz szurit és dolgozol tovább de nem kötelező! De ha nem akkor viszont mész innen a francba . És válasszak hogy mit raknak belém amikor már úgy is teli vagyok összeesküvés tervel vs gazdasági válság bizonytalanság tuti csekk halom .............................lesz e kajám .............. netalántán felelőseget vállalni kiskorú után hogy eltartom-e ?
Természetesen mindenre vannak ki vételek hogy velem így vagy úgy volt ,de ilyenkor általánosságról beszélünk
Pl én is ismerek olyat hogy csak a munkahely-e miatt adata be hogy meg maradjon ,egyébként nem szerette volna de a pénzkereset kiesése neki nagyot rontott volna az életébe . Akkor van olyan is ismerős hogy inkább éhen döglik de nem adatja be tutira . És van olyan akik szét parázták magukat és 3-mat is kért . Nekem meg szerencsére nem kellett vésztanom . De egy biztos a mi oltatlan családunk nem volt szarabbul mint aki már felvette a oltást . Sőt mi vittünk oltónak halálán levő oltottnak finom tyúkhús levest 😂 De azt hogy miért van így vagy úgy azt nem tudom . Mért halt meg valaki ,nekem max csak rosszkedvem volt .Ezt csak az tudja aki elengedte szélnek ezt a vírust ...............vagy még ő se
Aki akar,dolgozik.Kortól nemtől függetlenül.
? nem szeretnék csalódni benned(gondolkodós)