Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ezen azért most erősen felnevettem, hogy 5 hónap után derült ki!
De hogy némileg segítsek is: http://www.jofogas.hu/bekes/Aprilia_SX_RS_RX_Derbi_Senda_50_Membran_53818853.htm
6 ablakos membrán
Nem a legolcsóbb, de biztos hogy azt kapod amit látsz.
Üdv!
Derbi senda r 50-es supermotomhoz keresek membránt mert amint ki derült öt hónap után hogy az előző tulaj ki vette belőlle .
Esetleg valaki tudna segíteni?
Valakinek használtan van e mert ujjonnan drága
Üdv srácok.
Van nekem egy derbi senda drd motorom.
És abban kérném a segítségeteket hogy hogyan tudom a kuplungot állítani a blokkban?
Köszönöm.
Üdv geri
Azt még azért hozzá fűzném a dologhoz, hogy legyen ez a hozzáállás a te szegénységi bizonyítványod, ha egyből átverésre gondolsz. Azt hittem egy számodra reális árat mondasz, amin el indulhatunk, eddig ez mindenkivel működött, rajtad kívül (dehát nem vagyunk egyformák). Gondoltam én naív majd segítek a többi motoros társamnak, had legyen nekik is jó. Mellékesen megjegyzem 4k körül gondoltam az árat. További minden jót kívánok neked. Nincs harag, csak a véleményemnek adtam hangot.
Már ne is haragudj meg, de én nem ebből akarok meggazdagodni, nem kenyérre kell a pénz, a fórumosoknak akarok ezzel segiteni. Jómagam az aprilia fórumban vagyok jelen évek óta, akivel boltoltam mindenki nagyon elégedett volt. Magadra vess, a hozzászólásoddal, és annak hangnemével együtt, mivel egyáltalán nem tudhatod, hogy megkaptad volna-e 2k-ért az órát. Sok sikert a jövőbeni vásárlásaidhoz.
Beszéltem egy forumos "társsal"..és olyan alapon akar nekem eladni cuccot....
hogy nekem mennyit ér meg!:))) akkor itt írom kétezer:))) gondolom nem erre gondoltál?
akkor nem értem mért én mondjak árat ha van egy anyagi elképzelésed a dologrol
vagy esetleg úgy gondolod te mondasz egy tizest..
én meg tudatlan azt fogom írni...hogy húúúúúú nekem megér egy huszast is:)))
nincs harag! de így nem is akarok veled üzletelni!
Valakinek télleg nincs eladó Kilométerórája?
mondtam én hogy átment neked a privi üzi!:)
biztos;) az én Szenyóm gyári csővel megy 90km/h Turbo kit csővel pedig 120-130km/h :)és nem nyúlok a karbihoz sem..az már más hogy 80ccm henger van rajta meg tudja fa,,,om karbi,meg fötengely meg mitt tom én mi minden:)! ja és mindezt 110kg tömeggel
Nekem? Nem találom... :-) Viszont a 65 szerintem reális. mármint GPS szerint. Az enyém a karbi tisztítás és alkatrész cserék után képes volt 70-et is menni. A gyári fúvóka 63-as, 64-essel 5-6-ban dadogott, de most visszatettem azt ami bene volt. Az egy 47.5-ös fúvóka felfúrva 65 és 70 közé. Most is dadog egy kicsit, de ha nem engedem a fordulatszámot 8000 alá akkor nem dadog és eléri a 70-et. Szóval szeritnem ebben sincs folytás.

Nekem mindíg gyanús az a "kiakasztja a 120-as órát" dolog. Biztos, hogy az az óra ahhoz a kerékmérethez van áttételezve?
ez most nem tudom hogy privátba megy-e!
szegény CSEB-nek írtam előbb ezügyben!:)
Ez lenne az. A többit privátban, ha érdekel.
Hali. Igen meg van, délután küldök kepet
Hello! Miért nincs erő 2002-es Derbi Senda R50-emben? Ki lett rajt tisztítva minden, 3 évet állt egy garázsban. 13/52es az áttétel, de csak 65 a vége, pedig látom hogy írják mások, hogy nekik gyárilag megy 90et
Hali.
Derbi predátor robogónak merre találom az alvázsámát? Sokat kerestem és nagyon fontos lenne.
Előre is köszönöm.
Hali!
km órád lenne? képet és árat kérhetek róla
köszi
Sziasztok. Először ide írom ki, mert a fórumosok az elsők. Bontani kezdek egy derbi senda Sm x-race 50-et. Egyenlőre a hűtő és a két saras kivételével minden megvan. Még nem hirdetem sehol, akinek kell belőle valami üzenjen. Adatlapomon van elérhetőség. Széles utat.
Üdv: Gyuri
Sziasztok!
Technigas enox hurkatöltőről valakinek van tapasztalata?
A szerelő szétszedte és kitisztította a karbit. Volt benne egy 47.5 feliratú főfúvóka, ami a bedugós mérőeszköz szerint 65 és 70 közötti... Egy 64-es került a helyére. Ezenkívül egy görbe (!) subertű, ami vastagabbnak látszott az A8-asnál amit beletettünk. Cseréltünk még úszót és tűszelepet. Utána szépen ment, talán kicsit erősebb is mint volt, de 5. és 6-ban ha kicsi a fordulatszám akkor nagy gáznál dadog és lassul. A gyertya őzbanra volt. a cserék előtt.
Üdv!

Most vásároltam egy Sendát 50cc 2000-es évjárat. Előjött egy hiba, szeretném kérni a hozzáértők segítségét. A világítás alapjáraton épphogy pislákol, ez gondolom természetes, ha pici gázt adok elkezd erősebben világítani, ha tovább növelem a fordulatot, a fényerő visszaesik olyan szintre amit alapjáraton produkál. Gyakorlatilag menet közben éjszaka semmit se látni. A feszültségszabályzóra gyanakszok, de hogyan tudnám kiszűrni pontosan a hibát anélkül, hogy rendelnék egy új alkatrészt, aztán vagy az volt a hibás vagy nem?
Bocsánat! PHVA14DD. A derbi_50cc_manual.pdf a 4-7 oldalon írja ezeket az alkatrészeket.
Szeva!
Ha belecsúszik, akkor az már régen nem 63-as. Elméletileg a tűnek csak a leghegye tömít.
De ha már karbi, tű, meg fúvóka... nem kicsi az a 12-es karbi és a 63-as fúvóka?
Sziasztok!

Azt hittem értem hogy működik a porlasztó, de most megjöttek az alkatrészek és mégse értem. A guide szerint A8-as tű és 63-as fúvóka való az X-TREM SM PHVA12-es karbiba.

Nade az A8-as tű hegye sokkal vastagabb mint 0.63mm. kb. 1.08... Nade akkor hogy megy bele? Vagy a tűnek nem kell a fúvókába belecsúsznia?
Ilyenkor hideg, nedves időben több a levegő oxigén tartalma. Tehát kicsit kevesebb kell belőle. Levegőcsavaron próbálj befelé tekerni kicsit.
Sziasztok! Valaki nem tudja mi lehet a megoldás arra hogy a motorom kb 15°C alatt nem akar indulni rúgásra? Tolásra pedig 1m-en belül beindul
Gyertya új, benzinből is kap eleget